Şimdi Ara

Mobile Legends: Bang bang [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
4
Favori
75.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Mogolo

https://bayi.gamesultan.com gibi elmas satin alim siteleri kullansn vqr mi
    sadeceon sitesinde de satılıyo fiyatlar ucuz bi bak istersen
  • 2 yıldır ara ara oynarım en fazla efsane4 olmuştum.

Oyunda para biriktirmek çok zor. Full oynayıp para kassanız bile ayda 1 tane hero ancak alabilirsiniz.

Ben rün mü dizeyim yoksa hero mu alayım?

Ben adc yim ama her el adc oynamıyorum benden daha iyi oranı olan alıyor yada ben başka bir lane de oynamak istiyorum.

1 adc
    1 büyücü
    1 suikastci
    1 tank
    1 savaşçı
    Her pozisyonda oynayabilmek için en az 1 er tane heronuz olmalıdır. Bu 5 farklı heroyu almak için 5 ay limitleri sonuna kadar zorlayıp oynayıp para kasmaniz gerek. Bu arada rün falan dizemiyeceksiniz. Rün dizerseniz süre uzar.

Ya bari bazı herolarin fiyatlarını artık düşürün de alabilelim.

Lord u tek başına kesmek olmasın artık ya. Takım oyunu bu. Ormanın en güçlü yaratığını takımla birlikte kesilebilmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaliteli mobil lol indirilebilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mobile Legends: Bang bang [ANA KONU]
    Mobile Legends: Bang bang [ANA KONU]

Chou, Dyroth, Guinivere kof

Badang zodyak

Guinivere çark epiği

57 gün boyunca yıldız üyelik

3. Seviye yükleme bonusu

Ard arda yapılmıs sezon yüklemesi ve hesap içi 50 elmas, isim kartı hediyemdir.

600 tl fiyat olup pazarlık var

• Türk oyuncu çok var ancak bu forumda aktiflik yok sanırım.

• Yine kapıldım bu oyuna. 1 ay sürekli oynayıp ara veriyorum, sonra yine başlıyorum. Oyun ile olan geçmişim 1 yıl bile olmadı. Yine de oyunu 4 senedir oynayan bir çok kişiden daha iyi anladığımı düşünüyorum. Ne zaman rank oynasam rahat bir şekilde mistik oluyorum ama dertler orada da bitmiyor. Çünkü mal adam her yerde mal.

Öncelikle şu tek mainli adamlar, istediği heroyu alamayınca ya bilinçli olarak feedliyorlar ya da heroya hakim olmadıkları için çuvallıyorlar. Bir kere bu oyunda her sınıfı oynamanız gerek. Çok iyi sui oynadığını düşünüyor olabilirsin ama senden iyileri de var, karşına 80 oranlı Ling gelince mecbur salacaksın o heroyu. Ben uzun süre mid oynadım, diğer sınıflar yok gibi bir şeydi bende. Sonra solo savaşçıya geçtim, nişancı, tank, destek, suikastçi derken her sınıfı oynayabilir hale geldim. Ha yine en iyi olduğum sınıf büyücü ama diğerlerinde de sırıtmıyorum.

MS sorunu olmasa VPN ile Avrupa'da oynarım çünkü Türkler gerçekten çekilmeyecek gibi bu oyunda. Küfür zaten gırla, bilinçli feedleyen tripli adamlar sürüsüne bereket, oyunu hala kavrayamamış kill peşinde koşan egoistler de bol. Haliyle Türk serverı pek çekilecek gibi değill.

• Bir şans vereyim dedim bu oyuna. 1 hafta süredir oynuyorum. LoL'ün yanında bu oyun tam bir çöp. Herolar inanılmaz dengesiz. Ucuz herolar tamamen çöp. Anca altın biriktirip hero açmanız lazım. Oyun tam bir parayı veren düdüğü çalar çöplüğü. Arayüz falan zaten rezalet. İnanılmaz amatör duruyor. Her yerden bir şeyler çıkıyor.

• oyun içinde sesli sohbeti açınca, benim oyundaki sesler takım arkadaşlarına gidiyor baya yüksek hemde. Aynı sorunu yaşayan var mı?

Kulaklık kullanmıyorum,

telefon Mi 10t

• 1 yıl ara verdikten sonra tekrar başladım fena saran bir oyun

• Ara vermiştim ,Ramazanda Başlamaya karar verdim. Efsane idim epic olarak düşmüşümdür. Saglam oyuncular var ise ekleşelim.

• Arkadaslar magic chees gecisinden anlayan varmi satin alimda ne kadar süreligine aliniyor ne zaman bitiyor yardimci olurmusunuz ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Renkli nick, global chat yada oyun için renkli mesaj yazmak isteyenler varsa bulduğum bir siteyi paylaşıyorum:

Mobile Legends: Bang bang [ANA KONU]hesaplanet
    Mobile Legends: Bang Bang Renkli Yazı ve Nick Oluşturma Aracı » HesaplaNET
    https://hesapla.net.tr/mobile-legends-bang-bang-renkli-yazi-ve-nick-olusturma/
  • uzun süre sonra tekrar başladım. büyük ustada bırakmış 2 günde oynaya oynaya epik e yeni çıktım. en fazla 2 3 defa oyun kaybettim.

önceki dönemlerdeki ve şimdiki tecrübelerime göre biraz birşeyler yazayım belki birisi nasiplenir

1-lane farketmez 1 tane skil kombosuyla rahat karşı taraftan 1 kişiyi alabilecek heroyu öğrenin. bunun önemi şurda. örneğin sen support rolünde devam etmek istiyorsun ama takımındaki 2 kişi adc kavgası ediyor ve 2 adc kitliyor. o saatten sonra support alıp oyunun kaderini onların eline bırakmaya gerek yok. takım bilinçleri olsa zaten birisi illa ki müsade eder. o yüzden yattı balık yan gider hesabı öyle bir durumda sizde iyi oynadığınız tek atabilen bir heroyla oyuna girin. oyunu domine edebilirseniz kazanma şansınız yüksek.

2-oyunu iyi takip edin. takımınız çok iyi 20-5 gibi bir kill tablosu var ama o dakikalara göre yeterli sayıda kule açamadıysanız çok birşey farketmiyor. mümkün olduğunca koridorunuzdaki ilk kuleyi almadan oyunu başka koridorlara taşımayın. baktınız orta koridorda toplanmışlar oraya anlık yardıma gidebilirsiniz eğer savaş olur ve karşı tarafı öldürürseniz orta koridor kulesini alıp mevkinize dönüp karşı rakibinizinde sizin koridoru tutmak için çekmelisiniz. yani takım olarak hazır değilseniz rakibi dağıtmaya yönelik oynayın.

3-ilk dakikalardan sonra takımda oyunun kimin taşıyacağı az çok belli olur. ona göre hareket edin.

4-akıllı oynamaya çalışın. bot lanedesiniz ve takımınız çoşarak takım savaşına giriyor mid veya top lanede. oraya yürüyerek gidesiye kadar takım savaşı aslında çoğunlukla bitmiş oluyor onun yerine koridoru ittirin ve kule varsa kule alın. takımınız ölse bile sizin ittirdiğinizi gören karşı takım en kötü ihtimalle 2 ye bölünecek bir kısmı sizin koridora gelecek bir kısmı takım savaşını kazandıkları koridoru ittirmeye devam edecek veya lorda vs dönecek.

5-altın takibini iyi yapın. siz çok kill alabilirsiniz ama adam akıllı farm yapmadığınız için altın bakımından geri düşersiniz.

6-oyunda hızlıca yükselmek için tavsiye edeceğim hero eudora. oynaması son derece basit ama biraz akıl istiyor.

-mid veya support olarak oynuyorum

-ulti açılasıya kadar q w skilleriyle rakibi sürekli dürtüyorum.

-ulti açıldıktan sonra rakip eğer canını doldurmadıysa q w e yani tüm skiller ile kolaylıkla yaklaşmadan yok ediyorum.

-kırılgan bir hero. eğer karşınızdaki de kırılgan bir hero ise yetenek menzili ve kolaylığı açısından gerçekten avantajlı oluyorsunuz.

-ultiniz bekleme süresindeyse pasif dürterek oynayın.

-takım savaşlarında pusuya yatın kafa kafaya girmeyin yada öne atılan tanka skillerinizi harcamayın.

-amacınız nişancı,suikastçi ve kırılgan supportları yok etmek olsun.

-tek başınıza minyon ittirmek ve kule almak biraz zaman alıyor o yüzden diğer koridorlara yardıma gidin. eğer adamı arkadaşınızla beraber 2v1 yakaladıysanız ve adam ağır tank değilse yüksek ihtimalle öldüreceksiniz.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.