Şimdi Ara

MOBİLDE ARKADAŞLIK İSTEĞİ SORUNU !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mobilde hızlı bir şekilde cevapla butonunu kullanırken yanlışlıkla arkadaş ekleye tıklayıp en hasım olduğumuz insanlara bile arkadaşlık isteği yollayabiliyoruz.Bu sorunu daha öncedende dile getirmiştim,blok sistemi gibi bir uyarı emin misiniz diye bir bilgi gelmesi lazım,eğer onuda kabul edersek istek gönderilmeli.

Umarım gereken,olması gereken yapılır,ağır yanlış anlaşılma ve mahçubiyet oluşuyor şuan ki sistemde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sacramental

Mobilde hızlı bir şekilde cevapla butonunu kullanırken yanlışlıkla arkadaş ekleye tıklayıp en hasım olduğumuz insanlara bile arkadaşlık isteği yollayabiliyoruz.Bu sorunu daha öncedende dile getirmiştim,blok sistemi gibi bir uyarı emin misiniz diye bir bilgi gelmesi lazım,eğer onuda kabul edersek istek gönderilmeli.

Umarım gereken,olması gereken yapılır,ağır yanlış anlaşılma ve mahçubiyet oluşuyor şuan ki sistemde.

Ekranı yakınlaştırıp tıkla o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: ard26tr

quote:

Mobilde hızlı bir şekilde cevapla butonunu kullanırken yanlışlıkla arkadaş ekleye tıklayıp en hasım olduğumuz insanlara bile arkadaşlık isteği yollayabiliyoruz.Bu sorunu daha öncedende dile getirmiştim,blok sistemi gibi bir uyarı emin misiniz diye bir bilgi gelmesi lazım,eğer onuda kabul edersek istek gönderilmeli.

Kullandığımız cihaz Android değil güzel kardeşim,iPhone'da bu mobil sürüm için yakınlaştırma yapamıyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ard26tr

quote:

Kullandığımız cihaz Android değil güzel kardeşim,iPhone'da bu mobil sürüm için yakınlaştırma yapamıyorsun.

iPhone böyle olur işte

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.