Şimdi Ara

İnstagram:Büyük Sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
6.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu an İOS kullanıcısı İnstagram hesabı olan arkadaşlar ‘Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu.’ Uyarısı alıyorum.Sizden bu konu hakkında bir çözüm önerisi veya bir bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun.Şu an App Store instagram uygulamasının altındaki yorumların hepsinde bu sorundan bahsediliyor.

Hadi forum donanım !!!!!!

İnstagram:Büyük Sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucifermorninkstudent -- 6 Temmuz 2018; 14:36:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ovvv dehşetül vahşet, çok korkunç bir sorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MağaraAdam kullanıcısına yanıt
    2018 der susarım.Şu an tüm iOS kullanıcıları bundan şikayet ediyor.Fikrin yoksa sesinde çıkmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: lucifermorninkstudent

2018 der susarım.Şu an tüm iOS kullanıcıları bundan şikayet ediyor.Fikrin yoksa sesinde çıkmasın.
    Oha lafa bak fikrin yoksa sesinde çıkmasın. Güzelmiş sözlüğüme ekliyorum
  • miyavlayankirpi kullanıcısına yanıt
    Dostum problem ciddi ya lütfen yardım edin

• “Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu (Sorry there was a problem with your request)” hatası alıyorsanız bu hatayla ilgili araştırmalarımız sonucunda aşağıda vermiş olduğumuz çözüm önerilerini sırasıyla deneyiniz.

Telefonunuzda veya bağlı olduğunuz internet modemde DNS, VPN veya Proxy kullanıyorsanız geçici olarak bağlantı yönteminizi servis sağlayıcının sunduğu hizmete alarak test ediniz.
    Instagram hesabınıza ait e-posta adresinizle ve şifrenizle giriş yapmayı deneyin.
    Facebook kullanıcısıysanız ve Instagram hesabınız o hesaba bağlıysa Facebook aracılığı ile giriş yapmayı deneyin.
    Eğer bunlar işe yaramıyorsa bir süre beklemeniz gerekiyor. Belli bir saat sonra tekrar deneyiniz.

Bu hata nedeniyle daha fazla beklemek istemiyorsanız hatayı çözüme kavuşturacak en etkili yol telefonunuzu formatlamanız gerekiyor. Sunucularda bağlanılan cihazla ilgili hatalı işlemler nedeniyle normal şartlarda o cihaza format atılmayıncaya kadar telefon Instagram bağlantısı kuramıyor. Denemelerimiz sonucu en kesin çözüm olarak bunun işe yaradığını çözmüş bulunuyoruz. Yinede en son denenmesi gereken çözüm olarak belirtelim.

Bunları yazmışlar, denemediysen dene bakalım.

• miyavlayankirpi kullanıcısına yanıt
    Kardeşim Facebook mu kalmadı uygulamayı silip tekrar kurmak mı kalmadı e posta adresi ile girmemek mi hiçbiri fayda etmedi

• TutuAppten Instagram +++ kullan daha iyi

• Dostum tutuapp uygulamasını storeda aradım ama bulamadım

• Özelden yazıyorum.
  • Upppp

• Kıyamet alameti beyler
  • UygunsuzKertenkele kullanıcısına yanıt
    Ok

• Konu güncel

• bu tam bir felaket dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tutuapp ne ben birinde daha duydum bu sorunu . çocuk telefonu satti instagrama girmiyor diye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanka onu denedim ama telefon kafayı yiyecek kadar oldu

• SHADOW kullanıcısına yanıt
    Nden böle yapıyorsunuz ?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.