Şimdi Ara

Mobil Oto Servis Kullanan var mı? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
3
Favori
21.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben periyodik bakimi yaptirdim evin oraya kadar geldiler adeta tek bana ait olarak geldiler hersey guzrl oldu ellerine saglik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajım bulunsun işimize yarar
  • 29.11.2016 tarih itibarıyla Renault clio icon 1.5 dci
    Aracımın ağır bakımlarını mobil oto servise gidip yaptırdım gayet iyi oldu çalışanların ilgileri çok iyi ister sıcak misafir salonunda otur dinlen ister aracının başında dur.

Yapılan bakım

Fren ön balataları (kale marka)
    Fren diskleri ön (Trw marka)
    Triger kayışı seti. (Gva marka)
    Devirdaim su pompası (Graw marka)
    Antifiriz. (Mag germany 1.5 litre 2 adet)
    V kayışı. (6pk1200)
    Vkayışı rulmanı. (65x24)

Ücret : 1014 tl. İlk gidişim olduğundan 886 tl ücret
    Ödedim

Servisi tavsiye ederim renault asf fiyatı 1500 tl
    Çekmişlerdi Mobil oto servis daha uygun bence
    Gayette memnun kaldım ayrıca 10.000 km / 1 yıl garanti
    Var garanti belgeside
     Mobil Oto Servis Kullanan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RAGGA_ -- 28 Kasım 2016; 16:03:55 >

• Mobil Oto Servis işleri büyütmüş heralde.
    https://www.youtube.com/watch?v=QhhWNCS-PzU
  • Merhaba ; Servis evime yakın daha once dergide görüp arkadaşlarıma söyledim ikisi kullandı bende yeni araç aldım sanayide de arkadaşım var ilk aracım oldugundan once orjinal servise bir götürmek istiyorum daha sonra hem evime yakın hemde arkadaşlar memnun kalmıs üyelikleri üzerinde uye olurum bende ilk işlemde indirim yapıyorlarsa extra bizede yaparlar sanırım :) Ayrıca su mosx hakkında bilgi almak istiyorum gidip bir yerinde görüşmek isterim açıkcası hem yakın hemde cazip seçenekler için.
  • Allah korusun. Az daha periyodik bakim alacaktim. 45.000 bakimi icin 543TL masraf cikarttilar. Fiyatta indirim yaparken de, dunya kadar hesaplama hatasi oldu.

Asla bulasmayin.
  • _RAGGA_ kullanıcısına yanıt
    eğer doğruysa işçiliği bedavaya yapmışlar neredeyse
  • Kullanmasan daha iyi sadece yağ filtre değiştiriyorlar ne bilgisayar ne test etme ne garanti hiçbiriyle işleri yok istenen paralara heryerde özel servis dahil o işleri yaptırırsın.25 TL lik parçaya 132 lira para istediler sanayide 10 TL siftah parasına yaptırdim.bide usta iki kerede dua da etti.git başka yere yaptır kapına uğratma kapılarına uğrama derim

• Mobil Oto Servis kapanmisti, saniyorum satildi, tekrar faaliyete baslamislar. Benzeri firmalar acilmis.

Ozel servislere gore pahali ama bu corona gunlerinde, adrese gelmeleri iyi oluyor.

http://servisimyolda.net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lexuss -- 26 Mayıs 2020; 16:58:26 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.