Şimdi Ara

Mobil Modemin Yanında Hat Alma Şartı???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İki yere sordum mobil modem almaı ve iki voda bayisi de kontratsız mobil modem almak istesem bile yanında zorunlu olarak hat almamı çünkü modemin sadece o hatla çalışacağını söyledi. Forumda turkcell hattını bile takıp çalıştıranlar var, benim sorum neden illa hat almak zorundayım, benim zaten halihazırda modemle kullanacağım vodafone hattım var.
    Bu konuda herhangi bir bilgisi olan var mı?
    Teşekkürler...

• sadece modem alacaksan hat almana gerek yok.. vodafome modemlerde kilit olmadigi icin tcell ve avea kartlari calisabiliyor.
  • ben de öyle biliyorum ama 2 voda şubesinde de ne kadar söylersem söyliyim adam hatsız veremem die ısrar etti, ben de peki dedim çıktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: saidtezel

ben de öyle biliyorum ama 2 voda şubesinde de ne kadar söylersem söyliyim adam hatsız veremem die ısrar etti, ben de peki dedim çıktım

Hat almak derken şunu demek istemiş olmasın sonuçta sen konuştuğun hattı modeme takarsan o hattı kullanamazsın yani konuşamazsın aslında bu senin derdin onu alakadar etmemesi gerekir ama bunu mu demek istedi acaba.
  • ben dün aldım eski kullanmadığım vodafon hattıma işlettim 5gb paketi.ayrıca yeni hat alırsan ayda ekstradan 7tl vergi geliyormuş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.