Şimdi Ara

Mobil/Mini/Tam sürüm herhangi bir sıkıntı yaşayan var mı? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
754
Cevap
8
Favori
22.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-60C9D430E

Reklamları saymazsak, mini sürümde anasayfada popüler mesajlar saatlik ve günlük ayrilmis. Bunlarin ikisinde de konular açılmıyor. Son mesaja basarak konuya girebiliyorum ancak. mesajları editleyemiyorum. Bazen yine mini sürümde emojiler basınca mesaja eklenmiyor. Birde kendi kendine çıkış yapıyor. Bunları giderin lütfen çok sinir bozucu.
    Tamamdır hepsini not aldım hocam. kontrollerini sağlayıp gerekeni yapacağım. Teşekkürler.
  • Popüler konularda görmek istemediğimiz konuları engellesek fena olmaz. Ben siyasi konuları görmek istemiyorum mesela

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mini de popüler konulqrı sıralayıp girmeye çalışınca ereor veriyor hep.Bayağı uzun zamandır böyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam anket olayı düzeldi.Şimdi de fotoğraflara tıklayınca hata veriyor.Mobil uygulama android

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

Mobil sürümde beğenme sorunu var, tek kez tıklayınca beğenmiyor iki kere tıklamak gerekiyor. En beğenilen yorum kısmındakiler hiç beğenilmiyor (iPhone 5c-Mi Mix 2-LG V30+ ile test edildi)
    Mobil bildirimler bazen tek mesaj için tüm sayfa kaplanabiliyor. Aynı yorumun bildirimi onlarca kez geliyor.
    Mobil sürümde en çok mesaj alan konular bölümüne daha fazla göstere basınca sayfanın başına atıyor(hani boş javascripte basınca sayfa başına atması gibi)(iPhone 5C-Mi Mix 2-LG V30+ ile test edildi)
    Hepsinin çözümü yapıldı hocam yayına alınmayı bekliyorlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitsin yemek yicem

Ben gayet memnunum hocam ilginiz icin teşekkür ederiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: pqrst

aynı sorun bende de var. mobil sürüm kullanıyorum.

düzeltme:tarayici uzerinde mobil sürüm.
    Tamamdır detaylı ilgileneceğim o kısımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksu01

pc sürümde ön izleme olmuyor.
    Ön izlemeden kasıt nedir ?
  • Hocam android uygulaması ile ilgilenen arkadaşa iletebilir misiniz rica etsem. Sık sık hata alıyorum ve genellikle fotoğraflara büyütmek istediğimde hata alıyorum. Bu kadar kötü uygulamaya sabretmemin tek sebebi reklam olmamasi sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: medness

Mobil sürümde resimleri açamıyorum
    konu başındaki galeriden ise onunla ilgileniliyor. Direkt mesajdan açarken sorun yaşıyorsanız bir adet ekran görüntüsü alabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

Hocam android uygulaması ile ilgilenen arkadaşa iletebilir misiniz rica etsem. Sık sık hata alıyorum ve genellikle fotoğraflara büyütmek istediğimde hata alıyorum. Bu kadar kötü uygulamaya sabretmemin tek sebebi reklam olmamasi sanırım
    Bu sorunun kaynağını bulduk bir sonraki güncellemede düzeltilecek hocam, ayrıca android uygulaması her güncellemede daha iyiye gidiyor yorumlar olsun dönüşler olsun siz hangi sıkıntıları yaşıyorsunuz onlara da bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AcılıUçanTaco

Benim sorun hayli ilginç, forumdan giriş yapmaya çalıştığımda hiçbir şekilde giriş yapamıyorum, donanimhaber.com dan giriş yaptıktan sonra foruma geçmem gerekiyor mobilde
    Ne ile giriş yapmayı deniyorsunuz ? email, facebook vs ?
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    HADİ O ZAMAN LES GO
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lars Mikael Akerfeldt

Kimseye artı veremiyorum yaklaşık 3-4 gündür. Ayrıca daha fazla popüler konu göster'e tıklayınca sayfanın en başına atıyor ve daha fazla konu göstermemiş oluyor.
    Evet bu düzeltildi yayına çıkılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IT Engineer

Tarayici Mobilde 2 kere begeni atmak icin 2 kere basmak gerekiyor
    Tarayici Mobilde bazen begene basinca eksi oluyor her bastigimda eksi sayisi artiyor ( -1, -2 ,-3 ...)

E postamla giris yapamıyorum. Kullanici adıyla giris yapabilirsiniz diyor her seferinde.( Duzeltmesenizde olur :D)
    e posta ile girişler kaldırılalı çok oldu hocam.

Diğer mobile sorunları düzeltildi. Yayına çıkılacak.
    Mobil/Mini/Tam sürüm herhangi bir sıkıntı yaşayan var mı?
    Mobil sürümde orijinal boyut için tıklayın diyor resme tıklıyoruz ama açılmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Genel olarak sayayim hocam
    1- Birisini artılamak istediğim zaman çok geç güncelleme olabiliyor. Yani durup ona artı geçti mi geçmedi mi emin olmam gerekiyor.
    2- Eğer uygulamayı favori konu kısmında kapatmaya zorlamış isem tekrar açınca bir süre ana ekran yani genel forum gelmiyor.
    3-Son mesaja gitmek bazen gerçekten çile olabiliyor. Hata verebiliyor. Başka konularda son mesaja gitmek mümkünken bazen istediğim konularda hata alabiliyorum. Mobil ve masaüstü siteleri gibi direk son mesaja git tuşu konması şart.
    Diğer yandan mesaja git özelliği harika çalışıyor. Tak diye istenilen mesaja gitmek mümkün.
    Şu fotoğraf büyütememe çok can sıkıcı. Ama sorun bulunduysa çözümünü beklemekteyim.

• Gerçi söylenmiş ama tekrar edeyim;
    Abone olduğumuz konuları gösteren Favoriler kutucuğundaki kırmızı ikon konuyu açtığımız halde silinmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdal73 -- 19 Temmuz 2019; 18:13:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

Mobile de bazı yerlere dokununca ekranın başına gidiyor verilen komut uygulanmıyor.

Ana sayfa Popüler konular kısmında daha fazla gostere basınca yukarı çıkıyor.
    daha fazla göster'den haberimiz var o düzeltildi, yayına alınacak. Diğer kısımları denk geldikçe yazarsanız onları da düzeltiriz. Bende kontrol edeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrazieRagazzi

Mobil uygulamaya girince Spotify, SoundCloud hepsi duruyor. Tekrar oynatmak gerekiyor sürekli. Buna bir çözüm bulun ricamdır. Mail attım çok önceden konuştuk dediler, düzelmedi.
    iOS'da mevcuttu bu sorun. Düzeltildi. Yakında çıkacak olan güncelleme ile yayınlanacak hocam.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.