Şimdi Ara

Mobil/Mini/Tam sürüm herhangi bir sıkıntı yaşayan var mı? (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Aléister Crowley
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
718
Cevap
8
Favori
21.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Ön izlemeden kasıt nedir ?

Alıntıları Göster
    Fare imlecini bir konu başlığının üzerine getirince imlecin altında çıkan mesaj ön izlemesinden bahsediliyor sanırım.
    Konu başlıkları açısından herhangi bir sorun olmasa da imleci bir konunun son mesajına yönlendiren ikonun üzerine getirince yönlendiği mesajın ön izlemesi uzunca bir süredir çıkmıyor.
  • Mobil için yazıyorum.

1- diyelim ki bir yorumu alıntıladınız. Işlem seçeneklerinden alıntıla'yı seçtiniz. Ve girdiniz. Sonra yorum yapmaktan (bunla mi uğraşacağım diyerek) vazgeçtiniz. Sayfayı geri aldınız. Sayfayı geri alınca yorumu gayri ihtiyari tekrar gördünüz ve bu sefer de (yok yok hele ben şuna iki çift kelam edeyim diyerek) tekrar alıntılamaya karar verdiniz. (Genelde bana çok oluyor )
    Işte o vakit sorun oluyor her daim. Işlem seçeneklerinde alıntıla seçili oluyor ve illaki başka bir işlemi seçip girip çıkıp tekrar alıntıla seçmek gerekiyor.

2- çoğu zaman bildirim var diyor. Rakamla belirtiyor. Giriyorum ama hiç bir bölümde gelen bir şey yok. Ne mesaj var ne bir alıntılama yada başka bir durum. Hepsini okundu say demeden de o silinmiyor.

3- ceza verilince mobil de sebebini göremiyorum. Hoc bir yerde bulamıyorum. Bu da bence bir sorun. Pc sürümünde neden ceza yediğimizi görebiliyoruz.

4- gulucukleri ozellestirme işi çok sıkıntı. Çünkü özelleştirmeye çalıştığımizda eski seçimlerimiz de siliniyor. Eskilerin silinmemesi lazım. Biz istersek eskilerden istediğimizi silelim. Istersek yenileri ekleyelim

5- DHTube seçeneği. Bir yorum için islemlerden cevapla yada alıntıla seçip yorum yapmaya kalktığımda DHTube seçeneği olmuyor. Hiç çıkmıyor. Video eklemek istiyorsam başka bir sekme ac , dh ye gir , konu aç, ordan dhtube tıkla altta çıkan yazıyı kopyala, sonra geri gel, yapıştır.... bunca işlem yapmak zorunda kalıyorum.

6- açılmama, donma, v.b sorunları yazmıyorum. Onları yazan olmuştur zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beğen tuşu mobil sürümde yarım yamalak çalışıyor usta. mini sürümde hiçbir sıkıntı yok. mini deki öne çıkarma ve beğenme kısmını mobile direk kopyalasanız bile kafi.
    mobil sürümde youtube embed lerin hiçbiri çalışmıyor bir de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetay74 -- 20 Temmuz 2019; 0:23:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobil sürümde bildirimlere girmiyor
  • Son 1 haftadır beğeni yapamıyorum. Mesela üstteki arkadaşların yorumunu beğendim ama çıkmıyo

Edit:başka biri beğenmiş o çıkmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 20 Temmuz 2019; 16:11:41 >
  • Tablet surum geri gelsin.

• Mobilde reklamı geç butonunu sağ alt köşeye taşıyın lütfen. Daha önce de konu açmıştım bu konu hakkında görüş ve önerileriniz kısmında. Cep telefonları gittikçe uzamaya büyümeye başladı. Uzaylı parmağı da yok yani bizde taaa tepeye kadar reklamı geçe basmaya

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 25 Aralık 2020; 3:59:33 >
  • Mini sürümde mesaj göndere basınca gitmiyor 2. 3. Sayfadaki cevap yaz tuşlarıdan mobil sürümde konudaki resimler açılmıyor ve mini sürümde forum ana sayfasında başdaki konulardan son 4 saat popüler olanları seçiyorum mesela tıklayınca konu kaldırılmıştır diyor ama son mesaj atana tıklayınca konuya atıyor ve konu dışında son mesaj atana tıklıyorum ya da konunun içinde yoruma git diyorum çalışmıyor konunun ana sayfasına atıyor bunları düzeltin

• Şöyle bir sıkıntı baş göstermeye başladı bu aralar

Mobil/Mini/Tam sürüm herhangi bir sıkıntı yaşayan var mı?

• Mobil de bildirim çan simgesine tıklayınca sayfa yüklemesi yarım da kalıyor.

• Forum/bölüm gizleme çalışmıyor. Popüler konularda sürekli görmek zorunda kalıyorum TYT konularını. Oradan tek tek gizliyorum konuyu.Bence siz hata var mı diyene kadar çalışan yerleri bize bildirin diye konu açın daha az iş çıkar
  • Mobil uygulamada resimler bazen açıkmıyor hata verip duruyor açıldığı zamanda çok geç açılıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Ne ile giriş yapmayı deniyorsunuz ? email, facebook vs ?

Alıntıları Göster
    Kullanıcı adı şifremle hocam

• Resimler açılmıyor hata veriyor :/

• Mobil surumde Safari ile arti verdigimde puan sayisi degismiyor

• ios sürümünde haberlerden herhangi birine tıkladığınız an donabiliyor arada donduğu zaman sağa doğru kaydırrırsanız düzeliyor öyle bir bug var. (ios 12.3)

• Beğeni ve alıntı yapamıyorum, hatta cevapla butonu bile çalışmıyor bende

• Mobil sürüme tablet sürümdeki gibi bir tema istiyorum. Alt forumlarıda görmek istiyorum 6.5" telefon kullanıyorum herşey kocaman arkadaş kaç kere söyledik
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.