Şimdi Ara

Mobil/Mini/Tam sürüm herhangi bir sıkıntı yaşayan var mı? (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
754
Cevap
8
Favori
22.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazdığım mesajı düzenleyip gönderdim ancak eski mesaj hala görünüyor.Düzenleme işe yaramıyor.Mesajı silip yeni mesaj yazmayı düşündüm.Bu seferde mesaj silinmedi.Mesaj silme de çalışmıyor.

Edit:Silme ve düzenleme sorunu düzeldi.Site düzenlemeyi çok geç işleme koyuyor.Önceden böyle değildi.

Ayrıca yeni mesajların kırmızı arkaplanda olması çok çirkin duruyor.Bundan vazgeçilemez mi?Böyle şeylerin kullanıcılara sorulup yapılması daha iyi olur.Çoğu kişinin bunu beğenmediğinden eminim.

Mobil/Mini/Tam sürüm herhangi bir sıkıntı yaşayan var mı?

@Jeolog.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 19 Ağustos 2019; 3:22:37 >

• Anasayfadaki konu gizleme özelliği çalışmıyor.Sayfayı yeniledikten sonra konu tekrar ortaya çıkıyor.

Mobil/Mini/Tam sürüm herhangi bir sıkıntı yaşayan var mı?

@Jeolog.
  • Tablet sürümü bütün mobil sürümler arasında en iyisiydi, mobil kötü, mini.. mini? mini ne ki neden var ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ranez

Profilimden eski mesajlarıma ulaşamıyorum. daha fazla aktivite göster butonu çalışmıyor. Benzer sorunu yasayan var mi?
    Bu kısımla ilgili bir çalışma yapıldı ancak tam anlamıyla düzeltilmedi. Tekrar bir çalışma yapılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samtual

Tablet sürümü bütün mobil sürümler arasında en iyisiydi, mobil kötü, mini.. mini? mini ne ki neden var ki?
    Mini reklamsız ve diğer sürümlere oranla çok daha az veri harcıyor. Arayüzü daha basit ve sade. Bence baya artısı var.

Mobil sürümün kötü olduğunu düşünmenize sebep olan durumlar neler ? Onları konuşabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D50B08F8B

Anasayfadaki konu gizleme özelliği çalışmıyor.Sayfayı yeniledikten sonra konu tekrar ortaya çıkıyor.

@Jeolog.
    Evet, ilgileniliyor. Canlı sürüme çıkılır yakında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Evet, ilgileniliyor. Canlı sürüme çıkılır yakında.

Alıntıları Göster
    Pcde birine blok atılınca yine bu şahsın mobilde blok olmamış şekilde mesajı görünüyor bu hata düzelir mi.Birde ekşideki gibi bloklanmış kişilerin konu başlıklarını ve yazdıklarını görmeme gibi bir seçenek getirme durumu yok mu getirilemez mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Pcde birine blok atılınca yine bu şahsın mobilde blok olmamış şekilde mesajı görünüyor bu hata düzelir mi.Birde ekşideki gibi bloklanmış kişilerin konu başlıklarını ve yazdıklarını görmeme gibi bir seçenek getirme durumu yok mu getirilemez mi.

Alıntıları Göster
    mobilden kastınız mobile.donanimhaber.com mu yoksa mobil uygulamalar mı ? tarayıcı sürümlerinde blokladığınız kişilerin konularını listede görmüyorsunuz zaten özel olarak kontrol edip dönüş yapabilir misiniz ?

• Şu eski tarayıcılara da destek verin. Chrome 32. versiyon ve türevlerini kullanıyorum forumda beğenme butonu ve alıntı yapma çalışmıyor. Çalıştırmak için tarayıcımı güncellemem gerekiyor. Tarayıcımı güncelleyemiyorum çünkü kullandığım işletim sistemi Windows xp ve 2000. İşletim sistemimi güncelleyemiyorum çünkü makinem eski. Mobilde de keza aynı problem mevcut.Buna bir çözüm yok mu?
  • Mobilde imzalar gözükmüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mobil sürümde yorum yazdığım konu üstte çıkmıyor.
    iPhone 5s Safari tarayıcı.

@Jeolog.
  • Mobil ve Mini Sürümde kendi profilimize girip "Son Aktiviteler" bölümüne bakınca attığımız mesajlar gelmiyor ve boş çıkıyor. Yeni başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    o kısım tekrar sıfırlandı hocam. sıfırdan tüm aktivitelerinizi çekecek o kısıma girdiğinizde, normalde biraz sürüyor birde yoğun vakit olduğu için daha da uzamış olabilir. Aktiviteler sayfasında bir süre bekleyin gelmezse haber verin yarın bakayım tekrar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

o kısım tekrar sıfırlandı hocam. sıfırdan tüm aktivitelerinizi çekecek o kısıma girdiğinizde, normalde biraz sürüyor birde yoğun vakit olduğu için daha da uzamış olabilir. Aktiviteler sayfasında bir süre bekleyin gelmezse haber verin yarın bakayım tekrar.
    Hocam, evet çok bekleyince geliyor ama dörder beşerli tekrarlı olarak geliyor tek bastığım halde. Eskisi sorunsuzdu ve bu kötü olmuş. Ayrıca güncellenmesi uzun sürüyor listenin veya attığımız bazı son mesajları listeye almıyor. Tekrar kontrol edilirse sevinirim.

Masaüstü sürümden de baktım. Aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 20 Ağustos 2019; 0:47:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Hocam, evet çok bekleyince geliyor ama dörder beşerli tekrarlı olarak geliyor tek bastığım halde. Eskisi sorunsuzdu ve bu kötü olmuş. Ayrıca güncellenmesi uzun sürüyor listenin veya attığımız bazı son mesajları listeye almıyor. Tekrar kontrol edilirse sevinirim.

Masaüstü sürümden de baktım. Aynı.

Alıntıları Göster
    İlk seferde sıfırdan çektiği için uzun sürüyor sonraki seferlerde yavaşlık olmaması lazım. Bir iki gün bekleyelim hocam yoğunluk azalsın tüm üyelerin datası çekilsin sorun devam ederse tekrar bakalım. Şuan ki yoğunluktan kaynaklanıyor olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D50B08F8B

Mobil sürümde yorum yazdığım konu üstte çıkmıyor.
    iPhone 5s Safari tarayıcı.

@Jeolog.
    Kuyrukta birikme olmuş olabilir, hala yaşıyor musunuz bu sorunu ? Şuan bir sıkıntı göremedim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Mobilde imzalar gözükmüyor
    bahsettiğiniz uygulama ise evet şuan gözükmüyorlar. özellik olarak yok yani.
  • Üye olurken çok sıkıntı yaşadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.