Şimdi Ara

Mobil için çok az data tüketen forum versiyonu geliyor (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
416
Cevap
6
Favori
9.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki

Mobil için çok az data tüketen forum versiyonu geliyor

(En Son Oy Tarihi: 6.1.2015)
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dh mini mini cok mini mini
  • sd.donanimhaber.com olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quike

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dâurkhôneg

m.donanimhaber.com

Bence de en uygunu bu gibi.

Zaten var o, kullaniliyor.

DH anasayfa mobil surumu. Şuan girebilirsiniz hatta.

Şuan düzenlemesi yapılacak olan m.donanimhaber.com sayfası değil mi ? Bunu dışında başka bir mobil site daha mı yapılacak ?

Baslikta da yazildigi gibi forum mobil surumunun daha hafif versiyonu yapilacak.

Mevcut mobil sürümü daha hafifi yapıldığında kapanmayacak ? İsteyen her 2 mobil sürümden girecek sanırım yanlış anlamadıysam.

Opsiyonel. Forum, tablet, mobil, hızlı mobil olarak 4 yapıya bölünecek gibi görünüyor.

• Kotali.donanimhaber.com

• quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dâurkhôneg

m.donanimhaber.com

Bence de en uygunu bu gibi.

Zaten var o, kullaniliyor.

DH anasayfa mobil surumu. Şuan girebilirsiniz hatta.

Şuan düzenlemesi yapılacak olan m.donanimhaber.com sayfası değil mi ? Bunu dışında başka bir mobil site daha mı yapılacak ?

Baslikta da yazildigi gibi forum mobil surumunun daha hafif versiyonu yapilacak.

Mevcut mobil sürümü daha hafifi yapıldığında kapanmayacak ? İsteyen her 2 mobil sürümden girecek sanırım yanlış anlamadıysam.

Opsiyonel. Forum, tablet, mobil, hızlı mobil olarak 4 yapıya bölünecek gibi görünüyor.

2 farkı mobil oluşturmaktansa bence herkesin sıkıntı yaşamadan kullanabileceği tek mobil oluşturulabilir.

• lite ya da mini

• mini mantikli cunku opera surumleri de mobil ve mini olarak ayriliyor

• Minö

• Gun bey vallahi iyice degistirmeye basladiniz forumu. Kotu bir sey olarak demedim. Forum eyiye gidiyi

En iyisi hafif donanim haber. Mini ve resimsizi zaten eledik .Hizli da olmaz cunku hiz kisiden kisiye degisir. Bir seyin lite surumunde ozellikler vv seyler kisilir. Forumla alakasi var mi bilemiyorum.

En iyisi hafif

Ben bununla ilgili konu acmistim eskiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chromosty -- 16 Mayıs 2013; 8:01:22 >
  • Türkçe olsun hızlı olsun
  • Minik diyorum.

Yada csb,donanımhaber olsun

• fly.donanimhaber.com

• Donanim haber mini bence daha uygun. Hem turkce :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40kb.donanimhaber.com

• quote:

Orijinalden alıntı: Du Hast

quote:

Orijinalden alıntı: gun

Cep telefonlarının özellikle hız limitine takıldıkları durum için kullanılabilecek bu sürümün çalışmalarını bitirdik gibi bir şey. Sonuçta ana sayfasını 140 kb lardan 40 kb'a kadar indirmiş bulunmaktayız.

Fakat bunun ismi alakalı karar veremedik.

Kararsız kaldığımız isimler şunlar;

resimsiz.donanimhaber.com
    hafif.donanimhaber.com
    lite.donanimhaber.com

Sizin önerileriniz varsa bekleriz ?

Allah'ınızı seviyorsanız bu forumun yazılımcısı kim?
    Alıntı meselesini çözdük sanıyorsunuz galiba ancak saçma sapan konudan haberdar etti mevzusu çıktı. Alıntı yapılınca, alıntı yapılan mesaj içerisindeki tüm alıntıları da alıntılamak yerine sadece o mesajı alıntı yapmak çok mu zor? 2 3 tane if eklenecek o mesajın verisi çekilecek quote tagı arasına konacak bitti gitti. Konudan haberdar olma mevzusunda, kalabalık konularda kim kime ne demiş neye ne demiş anlaşılmıyor. 2013 yılındayız java ajax almış başını gitmiş, biz iç içe alıntılar çok uzun diye gereksiz yerleri silip öyle mesaj yazıyoruz. Mükemmel kullanıcı dostu bir site...

hafif mobil sayfası için ayrı bir subdomain açmak yerine mobilden girenlere sorulur hafif sürümü kullanmak istermisiniz diye, isteyen kullanır isteyen kullanmaz. Daha sonra kullanmak isteyen için profil sayfasından seçenek eklenir bitti gitti. 2 tane ayrı mobil sayfası kullanmak saçmalık. mobile.donanimhaber iyi. hatta mobil için bile ayrı subdomain olayı bile saçma. bir kaç satırlık java kodu ile kullanıcının mobilden geldiğini anlayıp siteyi mobil sürümde çalıştırabilirsiniz. Bir forumu, siteyi neden farklı adreslerde taşıyasınız ki?

son olarak boyut küçültme işine gireceğinize reklam olayını azaltın. İğrenç. Gerçi bunu avatarının altında reklam olan birisine söylemek oldukça saçma farkındayım..

Site yönetimi konusunda oldukça başarısız bir ekibe sahipsiniz.

Kolay kazanmalar pardon çalışmalar.

Alıntı konusunda söylediklerinize katılmıyorum mesela bir konuya girdim uzun bir tartışma var ben o tartışmanın nerde başladığını bir saat bulmam lazım eğer sizin dediğiniz gibi olursa ama şimdiki sistemde bütün alıntıları tek seferde gördüğüm için hiç uğraşmıyorum bu tür şeylerle. Reklam konusu oldukça abartılıyor. Bilgisayardan da mobilden de girerim daha bugüne kadar reklam rahatsız etmedi beni.

• İki post arasına konan reklamları görmemiz yakındır.Adam profilinin altına bile reklam almış
  • Lite iyi bence, ayrıca Android uygulamasıda olsa fena olmaz, düşünüyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: This Time

edge.donanimhaber.com
    gprs.donanimhaber.com
    64kbps.donanimhaber.com
    ttnet.donanimhaber.com.

ttnet.dh.com

• Mobile da oldugu gibi ingilizce olmali bence. (Duzen olmasi gerektigini dusundugumden)
    lite uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hsbass -- 16 Mayıs 2013; 9:12:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.