Şimdi Ara

MMORPG Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Pvpsi güzel olan, allods gibi p2w olmayan oyun tavsiyesi istiyorum. Standartlarım sadece bunlar. Oynadığım oyunlar: Allods-WoW-Knight-Aion-Path Of Exile-Forsaken World-Neverwinter-C9-Cabal

Bu oyunlar dışında tavsiye verirseniz sevinirim.

Sistemim: Gtx 650 ti boost ekran kartı
    -Fx 6300 işlemci
    -8 gb ddr3 1866 mhz ram

Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

• p2w olmayan bulamazsın. F2p oyunların hepsi f2p kılığına bürünmüş p2w oyunlar. Girip dolaşmak bedava ama gerisi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 7 Mayıs 2015; 21:25:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byjackal911

p2w olmayan bulamazsın. F2p oyunların hepsi f2p kılığına bürünmüş p2w oyunlar. Girip dolaşmak bedava gerisi..

Sana katılıyorum arkadaş f2p oyun oynanmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde aylarca mmorpg arayışım oldu.
    Web tabanlı oyunları hiç sevmezdim. Daha doğrusu adam akıllı oynamıslıgım bile yoktu 5dk bakar bune böyle der çıkardım. Aylarca mmorpg arayıpta bulamayınca web tabanları oyunları denemeye başladım ve sonunda biri kafama yattı. Yaklaşık 20 gündür soluksuz oynuyorum para bile yatırdım şimdiden. Eğer adam akıllı mmorpg bulamazsanız browser oyunlarada bir şans tanıyın beğendiğinizle devam edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byjackal911

Benimde aylarca mmorpg arayışım oldu.
    Web tabanlı oyunları hiç sevmezdim. Daha doğrusu adam akıllı oynamıslıgım bile yoktu 5dk bakar bune böyle der çıkardım. Aylarca mmorpg arayıpta bulamayınca web tabanları oyunları denemeye başladım ve sonunda biri kafama yattı. Yaklaşık 20 gündür soluksuz oynuyorum para bile yatırdım şimdiden. Eğer adam akıllı mmorpg bulamazsanız browser oyunlarada bir şans tanıyın beğendiğinizle devam edin.

Ustam cevabınızdan ötürü teşekkürlerimi sunarım. Aion'da para önemli değildi yani. Para vermeyenle veren aynı güçte idi. Ben o anlamda kastetmiştim. Tabîi ki bir yerden para kazanmak zorundalar. Kendi çıkarlarını da düşünmek zorundalar. Şimdi drakensang'a başlamayı düşünüyorum. Sizce başlamalı mıyım? Bu arada sizin oynadığınız browser oyununu da eklerseniz sevinirim, iyi forumlar iyi akşamlar.

• İkariam oynuyorum.
    Drakensangıda denedim. Hatta gönül vermek için,bağlanmak için çok uğraştım. Meğer o da tamamen yoğun bir şekilde paraya dayalıymış. Bigpointin bütün oyunları ciddi şekilde para odaklı oyunlar. Belki para odaklı olduğunun hemen farkına varmazsın biraz ilerleyince göreceksin. Sen dene tabi oyunu beğenirsin para vermek istersin kimse karışamaz. Drakensang güzel oyun, benim eleştirdiğim nokta para vermeyen veya az para veren oyuncuysan ciddi şekilde ezilmeye mahkumsun. O oyunda adam olmak istiyorsan birkaç bin tl yi gözden çıkaracaksın :) umarım gönlüne göre bir oyun bulursun. Ben bedavacı değilim yanlış anlaşılmasın:) Adam gibi bir oyuna aylık max. 100 tl veririm ama fazlasını vermem. Öyle oyunlar var ki kafadan en az 3 bin tl gömmeden adam olamayacağın oyunlar:) öyle oyunlar benden uzak olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 8 Mayıs 2015; 0:32:12 >
  • Kesinlikle katılıyorum. Para veririm fakat milyarlar asla. Echo of soul ve blade and soul var. Tavsiye eder misiniz ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.