Şimdi Ara

MMORPG ARCHİVE LİST (Online Oyun Listesi ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
2
Favori
393.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben halen oyunumu bulamadım yardımçı olun yaws sadece hoşuma gidenler var
  • 31 aralık 2moons u bekleyebilirsin ing versiyonu çıkcak korecesi:

www.dekaron.co.kr

ing ama idirme yeri yok : www.dekaron.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_ExecutioneR

31 aralık 2moons u bekleyebilirsin ing versiyonu çıkcak korecesi:

www.dekaron.co.kr

ing ama idirme yeri yok : www.dekaron.com

Göz atıcam şimdi Saolasın..

• sizce bu listeden ENNNNnnnn iyi oyun hangisi
  • lineage2 WoW SRO...
  • ilk ve son mesajım. mmorpg'ye uzun yıllarımı heba ettim, mühendislik öğrencisiyim ve hala mezun olcam diye kasıyorum 6 sene oldu. oyunlar yüzünden bazen okula gitmediğim bile oluyodu. benden size bi abi, kardeş, dost tavsiyesi;
    ilerde işinize yarayacak şeylere vakit harcayın, oyunların alayı boş beleş. bi oyun ne kadar güzel olursa olsun size kattığı çok ufak şeylerin dışında (belki bazı arkadaşlıklar, biraz stres atma vs.) hiç bi faydası yok. üstelik te bunu en değerli şeyiniz olan zamanınızı çalarak yapıyo. üni.ye hazırlanıyosanız gidin test çözün, dershaneyse dersleri ekmeyin, üni.deyseniz de varınızı yoğunuzu bişeyler öğrenmek için harcayın. oturun ingilizcenizi ilerletin. size katkısı olacak daha önemli şeyler yapın. bu boş vakitlerinizi öyle bi arıyosunuz ki ilerde inanamazsınız. hayatımda yaptığım en saçma şeydi mmorpg oyunlarına müptela olmak. yok şu seti giyim, yok şu itemi upgrade ediyim, ahanda patladı bi daha basayım, şu skill'e bi geldim mi tamamdır....... hepsi fasarya oğlu fasarya. eminim benim gibi hisseden oyuncular vardır içinizde, yeni başlayanlara belki şu an sözlerim saçma gelebilir, ama inanın sonunda gelinecek nokta hep aynı. eninde sonunda "Nittim ben laa" diye hayıflanırsınız. yol yakınken gerçek hayatınızda lvl atlamanın yollarını arayın, hem eğitiminizde hem sosyal hayatınızda. ben biraz geç te olsa kurtuldum hepsinden, artık ne bi oyun oynuyorum, ne de yeni oyun indiriyorum ve çok mutluyum, ne kadar çok zamanı heba ettiğimi, dışarda da bi hayatımın olduğunu şimdi daha iyi görebiliyorum. oyun size bişey katmaz. vazgeçin bu sevdadan. yolunuz açık olsun..

• tesekkürler arkadaslar cok yardımınız oldu mucks
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tovbekar

ilk ve son mesajım. mmorpg'ye uzun yıllarımı heba ettim, mühendislik öğrencisiyim ve hala mezun olcam diye kasıyorum 6 sene oldu. oyunlar yüzünden bazen okula gitmediğim bile oluyodu. benden size bi abi, kardeş, dost tavsiyesi;
    ilerde işinize yarayacak şeylere vakit harcayın, oyunların alayı boş beleş. bi oyun ne kadar güzel olursa olsun size kattığı çok ufak şeylerin dışında (belki bazı arkadaşlıklar, biraz stres atma vs.) hiç bi faydası yok. üstelik te bunu en değerli şeyiniz olan zamanınızı çalarak yapıyo. üni.ye hazırlanıyosanız gidin test çözün, dershaneyse dersleri ekmeyin, üni.deyseniz de varınızı yoğunuzu bişeyler öğrenmek için harcayın. oturun ingilizcenizi ilerletin. size katkısı olacak daha önemli şeyler yapın. bu boş vakitlerinizi öyle bi arıyosunuz ki ilerde inanamazsınız. hayatımda yaptığım en saçma şeydi mmorpg oyunlarına müptela olmak. yok şu seti giyim, yok şu itemi upgrade ediyim, ahanda patladı bi daha basayım, şu skill'e bi geldim mi tamamdır....... hepsi fasarya oğlu fasarya. eminim benim gibi hisseden oyuncular vardır içinizde, yeni başlayanlara belki şu an sözlerim saçma gelebilir, ama inanın sonunda gelinecek nokta hep aynı. eninde sonunda "Nittim ben laa" diye hayıflanırsınız. yol yakınken gerçek hayatınızda lvl atlamanın yollarını arayın, hem eğitiminizde hem sosyal hayatınızda. ben biraz geç te olsa kurtuldum hepsinden, artık ne bi oyun oynuyorum, ne de yeni oyun indiriyorum ve çok mutluyum, ne kadar çok zamanı heba ettiğimi, dışarda da bi hayatımın olduğunu şimdi daha iyi görebiliyorum. oyun size bişey katmaz. vazgeçin bu sevdadan. yolunuz açık olsun..

arkadaşım heralde sen bayaaa müptela bagımlı oynamışsın ve hala izleri kalmış.baksana konşurken bile mezun olcam die 6 senedir kasıom yazmışın sonra artık gerçek hayatınızda lvl atlayın valla sen bayaa bi oynamışın heralde etkileri kalıcı olmuş.konuişmanı etkilemiş

• evet ya süper konuştun,kaç sene MMORPG oynadın? (gerçi buna kesin cevap gelmez ama neyse)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tovbekar

ilk ve son mesajım. mmorpg'ye uzun yıllarımı heba ettim, mühendislik öğrencisiyim ve hala mezun olcam diye kasıyorum 6 sene oldu. oyunlar yüzünden bazen okula gitmediğim bile oluyodu. benden size bi abi, kardeş, dost tavsiyesi;

Ne kadar bağımlı olduğuna bağlı. Belliki sen bayağı bi kaptırmışın . Senin dediğin örneklerde ben sadece Ultima Online da yaşadım. Ama şimdi sadece günde max 4 saat oynayabiliyorum ondada kaptırmadan. Haklısın ne diyim....

• çokkkk saol abi ya ne zamandır oyun arıyodum
  • w0lky S.A ÇOK SAOL ASLANIM GÜZEL OLMUŞ ŞUNLARIDA Bİ ARA BOŞ KALINCA EKLERSEN İYİ OLUR
    OLMUŞKEN TAM OLSUN

CABAL ONLİNE : http://www.cabalonline.net/default.aspx?wbs=0.0
    ROHAN ONLİNE: http://www.playrohan.com/
    (2Moons) DEKARAN ONLİNE: http://2moons.acclaim.com/
    SPACE COWBOY ONLİNE : http://sco.gpotato.com/

VE İŞİNİZE ÇOK YARIYCAK Bİ SİTE

EGER OYUN ARAYIŞI İÇİNE GİRER SENİZ BU SİTEDE HERTÜRLÜ ONLİNE OYUN LİSTESİ VAR HADDA EN ÇOK OYNANANLARI BİLE LİSTELEMİŞLER HANGİ OYUNU İSTERSENİZ O OYUNUN ÜZERİNE TIKLAYIN SİZE DİREK İLGİLİ SİTENİN LİNK LERİNİ VERCEK O LİNKTEN OYUNU İSTER İNDİRİN İSTER ACC ALIN İSTER İNCELEYİN
    BUYRUN BUYRUN http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm?gameId=0&bhcp=1
     MMORPG ARCHİVE LİST (Online Oyun Listesi )

ayrıca her türlü online oyunu sag üst köşedeki search bölümüne yazıp aratıp bulabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CANPOLAT68 -- 4 Aralık 2006; 19:44:56 >

• bu arada bots un homepage i asilhttp://bots.acclaim.com o senin verdigin link buna yonlendiriliyor bilginize
  • iki sorum var acaba hepsini denedin mi bi de bunları yazmaya hiç üşenmedin mi helal olsun valla
  • arkadaşlar böle bir topic üst konu olur en iyi topiclerden
  • abi bu oyunlar sizcede saçma değilmi :) bebekçe çizgi film gibi en iyiler
    1,ko
    2,wow
    3,raikon
  • kardeş ellerine sağlık ya gerçekten muhteşem olmuş tam bir online arşiv bilineniyle bilinmeyeniyle. Helal Olsun !!!
  • Ben ne diyim artık bu çalışma karşısında ağızım açık kaldı, ellerine sağlık kardeş çok güzel olmuş.
    (@!)!(@)"""""**|(@) (@)****|(@)
  • aga saçma oyunları kaldır yerine düzgün başka bulabileceğin oyun varsa koy bi zahmet plsssss

• Abicim EMEĞE SAYGI diyorum başka bişi demiyorum
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.