Şimdi Ara

MMORPG ARCHİVE LİST (Online Oyun Listesi ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
2
Favori
393.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam walla supe olmus yaw ama guncellersek arada birr oo daha da ii olee cookk saolll
  • ryl oyunu bedevamı acaba? nasıl bir oyun bilen varsa yardımcı olabilirmi?sro oynuyodum ve oyunu artık açamıyorum sürekli bir hata veriyo.bende o tarz yeni bir oyun indirmeye karar verdim tabi beleş olmalı..bilgisi olanlar paylaşırsa memnun olurum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: melina83

ryl oyunu bedevamı acaba? nasıl bir oyun bilen varsa yardımcı olabilirmi?sro oynuyodum ve oyunu artık açamıyorum sürekli bir hata veriyo.bende o tarz yeni bir oyun indirmeye karar verdim tabi beleş olmalı..bilgisi olanlar paylaşırsa memnun olurum..

ryl free yani beleş ama daha güzel oyunlar var ondan
  • BOMMMMMMMMMMMM BAAAAAAAAAAAAAAA GİBİ !!!....................

: ) WOW
  • evt bunu biliyorum cok gzl bisi ama free ile pay ları ayırması ayrı dert ama yinede paylasımın icin tsk edıorum emege saygı deilmi Alıntıda olsada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ManiacPlayer -- 19 Eylül 2006; 20:12:48 >
  • sonunda kendime bi online oyun bulcam saol
  • yalnız bazı oyunlar free dio ama para gerekio???
  • çok deli bi liste olmuş ellerine sağlık
    ama bi kaç oyun eksik ultima online falan
  • eline sağlık.. emeğe saygı arkadaşlar....
  • çok saol
    EMEĞE SAYGI!
  • ya birileri güzel çizimli kasması çko zor olmayan pvp p sisteim olan yani düzgün bi lvl dens onra full action oclak bi oyun önerebilirmi acaba birlikte başlayak bi oyun soleinde....

ryl ı sevmedim ben çizimleri güzel deil..
  • beyler tavsiye edebileceğim oyunlar:

lineage2 = 2.3gb lık devasa hafızasıyla...
    bilmiom valla sitede yeterli bilgi var saten :D:D

infinity online = 280mb lık full action action yaparken kasmak isteyenler için süper bi roomlu oyun...
    www.playinfinity.com

gunz online = 140mb lık yine full action action yaparak aksmalı silah ve kılıç üzerine kurulu süper bi oyun...
    www.gunzonline.com

hero online = 400mb lık fantazi tarzı süper history si olan sro ya benzeyen hiç bi younda görmediim savaş efektleri olan bir oyun...
    hero.netgame.com

• Oha ya hiç bu kadar etkilenmemiştim!!!

sık kullanılanlarıma girdi ve zaman bulabilirsem bu oyunları deneyeceğim!!! ne online oyunlar varmış da haberim yokmuş yaaa

AYAKTA ALKIŞLIYORUM
  • sagol kardeş
  • Elini değil ......... ya baba sen kralsın ya ama şu tetris gibi olanları koymasaymışın be oraya arada bi bu böle şu şöle diye yorum atsaymışsın nese süper vallaha çok güzel olmus
  • Beyler özellikle 9 dragons a dikkat edin çok deli bişeye benziyo gerçi silkroad un kopyası ama genede fena değil arkadaşlar
  • ellerine sağlık super olmus valla, alıntı malıntı, adam emek vermis, saygıyı hak etmis

şu ROHAN ın paralı olup olmadıgı hakkında bilgisi olan var mı? avrupa serverları acılmamıs daha japon kore ve çince den de anlamıyom. amawww.playrohan.com a bakılırsa super bi oyun olucak, sehir filan kurabiliyon klanca ve sehirlere saldırılar ve savunmalar yapılabiliyo, online oyunlara yeni bi soluk, yeni stratejiler filan, belki siege weaponlar filan bile olabilir...
  • rohan ı ben bı ara lineage2 nin yapımcıları yapmış die duyduydum ama bilmiom yanlış olabilir...ama lineage ye armorlar fln benzio güzel oyun archer i ben çok beendiydim erkek videosu gördüydüm bole crossbow la bi atıo üstüste 6 7 tane çat çat çat çat bi hızlı atıo hayvan anında yatıo normal yaydada 10 lu fln atıodu...
  • Vallaha favorim Rose Online fakat paralı ama goonzu da fena bişeye benzemiyo oynayan varmı veya bilen.
  • çok güzel olmuş ellerine sağlık
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.