Şimdi Ara

MMC KONSOLU NE Kİ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayarım .msc uzantılı hiçbir uygulamayı açmıyor ( hizmetler, dosya arama fonksiyonu, aygıt yöneticisi vs.vs.) hata mesajı da şu ;

"MMC C:/ windows/system32/.......msc dosyasını açamıyor
    bu dosya olmadığından, MMC konsolu olmamasından, veya MMC nin daha sonraki bir sürümünden oluşturulmasından kaynaklanabilir.yeterli hakkınız olmamasındanda kaynaklanıyor olabilir
    "

sfc / scannow yaptım, sistemi geri yüklemeyi denedim (yüklemeyi yapamadı) tam virüs taraması yaptım. yinede olmadı.Adminde ve güvenli modda açtım aynı hatayı verdi. sanırım dosyalardan birini bozduk, ama nasıl düzeltirim bilmiyorum. bu konudan anlayan arkadaşlar fikir verirse sevinirim.

• burda çözüm önerisi var ama ne kadar bi çözüm önerisi tartışılır..geçici olarak çevrimdışı dosya özelliğini açın diyor.
    http://support.microsoft.com/kb/326574/tr

mmc:microsoft yönetim konsoludur..
  • Hakkaten bu nasıl çözüm önerisi yaw, anladıysam ne oliim,
    Anlayan varsa beri gelsin :)
  • Microsoft bayağ açıklayıcı yazmış.
    bide şunu dene.
    xp cd sini sürücüye tak.
    Çalıştır>x:>:i386winnt32./unattend
    x yerine cd sürücüsünün simgesi gelecek.

bu arada kendim bu yöntemi denemedim çalışmayabilir.

bi yerde sistem dosyarını günceller diyor. bi dene.
  • sorunu çözdüm arkadaşlar, teşekkürler, bu konuda yardıma ihtiyaç duyanlar için açıklayayım

SP-2 kullanıyrodum Otomatik güncelleştirmelerim kapalıydı, açtım ve son güncelleştirmelerin hepsini yükledim ( ve sanırım windows installer güncelleştirmesi sorunu çözdü ama emin değilim)ve ardındanda bi chkdsk yaptım, bi sürü hatayı düzeltti
    şimdi herşey yolunda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htintas -- 27 Eylül 2007; 4:49:05 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.