Şimdi Ara

Mitsubishi Space Star izlenimlerim (Önyargılarınızı yıkacak) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
423
Cevap
19
Favori
43.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayda 4-5 adet satılıyordu artık o da satılmaz olur biter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç 85 mm uzunluk olarak arttırılmış.Farklı bir ön panjur,süspansiyonlarda iyileştirilme,multimedya sistemi android auto ve apple car play destekli.Refakatçi aydınlatma özelliği xenon far gibi yeni özellikler.Sonuç 65750 çok para ben 42000 liraya almıştım. Attrage plus paket bile 58000 TL.

• İlk yıllık bakım,yağımızı kendimiz götürdüğümüz için 230 TL maloldu.Space Star için uygun multimedya sistemi nerede bulabilirim.Araştırmama rağmen bulamadım.Bilgileriniz varsa yardımınızı beklerim.

• karanlık ay1978 K kullanıcısına yanıt
    Ben ilk bakimi ayni kosullarda 90 TL'ye yaptirmistim. Agustosta ikinci yil bakiminin fiyatini yazarim.

Multimedia icin piyasada uyumlu model aramak yerine, araciniz icin double din uyumlu panel adaptoru alip strandart double din multimedia cihazlari kullanabilirsiniz. Boyle daha hesapli olur. Double din uyumlu paneller yurtdisi sitelerde 50 dolar civarina satiliyor.

http://goo.gl/kPH2OC

Mitsubishi Space Star izlenimlerim (Önyargılarınızı yıkacak)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sn.Huysuz İhtiyar,benim merak ettiğim Space Stara özgün ayrı bir double din marka varmıdır.Eskişehirde bir touning dükkanında sorgulattım bulamadılar.Sizin tavsiyeniz ile panel adaptörü alarak ön hazırlık yapmak gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: karanlık ay1978

İlk yıllık bakım,yağımızı kendimiz götürdüğümüz için 230 TL maloldu.Space Star için uygun multimedya sistemi nerede bulabilirim.Araştırmama rağmen bulamadım.Bilgileriniz varsa yardımınızı beklerim.

Ikinci yillik bakimi bugun yaptirdim. Yagimi (3x1L Eneos 0W20) goturerek 135 TL'ye yaptirdim. Arac 16 bindeydi. Yag ve polen filtresi degisti. Hava filtresine gerek gorulmedi.

• Konu güzele benziyor ama araç ilgi alanımın dışında olduğu için metni okumadım. Yalnız şunu belirtmedende geçemeyeceğim , o anahtar tamamen tercih sebebidir. Çakı gibi maşallah , adam öldürürsün

• Arkadasin aldigi ilk gelen spacestarlardan. Daha sonra anahtarsiz giris ve calistirmaya gecildi.

Navigasyinda standart oldu.

Hayirli gunler

• space star'ın deposu çok ufak. uzun yol arabası değil. evet az yakıyor ama deposu çok küçük olduğu için benzinliğe sık uğruyorsunuz. attrage'ın deposu daha büyük.

bu arada yerine geldiği colt modeline göre de hem attrage'ın hem de space star'ın deposu ufak. colt'un deposu 47 litreyken attrage'ın 42'ydi yanlış hatırlamıyorsam space star'ın da 34 mü neydi..

makyajlı kasa space star çok güzel olmuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 7 Mayıs 2017; 9:29:3 >
  • jdm_kei J kullanıcısına yanıt
    Ben aracimi satiyorum, ilana koydum ve artik baska arac dusunmuyorum. Otomobil sahipleri olarak deli dumrul misali isletme masraflariyla (vergi, muayene, bakim, sigorta, benzin vergisi vs) silkeleniyoruz. Yeter artik. Yillar icinde araclari kuculte kuculte Space Star'a indik, ama artik bu bile fazla.

• tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    @tasshelhoff Bendeki arac Invite donanim. O donem tek secenekti. Intense donanim dedigin gibi anahtarsiz. Ama aracin yeni nesli 67 bin TL olmus durumda🤖

@Frank Drebin Depo 35 litre. Surekli depoyu tam doldurma aliskanligin yoksa sorun olmuyor. Hatta cok dip yapmazsan, 50 liralik benzin alinca bile depo yarim gibi gorunuyor. Psikolojik olarak iyi oluyor👻

• Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    evet bu doğru, ufak depoya 50 liralık atınca on numara benim colt'a 50 liralık atınca 3 tırnak doluyor anca 4 tırnak yarı depo demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

@tasshelhoff Bendeki arac Invite donanim. O donem tek secenekti. Intense donanim dedigin gibi anahtarsiz. Ama aracin yeni nesli 67 bin TL olmus durumda🤖

@Frank Drebin Depo 35 litre. Surekli depoyu tam doldurma aliskanligin yoksa sorun olmuyor. Hatta cok dip yapmazsan, 50 liralik benzin alinca bile depo yarim gibi gorunuyor. Psikolojik olarak iyi oluyor👻

Evet spacestar gereksiz pahali, 51bine xenon far haric ayni donanim motor sanziman attrage satilirken hele.

Ama size gelen yorunlarin aynisi benim konumada geldi.

Esek hosaftan anlamaz lafi cok dogru bir laf bosverin.

Bence madden ihtiyaciniz yoksada satmayin.

Hayirli gunler

• jdm_kei J kullanıcısına yanıt
    Haklisin ama dediklerin odenen verginin hesabinin sorulabildigi ulkelerde gecerli. Birak ortulu odenekten yapilan korkunc harcamalari, Sayistay'i devre disi biraktiklari icin yillardir kamunun yaptigi belgeli harcamalar bile denetlenemiyor. Dolayisiyla bilincli bir vergi veren (vatandas) olarak, luks tuketim icin bir kurus bile vergi veresi gelmiyor insanin. Patronlarin katrilyonluk vergi borclari silinip sifirlanirken, kucucuk bir aracta bile bu kadar vergi/harc/masraf/yukumluluk mide bulandiriyor. Butcem D segmenti arac sahibi olmayi da kaldiriyor ama bir anlami yok. D-Sedan > Compact SUV > C-Sedan > B-Compact > Tabanvay😅👍🏻

Saka bir yana, ben bisikletciyim zaten. En cevrecisi bu. Drone'u bile sirt cantama atip dogaya bisikletle gidiyorum. Sifir emisyon. LPG onerisi icin de tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 7 Mayıs 2017; 23:18:52 >
  • Ben aracimi sattim, arkadaslar. Trabzon'a gonderdim. Aliciya hayirli olsun, herkese kazasiz, stressiz ve guvenli surusler dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

Ben aracimi sattim, arkadaslar. Trabzon'a gonderdim. Aliciya hayirli olsun, herkese kazasiz, stressiz ve guvenli surusler dilerim.

Hayirli olsun. Ne alacaksiniz yerine?

Toplam kac km kullandiniz? Bu sure zarfinda sorun yasadiniz mi?

Hayirli gunler.

• tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Araci 22.300 KM'de verdim. 2 yil 10 ay boyunca kazasiz, sikintisiz kullandim. Hicbir sorun cikarmadi, satarken de ilk gunku kondusyonunda verdim. Alici da memnun sekilde kullaniyor.

Ben bu ulkede bir daha arac sahibi olmayi dusunmuyorum. Arac sahiplerinin devlet tarafindan Sulun Osman misali silkelendigi bir ortamda, arac sahibi olmak mantikli degil. Ilk mesajimda yazdigim manzara degismedigi surece, en azindan elektrikli araclar yayginlasmadigi surece, bir daha bu ulkede arac almayacagim.

• Merhaba arkadaşlar.16.000Km de 2016 model yeni kasa spacestar sahibiyim.5.000Km dir kullanmaktayım.Lpg de bağlattım.Araçtan çok memnunum.Eskiden Mitsubishi colt ta kullanmıştım.Araç ile ilgili kafasında soru işareti olan varsa cevaplayabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmt_trn

Merhaba arkadaşlar.16.000Km de 2016 model yeni kasa spacestar sahibiyim.5.000Km dir kullanmaktayım.Lpg de bağlattım.Araçtan çok memnunum.Eskiden Mitsubishi colt ta kullanmıştım.Araç ile ilgili kafasında soru işareti olan varsa cevaplayabilirim.
    B segment bir araçta BI-XENON far'ı standart olarak sunan ilk markadır sanırım Mitsubishi :)
    Donanım listesi çok kalabalık
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmt_trn

Merhaba arkadaşlar.16.000Km de 2016 model yeni kasa spacestar sahibiyim.5.000Km dir kullanmaktayım.Lpg de bağlattım.Araçtan çok memnunum.Eskiden Mitsubishi colt ta kullanmıştım.Araç ile ilgili kafasında soru işareti olan varsa cevaplayabilirim.
    performansı nasıl? colt kadar mı yoksa biraz daha mı zayıf?
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.