Şimdi Ara

Mitsubishi Lancer Hakkında! (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
304
Cevap
11
Favori
236.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freestyler17

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-80.000-de-kopek-baligi-masrafsiz-ve-bakimli-170033486/detay

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar öncelikle kolay gelsin.
    Mitsu lancerları inceliyorum birkaç aydır. 2005 yada 2006 model 50 bin km civarı bir araç bakıyorum. Şuanda bu özelliklerde temiz bir lancerin fiyatı - piyasası nedir ve araç önerebilecek varmı aranızda?
    iyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: black_raider

Arkadaşlar öncelikle kolay gelsin.
    Mitsu lancerları inceliyorum birkaç aydır. 2005 yada 2006 model 50 bin km civarı bir araç bakıyorum. Şuanda bu özelliklerde temiz bir lancerin fiyatı - piyasası nedir ve araç önerebilecek varmı aranızda?
    iyi forumlar...

Alıntıları Göster
    1.5 ile 1.6 arasında kararsızım. performans konusunda 1.5 bizi sollamalarda zorlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uguraltun

1.5 ile 1.6 arasında kararsızım. performans konusunda 1.5 bizi sollamalarda zorlar mı?

Alıntıları Göster
    birde yukarıdaki soruma ek olarak inform ve invite arasındaki faklar nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uguraltun

birde yukarıdaki soruma ek olarak inform ve invite arasındaki faklar nelerdir?

Alıntıları Göster
    kendi soruma kendim cevap vereyim, 2009 informda:
    9 havaystığı, 6 hoparlörlü cd-mp3 çalar, manuel klima, 16" sac jantlar, 4 cam otomatik, elektrik kontrollü aynalar mevcut
    2009 inviteda ek olarak:
    otomatik klima, 161 alaşım jantlar, ısıtmalı aynalar, bluetooth ile görüşme sağlayan handsfree özelliği, cd-çalar kontrollü deri direksiyon, ASTC, kromaj iç kapı açma kolu mevcut

2010'da: izolasyon elden geçti
    2011 modelde informda:
    ASTC eklendi
    2010 inviteda: bluetooth çıkartıldı, yağmur ve far sensörü, sis farı eklendi.

2010 sonuna doğru 1.6 motor geldi. 1,6 motor ile yeni 16" jantlar geldi

intense donanımında invite'a ek olarak:
    rockford fosgate ses sistemi eklendi, fabrikasyon bodykitle gelen intense'de 2009'dan beri sis farıyla geldi, ayrıca cruise control vardır. jantlar ise 18" alaşım jantlardır. sadece 1.8 motor ile gelen donanımda orta konsolda 12v soket ve CVT'yle geldiğinden magnezyum vites değiştirme kulakçıkları vardır.

• Evo modeli çok yakar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-98BA03E18

Evo modeli çok yakar
    HERKESE İYİ AKŞAMLAR ARKADAŞLAR..

1.6 MİTSUBİSHİ LANCER 2004-2005 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM

BUNDAN ÖNCEKİ ARACIMI ALIRKEN ÇOK FAYDASINI GÖRDÜĞÜM SİZ DONANIM HABERİN TECRÜBELİ SAKİNLERİNİN FİKRİNİ ALMADAN YOLA ÇIKMAYAYIM İSTEDİM..BULUNDUĞUM YERDE (ŞANLIURFA) ADAM AKILLI BİR MOTOR USTASI YA DA BU ARAÇLARDAN ANLAYAN BİRİLERİ OLMADIGINDAN SİZLERİN TAVSİYELERİ BENİM İÇİN DAHA DA BELİRLEYİCİ OLACAK.

BU ARAÇLARLA İLGİLİ BİR KAÇ SORUM OLACAK TECRÜBELERİNİZLE YOLUMU AYDINLATIRSANIZ MEMNUN OLURUM.

-BU BAHSETTİĞİM MODEL LANCER LERİN HERHANGİ BİR KRONİK PROBLEMİ VARMIDIR.
    -GÖRDÜĞÜM KADARI İLE 1.6 MOTORLARIN COMFORT, İNVİTE VE PLUS MODELLERİ VAR. BU MODELLER ARASINDAKİ FARKLAR NELERDİR, BARİZ AYRILIR MI BİRBİRİNDEN..
    -BU MODELLERDE SORUN YAŞAMAYACAĞIM MODEL OLARAK HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ.
    -http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-demir-oto-dan-2005-model-mitsubishi-lancer-1,6-lpg-li-177094724/detay/
    BU LİNKTEKİ ARAÇ İLE İLGİLENİYORUM 16 BİNLİRAYA KADAR ALABİLİRİM ARACI. KM ORJİNAL DİYOR ANCAK DİREKSİYON KILIFININ ALTINDAKİ DERİSİ BİLDİĞİN SOYULMUŞ. AYRICA BU ARAÇ İÇİN 1.6 PLUS OLARAK İLAN GİRMİŞLER AMA ADAMLAR ARACIN MODELLERİ VE DONANIMI HAKKINDA HİÇ BİLGİ SAHİBİ DEĞİLLER..
    -SATICININ SÖYLEDİĞİNE GÖRE ARAÇTA DEĞİŞEN YOK, 3 PARÇA BOYA VAR.MOTORUNUN DA ÇOK İYİ OLDUGUNU SÖYLÜYOR..

İLGİLENEN VE YARDIMCI OLAN ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

• Merhaba arkadaşlar araba almayi dusunuyorum aslinda gönlümde ve aklimda mitsubishi lancer 2004 05 06 var ama nissan almera ya kafam takildi uzun süreli binmeyi düşünüyorum yardimci olursaniz sevinirim tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalipsu

Merhaba arkadaşlar araba almayi dusunuyorum aslinda gönlümde ve aklimda mitsubishi lancer 2004 05 06 var ama nissan almera ya kafam takildi uzun süreli binmeyi düşünüyorum yardimci olursaniz sevinirim tşkler
    otomatik lancer sahibi arkadaşlar ivmelenmede gecikme sorununuz var mı? yani düz yolda 90la giderken gaza abanıyorsunuz ama 2 3 sn sonra hızlanıyor mu araç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: manisa_tr

Allah rahmet eylesin. Şarkıcı Barış Akarsu nun arabası da mitsubishi lancer di.. hatırlarsanız..

Mitsubishi Lancer Hakkında!

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bende 2004 lancer almayı düşünüyorum asfaltta kaliteli ama acaba satabilize bozuk şantiye yollarına gelir mi buna alternatif ne tavsiye edersiniz klasik clio vb araçlar hiçte çekici gelmiyor lancer veya vectra düşünüyorum 12-15 bin civarına kadar bütçem var...

• quote:

Orijinalden alıntı: mOrhanw

Arkadaşlar bende 2004 lancer almayı düşünüyorum asfaltta kaliteli ama acaba satabilize bozuk şantiye yollarına gelir mi buna alternatif ne tavsiye edersiniz klasik clio vb araçlar hiçte çekici gelmiyor lancer veya vectra düşünüyorum 12-15 bin civarına kadar bütçem var...

Alıntıları Göster
    sayfaların neredeyse tamamını okudum
    2005-2006lancer mantıklı araba gibi duruyır
    hangisi en dolu modeli ondan emin olamadım
    confort?invite?plus? hangisini tercih etmeliyim?

20-25 bin bandında almera lar var
    19-20 bin bandında 2000-2002 model mazda 626 lar var
    bunlar arasında kaldım
    sizlerin de görüşlerinizi bekliyorum

• DarK PaSSenGeR kullanıcısına yanıt
    mazda 626 lar ile ilgili olumlu konuşan görmedim. 4-5 yıl önce almayı ciddi ciddi düşünmüştüm üstelik. almera ile lancer arasında pek bir fark yok gibi geliyor bana ama almeraların iç dizaynı daha güzel. Bunun dışında 2003-2004 ve üzeri mazda 3 leri kesinlikle tavsiye ederim hem içi hem dışı çok farklı bu araçlardan. 24-27 civarına bulunabilir.
  • 11 sayfa mesajin tamamini usenmeden okudum. Oncelikle lancer a atanlarin lancer kullanicisi olduklarina inanasim gelmiyor. 2 yildir 2006 lancer at kullaniyorum 35000km yol yaptim boyle masrafsiz bir araba bulamam diye satamiyorum. Onceki 96 mod clio aracimi 8750 tlye almistim sanirim 6000tl civari masraf ettim(sifir motor,4 defa komple fren tesisati degisimi,bitmeyen hararet vb) yolda kaldiklarim her marsa basista bugun bisey olurmu korkusu, harcadigim parayi gecti. Opel astra ile lanceri kiyaslayan da ya astrayi kullanmadi ya lancer i. Zira lancer kullanan biri astra linea megane fluence clio(her modeli) gibi piyasada bol olan araclara araba diye binemez(ben oyleyim). 35000 km kullandigim surecde sadece arka balatalari bitti 45tlye alip tornayla beraber 90tlye taktirdim(parcasi bulunmuyor diyenler icin). Her 10binde bir km bakimini adaoazari temsa bayraktarda yaptirdim faturam 300tlyi gecmedi hatta ozel serviste tofaslara 50 tl iscilik alinirken yetkili serviste iscilik 30 tl. Orj ngk marka olan bujilerin takimi 26 tl. Ayrica musteri memnuniyeti arasira arayip hatir sormalari cabasi. Sifir renault kangoya arkadan carptim kangonun resmen icine girdim ben sadece on tamponu boyattim. Bu arada ekliyeyim 2006 ve ustu modellerde on tampondaki cikintinin altinda komple sase olup zerre kadar zedelenmiyor bu kazayla ogrenmis oldum. Parcasi pahalimidir tofaslara gore ucuk pahali diyebiliriz zira millet olarak alismisiz 3-5 liraya parca almaya. ama bi ford focusun farinin iscilik haric 2500 tl oldugunu gorunce bana pek pahali gelmedi.emsallerine gore degerlendirmek lazim. Cok fazla elektronik devre tasimadigi icin elektrik arizasi yapana rastlanilmamis. Yolda gidisini trene benzetiyorum sanki raydaymis gibi kayma savrulma kasis cujur hicbirsey yok. Otomatik oldugu halde 200kmyi rahat goruyorum. Gps diyen arakadasa atfen soyluyorum 200km gosteren bi arac gercekte 200le gitmiyorsa butun araclar gitmiyordur sadece lancer degil.. Sifir aldigimiz peugeot bipper 15000kmde balatalarini bitirdi 400tl degisim ozel serviste. 50000e geldiginde rotlarinin bozuldugunu ve on lastiklerin icinin bittigini gorduk ve hic bozuk yol gormeyen otoyol araci... lancer in tek sanssizligi temsanin elinde olmasi. o da benim sahsi dusuncem sanki temsa buyuk araclari getirirken otomobilleri esantiyon olarak aliyor gibi. Otomobile hic ozenmiyor.. mitsubishiyi dogan grubu getirmis olsaydi simdi lancer in passatla kiyaslamasini tartisiyor olurduk emin olun.. ikinci el piyasasi yok diyen icin piyasasi var ama bi sahin kadar yok😊 zaten ucuz aldiginiz bi araci pahali satamamak niye zor gelsinki 99-2000 astra veya civicle ayni fiyata 2004 uzeri ve cok daha ustun bi arac almak varken..

• Merhaba mitsu severler yakıt tükerimini merak eden vardır mutlaka dün lancer 2010 1.5 invite aracımla lpg yi full leyip ağırlıklı şehirler arası yolda 230-240 Km yol yaptım tekrar fulledim 23.6 lt lpg aldı yani ort. 100 km de 10 lt lpg yaktı hızım 110-140 arasıydı bir kaç kere zorlamak durumunda da kaldım lpg ucuz olduğundan km de 18 krş felan yakıyo bu zaman da dizeller bile 20 krş yakıyoken gayet iyi bir fiyat bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: ea0840

Merhaba mitsu severler yakıt tükerimini merak eden vardır mutlaka dün lancer 2010 1.5 invite aracımla lpg yi full leyip ağırlıklı şehirler arası yolda 230-240 Km yol yaptım tekrar fulledim 23.6 lt lpg aldı yani ort. 100 km de 10 lt lpg yaktı hızım 110-140 arasıydı bir kaç kere zorlamak durumunda da kaldım lpg ucuz olduğundan km de 18 krş felan yakıyo bu zaman da dizeller bile 20 krş yakıyoken gayet iyi bir fiyat bence
    2005 model lancer plus sahibiyim. Aracımı sıfır almıştım, 10 yaşında ve 198.000 km de. 10 yıldır satmadığıma göre ne denli memnun olduğumu siz tahmin edin. Neredeyse sıfırken lovato lpg taktırmıştık.

Yazıların bir kısmını okudum, sormak istediğiniz birşey olursa yardımcı olabilirim..
  • Hazır konu hortlamışken bir kaç sorum var

2010 invite 1.5 modelde Donanım olarak neler var. Çok baktım ama emin olamadım.
    Yağmur ve far sensörü var mı ?
    Aynalar ısıtmalı mı ?
    Bluetooth var mı ?
    ASTC var mı ?

2009-2010 ve 2011 arasında hangi Donanım Farkları var ?
    Bir de oomarik ile manuel arasında Donanım farkı var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf.com

Hazır konu hortlamışken bir kaç sorum var

2010 invite 1.5 modelde Donanım olarak neler var. Çok baktım ama emin olamadım.
    Yağmur ve far sensörü var mı ?
    Aynalar ısıtmalı mı ?
    Bluetooth var mı ?
    ASTC var mı ?

2009-2010 ve 2011 arasında hangi Donanım Farkları var ?
    Bir de oomarik ile manuel arasında Donanım farkı var mı ?
    yav ben de bu aracın hastasyım, bilemiyorum acaip duygu var bu araca karşı içimde ama
    sanırım üretimi durdu? Değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BackConnect

yav ben de bu aracın hastasyım, bilemiyorum acaip duygu var bu araca karşı içimde ama
    sanırım üretimi durdu? Değil mi?

Alıntıları Göster
    SELAM ARKADAŞLAR
    BENDE LANCER 1,6 VAR ÖN TAKIMLARDAN GACUR GUCUR SES GELİYOR BU NEDEN OLABİLİR YARDIMCI OLUR MUSUNUZ DİSKTEN Mİ ROT MU MOTOR KULAKLARI MI ANLAMADIM
  • BackConnect kullanıcısına yanıt
    AYNEN ÜRETİMİ DURDU AMA KASA DEĞİŞİMİ OLARAK SANIRIM LANCER ÜRETİM DURDURMAZ EVO GİBİ BİR ÖZELLİĞİ VAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: SCOLAK18

AYNEN ÜRETİMİ DURDU AMA KASA DEĞİŞİMİ OLARAK SANIRIM LANCER ÜRETİM DURDURMAZ EVO GİBİ BİR ÖZELLİĞİ VAR
    43 yaşındayım bu güne kadar sahibi olduğum araçlar

1996 Toyota GLİ

1994 Renault 19 1.8 RTİ

2002 Honda CİVİC Vtec ve bunlardan önce bir kaç yerli araç

İşim gereği kullandığı araçlar ise Toyotanın yeni kasaları, WW'genin yeni polo kasaları vb. gibi pek çok araba kullandım son arabam 2005 Lancer 1.6 plus modeli 135.000 km.de

Öncelikle şunu belirtmek isterim bu kadar sağlam bir araba ömrümde görmedim üretim yılları olan 2004-2008 arası Rusya'da her yıl en güvenli araç seçilmesi bundan olsa gerek.

Ön konsol ve düğmeleri bence çok kaliteli

Motorunu zaten anlatmaya gerek yok ticaride 1.500.000 km garanti veriyorlar.

40 lt lpg ile Antalya Ankara arası gittim yaklaşım 540 km.

İçinin genişliğini anlatmamın hiç bir anlamı yok çünki hiç binmediyseniz inanmazsınız.

Benim açımdan tek dezavantajı 1250 kg.lık kasaya göre beygiri biraz düşük ama 150 tork tatmin edici. Almayı düşünenlere şiddetle tavsiye ediyorum bana aldırana dua ediyorum inşallah bende sizin duanızı alırım. Hayırlı günler.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.