Şimdi Ara

--Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya-- (260. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.457
Cevap
20
Favori
1.007.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. aracım ford ranger ancak sizlerinde bilgisini almak istiyorum. aracımla sert bir şekilde boşluktan geçtikten sonra yavaşlama engellerinden geçerken arkadan ve önden ses geliyor. arka tarafta sanki bir şey sallanıyor gibi, ön ise gıcırtı şeklinde. yaklaşık 1 aydır aracı kullanmıyorum. servise götürmeden önce sebebi hakkında bilgi almak istiyorum. sizce ne olabilir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi One_Life_Live_It -- 18 Ağustos 2011; 13:38:21 >
  • selamlar arkadaşlar... bir sorum olacak sizlere... 4000 km lik bir tatil güzergahım var... şu anki lastiklerim 265 70 16 biraz büyük yani... acaba yola cıkmadan önce orjinal lastiklerimi taksam yakıtta tasarruf sağlarmı...?

bir de aklıma birşey geldi. onuda paylaşmak istedim... aracımda direksiyonda stabilize yolla vurma yapıyor.. sizlerinde başına geldimi böyle birşey... sesi duymuyormusunuz sadece direksiyonu tutarken bir cukur veya setten gecerken tık tak diye bir vurma...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kutusuzkibrit -- 12 Eylül 2011; 19:21:47 >
  • orjinal lastikleriyle yakıtta fark eder direksonda bozuk yola girdin zaman takır takır ses geliyo dimi benim sattım 2008 l200 dede aynı sorun vardı onlar fabrikadan hatalı geliyomuş bende 50 bin bakımında serviste elemana söyledim garantiden degiştiler direksiyon milini arıza mildeymiş eger araban garantiden cıkmadıysa degişiyolar garantiden

--Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya--
  • Herkase merhaba;

Aracımı satılığa çıkardım.Satma nedenim tamamen keyfi acelem yok.İlgilenen olursa link burada: SAHİBİNDEN.COM

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CAPTAIN_34 -- 4 Kasım 2011; 8:54:13 >
  • quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otoaksesuar -- 1 Mart 2012; 7:21:40 >
  • Arkadaslar Selam,

Uzun suredir forumu takip ediyorum. Benim suan 2009 model bir 4x2 L200 aracim var. Ben buaraca sis fari taktirmak istiyorum Istanbul da bunu ucuza yapabilecegim bir yer biliyomusunuz? Ayrica aracimin sol on dodigi kirildi degistirmem lazim bu konuda yardimci olabilecek biri var mi?
  • Bu konu bayağa yavaşladı biraz kıpırdansın iyi olur. Şimdi arkadaşlar temmuz ayında 4*2 l200 almıştım. Arkadaşların dediği gibi arazide patinaj sorunuyla boğuştum. bende arkaya 150 kg civarı kum torbası attım gerçekten işimi gördü. Artık kum torbasından bıktım. Arkaya ağırlık arttırmam lazım. Bunun için şase özel yer varmı nasıl ağırlık attırabilirim arkaya. servis yapar mı yoksa sanayi demi yaptırabilirim. Nevşehirdeyim 1 aya kalmadan karlar yağmaya başlar. Adana da bu ağırlık olayı yapmam lazım..

Bir konuda http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?categoryid=17545&productid=otdelnav-dx9000#Gorseller şu navigasyonu beğendim bizim araca tam olur mu ne dersiniz.

• Kimse foruma yorum yazmıyor artık... Yukarıda sorduklarıma cvp alabileceğim başka bir yer var mı ?
  • slm arkadaşlar inşallah önümüzdeki aylarda bende 2006 l200 alacağım dayanamadım şimdiden aranıza katıldım. burda çok fazla bilgi birikimi olmuş gerçekten bir çoğunu iyice okudum ellerinize sağlık zaten bu arabada karar yılmamın en büyük nedeni sizler ve burada paylaştıklarınızdır. ben arabayı hobi olarak kullanmak için alıyorum çünkü tatile gittikçe kullanacağım dağ bayır demeden aşmak istiyorum açıkçası. hepinize kazasız sürüşler diliyorum 20-25000 tl arası bir araç almayı düşünüyorum bütcem bu kadar satmak isteyen olursa görüşelim ama dediğim gibi mart nisandan önce zor biraz
  • Çok sevdiğim L200 ümü bugün sattım, Şu an Antalya yolcusu.
    Benim için bir kamyonet macerası keyifle sona erdi.
    bakalım şimdi hangi foruma katılacağım, yarın belli olacak.
    Hepinize keyifli sürüşler.
  • l200 neden sattınız kaç modeldi ne kadara verdiniz??
  • iyi bayramlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekin48 -- 8 Kasım 2011; 22:57:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekin48

l200 neden sattınız kaç modeldi ne kadara verdiniz??

2008 4x4 40bin
  • 2006 dan buyana l200 kullanıcısıyım bu forumuda cok uzun zamandır takıp ediyorum artık dayanamadım bende birkaç soru ve paylaşımda bulunmak istiyorum hayırlısıyla inşallah. :)
  • resimi yükleyememişim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: CAPTAIN_34

Herkase merhaba;

Aracımı satılığa çıkardım.Satma nedenim tamamen keyfi acelem yok.İlgilenen olursa link burada: SAHİBİNDEN.COM

Saygılar...

ben çok beğendim ama bahardan önce alamam satılmassa görüşmek isterim

• quote:

Orijinalden alıntı: tekin48

quote:

Orijinalden alıntı: CAPTAIN_34

Herkase merhaba;

Saygılar...

ben çok beğendim ama bahardan önce alamam satılmassa görüşmek isterim

kısmet hocam henüz satılmadı ama talep çok fazla :)) saygılar...

• tüm L200 ü olan yazarlarına selamlar

bir arkadaşımızın tavsiyesi ile bu sayfanın üyesi oldum herkeze iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdrtncr

tüm L200 ü olan yazarlarına selamlar

Her ne kadar L200 süz kalsamda :( Aramıza hoşgeldin..

Şu fotoları koyda cümle alem L200 görsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: lokosit

quote:

Orijinalden alıntı: srdrtncr

tüm L200 ü olan yazarlarına selamlar

Her ne kadar L200 süz kalsamda :( Aramıza hoşgeldin..

Şu fotoları koyda cümle alem L200 görsün

http://www.youtube.com/watch?v=gwb4EbtGBPk&feature=feedu

• 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.