Şimdi Ara

MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD35VA KIRIGAMINE INVERTER DUVAR TİPİ SPLİT KLİMA (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
147
Cevap
2
Favori
46.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sekor

msz-fd25va klimayı aldım.yarın veya cuma günü montaja gelicekler.montaj yapılırken nelere dikkat etmeliyim.cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

bende almayı düşünüyorum da ne kadara aldın, birde peşinmi taksitlimi yazabilirmisin çok teşekkür
  • merhabalar fd 35 va serisini aldım bende 1 gun oluyor.. arkadaşlar nasıl sızce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sessiz@Saglıkcı

merhabalar fd 35 va serisini aldım bende 1 gun oluyor.. arkadaşlar nasıl sızce ?

iyi yapmışsınız güle güle kullanın. kaça aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyunageldim

quote:

Orijinalden alıntı: Sessiz@Saglıkcı

merhabalar fd 35 va serisini aldım bende 1 gun oluyor.. arkadaşlar nasıl sızce ?

iyi yapmışsınız güle güle kullanın. kaça aldınız?

3150 nakit aldım.. fıyat pahalımı ? 2 gundur kullanıyorum ınanılmaz sessız calısıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: manas35

quote:

Orjinalden alıntı: ysaglam

quote:

Orjinalden alıntı: hilmi-c

Tamam söz gelicem bitanede ev bulun bana sanayi sitesiyle bu iş olmaz kapı ikide bir açılıp kapanmsın devamlı koşuşturmayla fazla sıcaklık gerekmez bile üstte bir arkadaşımızda demiş ev şartlarındada sizin dediklerinizin dahada doğru çıkacağını söylemiş. bende tam aksini söylüyorum hemde izalasyonlu olsun diyorum. siz çok güvenip izalasyonsuz ortamdan bahsetmişsiniz. birde ev bulun 25lik klimanızın takılı olduğu ben gelicem forum şahit olsun... samimi olarak size soruyorum dediğinize kendiniz inanıyormusunuz. ben size hiç inanmıyorum.. işi inada bindirmek gibi bir haliniz var yanlışın üstüne yanlışa devam ediyorsunuz.. tek üzüldüğümse . sizin klima asya 09 lc yi geçti y sağlam ikide bir 25m2 diye tutturup duruyorya.. ama dikkat edin o klimanın ısıtma btusu bile sizin klimadan yüksek. ama diğer klimacılara şaşıyorum nasıl bu konuya girmiyorlar. hayret.. bende şimdi başka bir başlık açıcam. hepsini protesto edicem. burada inatmı ediyoruz yoksa milleti bilgilendirmeyemi çalışıyoruz..

Evet yav Hilmi Bey, siz bana 9000 Btu 25 m2 yi ısıtmaz diyordunuz bu arkadaş 40 m2 demiş. Hani ürün Fujitsu olsa olurmu olur diyeceğim ama. Bencede çoook zor..

İlginç Arkadaş maksimim değerden bahsediyor, O zaman Fujitsu ve Daiseki için 50 m2 dermiydi acaba

Siz midea satıyormusunuz daha yoksa başka markayamı geçtiniz ?

• Geçen ay 440 tl gelen faturam 9.000 ME - SF sayesinde bu 400 tl geldi cidden mükemmel bir klima belirli markalar dışında bence klima almayın.

Bu ay 400 tl içinde ME - SF test etmekde var denemek için sık sık 31 derecede çalıştırdım 48 metre kare alanı ara ara ısıttım kapıları açtım ağız çıkış ısısını test ettim.

Yani bu klima denmeyi hak eden bir kaç klimadan biri.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.