Şimdi Ara

Mitsubishi Colt Takımı (<< Marjinal ama orijinal>>) (635. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.954
Cevap
77
Favori
682.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • colt ile 6 seneyi geçtim, başka bir araba alamam herhalde bu gidişle
  • Merhaba arkadaşlar, 2012 model 1.3 Colt Elegance aracım var. Nasıl oldu bilmiyorum arka silecek kolu kırılmış. Sizden öğrenmek istediğim birkaç husus var,yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Benim aracımda takılı olan model resmini eklediğim ile aynıydı.
     Mitsubishi Colt Takımı (<< Marjinal ama orijinal>>)

Fakat sahibinden'de colt resimlerini incelediğimde aliexpress'de linkini verdiğim modellerin takılı olduğunu gördüm.Zaten internette arama yaptığımda hep aliexpres'deki modelin aynıları çıkıyor.Ben hangisini almalıyım.Ben aracımı ikinci el aldım, acaba benim silecek kolu orjinal değil miydi? Bu durumda ben hangisini almalıyım?

https://tr.aliexpress.com/item/KAWOO-Ara-Arka-Silecek-Blade-B-aklar-I-in-Arka-Cam-Silecekleri-Kol-Mitsubishi-Colt-MK/32843700195.html?spm=a2g10.search0104.8.15.aLm24n&priceBeautifyAB=0

https://tr.aliexpress.com/item/BROSHOO-I-in-Otomobil-Arka-Silecek-Lastikleri-Arka-n-Cam-S-lecek-kolu-Mitsubishi-Colt-MK/32844254890.html?spm=a2g10.search0104.8.23.aLm24n&priceBeautifyAB=0

• Aliekspress tekiler doğru, büyük ihtimal silecek kolunu sanayide bulamayınca rastgele bi şey uydurmuşlar.
  • Arkadaşlar tanıdığım bir abimiz babasına sıfır aldıkları 2009 model otomatik 1.3 benzinli aracını satıyor araç 26 bin km de tramerde 2 parça halinde 6 bin küsür kayıt var amca aracı park yerinden çıkartırken vurmuş zamanında ön tampon ve arka tampon değişmiş şu anda da tamponlarda boya var araç yaklaşık 4 aydır yatıyor alıtken nereye göstereyim aracı ist da ve fiyat olarak 28.500 e veririm dedi en son muayne ve mtv taksidini ödeyecekler ne dersiniz fiyat uygunmudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yahya90 Y kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun, araç km yapmamış otomatik müthiş.

http://forum.jdmspiritturkey.com/viewtopic.php?f=33&t=346

Burayı okursan yeterli.

• ztalan kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam alınca bakım yaptırmam gerekecek ist da servis yerine nerelere gitmem uygun olur dediğiniz siteyide ayrıntılı inceledim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahya90

Sağol hocam alınca bakım yaptırmam gerekecek ist da servis yerine nerelere gitmem uygun olur dediğiniz siteyide ayrıntılı inceledim hocam

Hayırlı olsun, güzel km, fiyat iyi. Bakım için anadolu yakasında FSM otomotiv - (sultanbeyli'de) var. Fatih Baruğ ustamız, geçen sene cz3 alan Kaan yönlendirdi dersen yardımcı olacaktır
  • Sadece Sürücü kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam araç son 2 yılda bin km yapmış sadece exper yaptırdım araca ama şanzımana yağlara faln baktırmak istiyorum servisde check up tarzı birşey var mı serviste en azından ne değişmesi gerekiyor bakıma gerek var mı öğrenmiş olurum en son ne zaman gittiniz ücretler hakkında bilginiz var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: yahya90

Sağolun hocam araç son 2 yılda bin km yapmış sadece exper yaptırdım araca ama şanzımana yağlara faln baktırmak istiyorum servisde check up tarzı birşey var mı serviste en azından ne değişmesi gerekiyor bakıma gerek var mı öğrenmiş olurum en son ne zaman gittiniz ücretler hakkında bilginiz var mı

şanzıman yağında bi sıkıntı yoktur.

Manuel yapıda olduğu için manuel araç gibi düşünebilirsiniz. Fatih usta check up yapar isterseniz. Değişmesi gereken bi parçası olduğunu sanmıyorum.

Fatih ustanın ücretleri makuldür...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Sürücü

Aliekspress tekiler doğru, büyük ihtimal silecek kolunu sanayide bulamayınca rastgele bi şey uydurmuşlar.

Teşekkür ederim
  • Merhaba arkadaşlar, Colt 1.3 amt arıyorum 2 veya 4 kapılı olabilir tercihim cz3 modeli. Benzinli istiyorum. Aracını satmak isteyen varsa görüşebiliriz. :)

• Merhaba arkadaşlar 1.3 amt colt arıyorum satmak isteyen PM atabilir.

• Merhaba. 2005 model lpgli Colt aracim var. Aracimin kaloriferi soguk ufluyor. Genleşme tanki su dolu oldugu halde su seviyesini gosteren lamba yanip sonuyor. Ilk gunlerde araci calistirip hareket ettigimde bi su sesi de geliyordu. Radyatör temizleme sıvısı kullanmalı miyim acil tavsiyeniz nedir?

• Kanlıkaya K kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle devir daim çalışmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanlıkaya

Merhaba. 2005 model lpgli Colt aracim var. Aracimin kaloriferi soguk ufluyor. Genleşme tanki su dolu oldugu halde su seviyesini gosteren lamba yanip sonuyor. Ilk gunlerde araci calistirip hareket ettigimde bi su sesi de geliyordu. Radyatör temizleme sıvısı kullanmalı miyim acil tavsiyeniz nedir?

Hangi ildesiniz bilmiyorum ama servise gidin. Devirdaim arızalı duruyor...
  • Arkadaşlar, gözüm gibi baktığım aracımı Lancera geçiş için satıyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-temiz-bakimli-dizel-colt-2007-535646709/detay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba 2008 model benzin otomatik 100.000 km civarındaki colt fiyatları nedir ortalama. Sahibinde de çok değişik fiaytalar, o yüzden bir de size danışmak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: derniere

Merhaba 2008 model benzin otomatik 100.000 km civarındaki colt fiyatları nedir ortalama. Sahibinde de çok değişik fiaytalar, o yüzden bir de size danışmak istedim.

Yıl neden 2008? Bence 2005-2009 arası geçmiş kazaları makul, mevcut durumu hasarsız ve 100bin civarı muhtemelen değişim zamanı gelmiş olan baskı balata, aktivatör, lastiği yeni olanlara bakılabilir. Değişmeyenler için her an edeceğiniz masrafı düşünün. Lpg düşünüyorsanız malum subap masrafından dolayı ya yeni takılmış ya da hiç takılmamış tercih edebilirsiniz.
  • Su an bir arkadaşımda var 2008 onun icin o sekilde düşündüm. Fiyatlari ne olur sizce

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derniere

Su an bir arkadaşımda var 2008 onun icin o sekilde düşündüm. Fiyatlari ne olur sizce

3. Coltumu 2 ay önce 35.750ye aldım. 2009 yeni kasa, 39bin km de, lpgsiz, bakımı ve lastıkleri yeniydi. 100bin km civarı eski kasaya ben olsam maksimum 28bin verirdim.
  • 
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.