Şimdi Ara

Mitsubishi attrage 125000 km raporu. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
2
Favori
4.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben filtreyide siviyi da orjinal servisten aldim. Ama bir daha ki sefere ne yaparim bilmiyorum servis fiyatlari ucmus durumda malum. Internette filtreleri bulabiliyorsunuz nissan cvt sanziman filtresi yazin cikiyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Aynen bende garanti bitti bu ay gittim filtron filtre aldım işçilik verdim sadece bu fsm otoda parçayı götürsem takarmi acaba bazı ustalar dışardan parça istemiyor :D bu arada orjinal yag filtre vs baya sağlam para tutar ben anlamıyorum Suzuki ömürlük diyor keko gibi Mitsubishi değiştir diyor bunlar nasıl iş aynı şanzıman olduğu halde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emekkk kullanıcısına yanıt
    Cvt sivisi omurluk olamaz.muhakkak degistirmeniz lazim. Telefonla sorabilirsiniz bence kabul eder

• tasshelhoff kullanıcısına yanıt

teşekkürler nice 125 binlere artık

• lpg kadar saçma bir şey yok. genelde edilen karın tamamı hatta daha fazlası arızaları onarmaya gidiyor.

• lpgli colt kullanıyorum yeni kasa afr ayarı çelik subap iridyum buji mevcut. acaip ekonomik performans olarak da benzinden farkı yok. went gas sistemi var. atikerin ithal getirdiği ürün. sizin arabanın rektefiye görmesi çok garip geldi. mitsubishi candır ^^

• 80.000km'de 10.000TL'lik motor masrafi, o da ucuz marka oldugu icin 10.000TL
    VW olsa 20.000TL
    BMW falan olsa 30.000TL

Derdi çilesi tasası cekilmez LPG'nin. Ha bozuldu ha bozulacak diye arabaya guven kalmaz, yolculuklar stressli olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam LPG'nin tek masrafı rektefiye değil. Maliyet hesabını eksik yapıyorsunuz sanki. LPG
    Bujileri erken öldürür,
    Bobinleri yorar erken ölmüş bujiler çalışmaya devam ederse daha fazla ömründen yer,
    LPG sisteminin de ömrü var LPG enjektörleri vs
    Aynı zamanda su tesisatına ek yapıldığı için oralardan da uzun süreli kullanımda sorunlar oluşuyor,
    LPG'nin depo ömrü var mecbur değişecek,
    LPG borularının da ömrü var onlar da değişecek,
    En çok gaz kelebeğine etkisi olduğu söyleniyor (bunu birebir yaşamadım)

Total resme bakınca uzun süreli kullanımda benzinde binmek LPG'nin yarattığı sorunlarla uğraşmaktan daha verimli duruyor benim için

Eski araçlarda Broadway Tofaş sistemler basit olduğu için uzun süreli kullanımda verdiği hasar belliydi.

• Bu arkadaş arabasını aldı ve 3 sene sadece övdü. Amacı piyasasını yükseltmekti. Gel gelelim piyasada attrage falan kalmadı yenisi de gelmedi. Bu arabayı da kendine kuma aldı. Araba arıza çıkarmadı diyor daha ne yapsın ? Rektefiye arka aks bilmemne. Taa ozamanlar dedim sat kurtul boşa reklam yapıyosun ama inat etti.
    Şimdi reklamlar attrage 300bin ediyo
    😀😀😀
    Birazdan başlar geniş iç hacim az yakıyor. Ama motor 80 hp ve tipsizin önde gideni

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • batkent B kullanıcısına yanıt
    Bujilerim normalde de 100bjn km de degisiyordu gene 100bin km de degistirdim. Depo 10 sene sonra.

Evet borulari unutmusum onlarda degisti 800 tl tuttu

Evet lpg masrafli ve kesinlikle az km yaoanlara onermem ama yilda 20000 km yapiyorsaniz su anki fiyatlarla 10000 tl kariniz var 4 sene gitti diyelim 4 sene icinde 40000 kar 10000i motora 5000i diger masraflara gitse filtre boru ayar vb geriye 25000 kaliyor 25000 tl de arabanin 4 yillik kaskosu sigortasi bakimi ni karsilar asagi yukari.

25000 lira sizin icin gozden cikarilabilir bir rakamsa bir sey diyemem ama benim icin kiymetli bir rakam.

Ayrica belirtmeliyim 115000 km ye kadar lpg ile zerre sorun yasamadim lpg cinizde cok onemli tabi.

Hayirli gunler

• Bu biraz yaniltici bir rakam yani 10000 tl 6 ay once bozulsaydi 5-6 bin tl ye yaptirmisti arkadaslar

Ulkenin civittigi ana denk geldi sanssizlik birazda

• Motor rektifiye, arka aks değişmiş daha arabanın günahı ile ne olacak acaba? araba neticede bu, gidip kendi kendine alacak verecek meselesinde bıçaklanacak hali yok.

Colt, mercedes ortak yapım, sandwich platform özel bir modeldi ama bu atrage denilen araba hindistan pazarı için minimum standartlarda üretilmiş bir model. Fazlası değil.

• 19can84 1 kullanıcısına yanıt
    Motor arizasi arabanin kabahati degil lpg den dolayi islem gordu. Yoksa bir mivec motorunu benzinde kullanarak bozamazsiniz.

Aks meseleside garantiden can sikmadan halledildi. Kul yapisi bu arabalar garanti muessesesi bu gibi seyler icin var.

Yoksa sunroofundan su akıtan sifir km mersedes bmw ler daha 5 bin km de sanziman dagitan onlarca vag grubu arac haberleride çıktı forumda onlarda dandik kalitesiz markalar size gore.

Tabi hindistan pazari icin uretiliyor 4 teker bir direksiyon ne kolay desteksiz sallamak,

2015 model b segment sedan aracta ncap 4 yildiz 8 havayastigi uc harfliler, tam otomatik dijital klima c.control, kendiliğinden karartilmis arka camlar, enkei marka alasim jantlar(stepne de alasim jantli) navigasyon yagmur far sensörü,bluetooth, anahtarsiz giriş cikis calistirma led sinyalli isitmali aynalar gibi ozellikler mevcut.

Merak ediyorum b segment sedan aracta siz ne arıyorsunuz deri koltuk ahsap doseme masaj sistemi filan mi?

abd de de hindistan standartlari gecerli herhalde o sebepten hala abd de ayni kasanin makyajli hali satista. Ek olarak sehirici fren sistemi ,serit takip ve ısıtmalı koltuk eklemisler. Buyrun linki 16000 dolardan baslayan fiyatlarla.
    https://www.mitsubishicars.com/cars-and-suvs/mirage-g4

Birde ne zaman atttage raporu yazsam illa bir kac kisi araci kotulemeyi kendine gorev ediniyor.anlamak guc.ben sanki bu araba en iyi arabadir demisim gibi.

Hayirli gunler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 4 Eylül 2022; 23:54:49 >

• Subaplar erken gitmiş sanki. Hangi LPG kitini kullanmıştınız ? LPG'li ASX olan arkadaşım var 150 bin km dir kullanıyor tık yok. Diğer yandan ben de LPG yi severim eski aracım coltta 90 bin km kullandım. Motor yese bile fazla fazla karda oluyordum. 2021 space starım da var ona LPG düşünmüyorum çünkü gerçekten çok az yakıyor 5 - 5,5 lt benzin daha ne olsun.

• zzoorroo kullanıcısına yanıt
    Asx euro 5, attrage ve space star euro 6 motor bildigim kadarı ile bu euro ne kadar artarsa subaplarda o kadar hafif alasimdan yapiliyor.

Kitim brc platinum set

5.5 hangi güzergahta yakiyorsunuz ss attragedan yarim litre daha az yakiyor ama ben 7-7.5 tan az yakamiyorum halkali sisli arasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 5 Eylül 2022; 13:29:9 >
  • Euro normundan kaynaklanabilir. Belli bir devirden sonra örenğin 3500 dev/dak benzin püskürten sistemler daha uzun ömürlü oluyor bildiğim kadarıyla. Sizin kit bu şekilde miydi ? Space starın güzergah küçük şehir az lamba. İstanbul da elbet fazla yakacaktır.

• zzoorroo kullanıcısına yanıt
    Evet 3500 devirden sonra benzin takviyeli seklinde ayarli benimkisi. Ama gene de care olmuyor malesef.

• Euro normu arttıkça aracın motor mertliği bozuluyor hocam.

1.3 220000 km Getz LPG kullanan var daha tık demedi motor.

• Hocam sorunsuz dediğiniz araçta aks değişmiş direksiyon simidi değişmiş motora 10 bin masraf etmişsiniz

Sorunlu olsa ne olacak acaba?

Ben dizel motorlu çift kavramalı aracımla ( size göre korkunç şekilde sorunlu olmalı) 108 bine geldim, ama gerçekten sıfır sorunla. Ben bu araca sorunsuz diyebilirim ama bence siz aracınız için diyemezsiniz.

• Seneler önce VAG - Mitsu tartışmalarının altın çağında birbirimize çok laf sokmuşuzdur ama ikimizde de hala aynı araç var. Ülke ekonomisi sağ olsun ne arabayı satabildik ne alacak araba bıraktılar.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.