Şimdi Ara

>>>Mitsubishi ASX kullanıcıları<<< (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
29
Favori
168.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1600 cc altı araçlarda ÖTV oranı %37 den %40 olmuştu şimdeide %45 olmuş.Bugün Resmi gazetede yayınlanmış.
  • Arkadaşlar ben bu arabayı almaya karar verdim fakat biraz daha beklemem gerekiyor,rakam 56.000 lerden 62.000 tl lere çıkmış,şimdi size sormak istediğim. 2014 de 2013 model bulabilirmiyiz yoksa mecburen 2014 modelmi alıcaz.2013 ler nezamana kadar satışta olur.
    Vede 2013 model bulsam bile fiyat ne olabilir.Teşekkürler.
  • Yerinizde olsam güzel 2011 invite bulur binerdim
  • Farketmez onada binebilirimde sıfırını bulabilirmiyiz:) ve neden 2011?
    Zaten invite modelini düşünüyorum,diğeri biraz saçma geliyor bana,özellikle 1991 model corona dan sonra fazla lükse gerek olmadığını düşünüyorum.
  • Sorumun cevabını başka bir sitede buldum,baya yıl ortasına kadar eski modeller bayilerde bulunabiliyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zivrisinek

Yerinizde olsam güzel 2011 invite bulur binerdim

hocam asxte makyajla neler değişti bilginiz var mı
  • Çok büyük değişiklikler yok ön panjurda biraz farklılık var içeride sinyal kolu ve göğüste basit makyajlar var ama tabiiki biraz daha ağırlık katmış araca;) 40.000 civarında 2.el 2011 invite bence bugün için en mantıklısı
  • Hep ikinci ele bindim artık bir sıfır araba almak istiyorum,biraz kazıklansakta:)
    Hatta çoğu kişinin jetta,toyota al ikinci elde hemen satarsın demelerine rağmen asx almak isitiyorum,satmak için almıyorum Allah izin verirse uzun zaman binmek için alıyorum.
  • Ben illaki 0 alıp binecem diyorsanız sözüm yok ve ASX uzun süre binilecekse 0 km. alınmayı hakeden bir araç bundan şüpheniz olmasın;)
  • Cevaplar için teşekkür ederim.
    Sizde Ankaradaydınız galiba bende Kırıkkaledeyim,bi hafta sonu bayileri dolaşıcam,tavsiyeniz varmıdır.
  • Zaten 2 bayii var genelde Azizoğlu daha uygun fiyat verir ama Günsa daha düzgün bir firmadır,hangisinden daha uygun fiyat alırsanız öbürüyle paylaşın sonuçta sürekli fiyat kırılmış olacaktır.Birde bunun üstüne tavan çıtaşı ve park sensörü eklettirirseniz tamamdır;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rahabolat

Cevaplar için teşekkür ederim.
    Sizde Ankaradaydınız galiba bende Kırıkkaledeyim,bi hafta sonu bayileri dolaşıcam,tavsiyeniz varmıdır.

kırıkkale keskin mi hocam?
    4 senem geçti kkale merkezde yoldan yürümeyi öğrendim orada
    şimdi bene asx bakıyorum ama 2. el kısmetse artık alınca mutlaka yorum yapın hemşerim bak biz daha hiç süremedik incelemelerinizi esirgemeyin
  • Yolda görünce hep merak ettiğim bir araçtı. Bugün iki arkadaşımda sıfır araç almışlar. Biri x35 diğeri asx idi. İkisinide inceledim. Çok şey beklediğim asx çok kötüydü. Teknik verilerini bilemem ama iç konfor dış görünüş çok basit geldi. Ön yargılı olduğum x35 ise çok güzeldi. Cam tavan, iç mekan, dış görünüş süperdi. Çok şaşırdım hayret ettim. Almadan önce hyundai bi bakın mutlaka. Tüm araç sahiplerine kazasız belasız sürüşler.
  • yaklaşık 6 aydır crossover araçları inceledim okumadığım kullanıcı yorumu kalmadı ben tercihimi asx ten yana kullandım 2 haftadır aracı kullanıyorum gayet memnunum bu araçta bulamayacağnız tek şey ışıklı kokpit janjanlı ışıklı ışıldaklı şeylerdir ama kalite ve sağlamlık konusunda özellikle güvenlik konusunda sınıfında lider bir araç üstelik rakiplerine göre yakıt tüketimi çok çok iyi araç dış görünüş olarak çok başarılı köpek balığı teması var iç görüntüye önem verenler arcı tercih etmesin çünkü çok sade. bir çok araçta extra olan donanımlar asx te standart olarak sunulmakta örneğin start stop..
  • Sayın Kaçkarlı;
    Aracınız hayırlı uğurlu olsun..Kesinlikle doğru seçim.Asx le ilgili söylediğiniz herşeye noktasından virgülüne kadar katılıyorum.
    Bir arkadaşımız İx35 le kıyaslamış.Kesinlikle zevkine ve fikirlerine saygı duyuyorum.
    Ancak teknik konuları bilmem dediği için hak veriyorum kendisine.
    ASX janjanlı bir araba değil.Sahibini sever,onu üzmez ve ondan ayrılmak istemez..:)
    İx35 2011 ve 2013 model arası 360 adet araç satışta Asx 65 adet satışta...İx35 lerin %40 dan fazlası tüp taktırmış...
    Asx imi Temsa ile yaşadığım bir probleme kızarak satmıştım.5 tane adını açıklamayacağım kalite araba denedim hiçbiri içime sinmedi.
    1 Hafta içinde makyajlı kasa 2013 çıkışlı Asx satınaldım. 2011 Modeli 10 ay kullanmış Asx sürücüsü olarak Asx düşünenlere kesinlikle makyajlı kasa öneriyorum.
    Aracın hem içi hem dışı çok daha kalite olmuş.Değişen yine bağımsız süspansiyonun kalitesi sürüşte oldukça keyifli.Kesinlikle izolasyon farkı var eski kasaya gör daha az ses alıyor.
    Asx gerçekten bağımlılık yapıyor...İçine bindiğinizde hissettirdiği güven dünyalara değer...
    Ayrıca Amerika da Ncap dışında ve çok güvenilir testten geçebilen 2 araç var biri Volvo diğeri Asx..:)
    2012 ve 2013 yıllarında Amerika da en güvenli araç seçildi..5 adet Guinness rekoru da cabası.
    Son olarakta Asx in 2. eli yok diyenlere 2011 Model Invite aracımı 20 gün içerisinde istediğim rakama sattım.
    Herkese kazasız,keyifli sürüşler diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utabev -- 14 Ocak 2014; 23:35:05 >

• Selam arkadaşlar kasım ve aralık ayında aracımı satamadığım için asx alamadım malum yılbaşında fiyatlar aldı başını gitti.

Geçen senenin ilk aylarında asx 61bin tl den yaz sonlarında 56 bin civarına indi.Acaba bu senede aynı tarzda bir düşüş olurmu olursa hangi aylarda olur teşekkürler.

--Bu arada 2013 modeli için yıl başından sonra bayilerden fiyat alan var mı ?
  • Bende aracımı satamadığım için ASX alamadım , şimdi ise fiyatlar baya uçmuş görünüyor. 40.000e 2011 bulunurken şimdi 43-45 gibi rakamlar görüyorum

bakalım bekleyeceğiz denk gelirse alacağız inşallah
  • Bir önerim var ASX için forum iki başlıkta gidiyor ve yazanda pek fazla yok.Bence ilgili arkadaş bu iki forumu tek başlıkta toplasın diyorum.

">Mitsubishi ASX kullanıcıları<" ve
    "yeni Mitsubishi ASX Sahipleri Buraya.... "

Saygılar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzade0606

quote:

Orijinalden alıntı: rahabolat

Cevaplar için teşekkür ederim.

kırıkkale keskin mi hocam?
    4 senem geçti kkale merkezde yoldan yürümeyi öğrendim orada
    şimdi bene asx bakıyorum ama 2. el kısmetse artık alınca mutlaka yorum yapın hemşerim bak biz daha hiç süremedik incelemelerinizi esirgemeyin

Kusura bakmayın siteye anca girebildim.
    Yok Keskin değil:) Kaldırım yokki hocam adamlar ne yapsın:) doğal olarak yolda yürünüyor:)
    Ocaktan sonra bayileri bikaçkere aradım en son 60000 dedi birisi ,tabi gidip pazarlık yapılsa ne olur bilemiyorum,şu an için beklemedeyim ama inşallah ciddi ciddi düşünüyorum.

• bende yeni buldum burayı tüm asx sahiplerini bir sayfada buluştursak bencede çok iyi olur
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.