Şimdi Ara

(MİT TIRLARI) ENİS BERBEROĞLU 25 YIL HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
524
Cevap
2
Favori
33.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
365 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AFK_is_now_AFK

quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

quote:

Orijinalden alıntı: cenup

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

amerikanın köpekliğini akp den iyi yapan yoktur bu ülkede.

yahudi ve abd'nin bop projesini ben kabul etmedim çünkü

Rahmetli erbakan bas bas demiştir bunu.bunlar benim talebelerim olamaz diyede eklemiştir

yalandan vatanseverleri oynayıp.ülkeyi Cumhuriyeti bitirmek için getirlen bir partidir

Cumhuriyet bop erbakan geç bunları konuya odaklan. Hangi devletin medyası ülkesinin teröristlere gönderdiği silahları deşifre etmiş? ABD PKK'ya silah verirken hangi abdli gazeteci resim çekip tır basmış? Almanya Pkk'ya silah gönderirken hangi alman gazeteci bu silahları deşifre etmiş, Can Dündar denen Atatürkçü gezinen yobaz da sıra ona da gelecek

deşifre etmesine gerek mi var ?

adamlar bariz verdiğini söylüyor zaten.

senin terör örgütü dediğine o adama demiyor.

tabii bunu anlamanı beklemem

Deşifre etmesine tabi gerek var, deşifre edecek ki Türkiye teröre destekten ambargo yesin Türkiye çöksün yerine fetöcü kemal gelsin ışid PKK'yı vurmasın, anladın mı şimdi deşifre etmekteki amaçları ne?

işid pkk mı vuruyor ?

O dönem vuruyordu kobane muhabbetine , hatta tsk'dan yardım istemişti pkk ne çabuk unutun mu yoksa haberin mi yok dünyadan, şuraya gelip yorum yapıyorsunuz biraz dünyadan haberiniz olsun .

Işid PKK'yı vurunca siZin pkk sevici can dündar enis berberoğlu ve fetöcü komutanlar zıpladı.Gerçek bu . Gerçekleri bil bari ona göre yorum yap ha pkk sempatizanıysan orasını bilemem.

Hamdolsun Müslümanız diyenlerin Kur'an-ı Kerim ile miting yapanların; kafa kesen, İslam'ı lekeleyen İslam'ın en büyük düşmanlarına silah yardımı yapması sizce ne kadar doğrudur hocam?

Dünya gerçekleri artık böyle yürümüyor hocam, tüm ülkeler vekalet savaşı yapıyor. Almanya ABD ve avrupa kendi askerini ordusunu kandile götürmüyor, kandilindeki Pkk'ya yardım edip pkk üzerinden seni vuruyor. Dünyada soğuk savaş artık bu şekilde işliyor, herkesin teröristi var. Senin de dünyaya ayak uydurman gerekiyor.

Bir adım ilerisini de anlatayım..

PKK'yı vurması için ışid'e silah verildi, sonra ışid ile anlaşılamadı anlaşma bozuldu,anlaşma bozulduğu için ışid türkiye'den intikam alıyor, o asker yakma görüntülerinin servis edilmesinin sebebi de bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Darısı tüm vatan hainlerine

• CHP PKK'nın köpeği olmuş.

• Bu konuda benim görüşüm şu tırlar işide veya türkmenlere gidiyor du bu tartışılır lakin..Bu tırları durdurunlar kimlerdi? Büyük ihtimal fetocuydular..Hadi bunu geçtik tırların durdurulup aranma görüntülerinin Enis Berberoğlu nda ne işi vardı o görüntüleri kim verdi veya neden diğer gazetecilere verilmedi.. Ayrıca Enis Bey bu görüntüleri neden Can Dündar a verdi? Başka gazeteciler varken neden Cumhuriyet...Karma karışık bir durum Bu olay haber niteliğinde değil devlet savaş suçu işliyordu veya işlemiyordu..Bunu ifşa etmek suçtur.

• quote:

Orijinalden alıntı: yeB tadeS

quote:

Orijinalden alıntı: forumagir

nerede basın özgürlüğü?

nerede m.vekili dokunulmazlığı?

Türkiyenin imajı konusunda batıya yine malzeme verdik!!

Basın özgürlüğü devletin sırlarını ifşa etmek değildir.

Ayrıca arada mağaradan çıkman gerek millet vekili dokunulmazlığı kalktı.

http://www.ahaber.com.tr/webtv/gundem/milletvekili-dokunulmazliklari-kaldirildi

Batının canı cehenneme.

devletin sırları gazeteciye nasıl gelmiş? gazeteci bakanlar kurulunu cihazla dinlediyse eyvallah bu basın özgürlüğü olmaz ve suçtur

mağaradan çıkmama gerek yok o haberi biliyorum zaten dokunulmazlık kalkmasa birşey yapamazlardı. Herşeyde dokunulmazlık kalkacaksa iktidar her zaman muhalefetin dokunulmazlığını kaldırır ve sonsuza kadar iktidarda kalır. Demokrasilerde ise böyle birşey düşünülemez bile

Batının canı cehenneme diyorsun tamam doğru ancak 2004te AB ile görüşmeler için kutlamalar ve bunun için ege adalarını Yunana peşkeş çekerken de böyle demeniz gerekirdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Scott Mary

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: forumagir

nerede basın özgürlüğü?

nerede m.vekili dokunulmazlığı?

Türkiyenin imajı konusunda batıya yine malzeme verdik!!

Basın özgürlüğü devletin sırlarını ifşa etmek değildir.

Ayrıca arada mağaradan çıkman gerek millet vekili dokunulmazlığı kalktı.

http://www.ahaber.com.tr/webtv/gundem/milletvekili-dokunulmazliklari-kaldirildi

Batının canı cehenneme.

Basın özgürlüğü devletin sırlarını ifşa etmek değildir eyvallah.

Devletin görevi nedir? Cihatçı teröristlere gizli gizli silah götürüp sonra da biz silah götürmüyorduk çıksın ispatlasınlar dendikten sonra gazetecilerin bunu ispatlaması mı suç? Tuğrul Türkeş vallahi de billahi de o silahlar bayırbucak türkmenlerine gitmiyor diyordu ne oldu şimdi?

Bunu tartışalım eyvallah. Ama bu içeri gireni jhon dundarı kimse savunmasın basın özgürlüğü diye biryerlerini yırtmasın. Ülkemizdeki siyasetin ne kadar değişken olduğunu herkes biliyor. Tartışalım o silahlar nereye niçin gidiyordu diye ama bu adamları masummuş gibi konuşmayalım lütfen.

Masumlar çünkü. Gazetecilik yaptılar ve gazetecilik yaptıkları için hapse girdiler. Gazetecinin görevi gazetecilik yapmaktır. Tırları gazeteciler mi durdurdu? Hayır. Tırları kim durdurdu? O dönemde devletin kendi savcısı ve jandarması durdurmadı mı? FETÖ falan demeyin bu gazeteciyi ilgilendirmez, o sırada tırlar durdurulduğunda bu emri veren kişi savcı mıydı değil miydi? Devletin kendi yargı mekanizmaları ve kolluk kuvvetleri MİT'in tırını durduruyorsa gazeteci de gider haberini yapar bu kadar basit.

• demek ki o silahlar masum Türkmenlere gitmiyormuş

devlete bak devlete :))
  • Scott Mary kullanıcısına yanıt
    Bu devlet niye var, her önüne verileni domuz yer

öyle Sorgulamaz ot mu bokmu diye. Yani gazeteci olmak kimseye bazı şeyleri istediği gibi yapma hakkı tanımaz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Rahmetli erbakan bas bas demiştir bunu.bunlar benim talebelerim olamaz diyede eklemiştir

yalandan vatanseverleri oynayıp.ülkeyi Cumhuriyeti bitirmek için getirlen bir partidir

Cumhuriyet bop erbakan geç bunları konuya odaklan. Hangi devletin medyası ülkesinin teröristlere gönderdiği silahları deşifre etmiş? ABD PKK'ya silah verirken hangi abdli gazeteci resim çekip tır basmış? Almanya Pkk'ya silah gönderirken hangi alman gazeteci bu silahları deşifre etmiş, Can Dündar denen Atatürkçü gezinen yobaz da sıra ona da gelecek

Deşifre etmesine tabi gerek var, deşifre edecek ki Türkiye teröre destekten ambargo yesin Türkiye çöksün yerine fetöcü kemal gelsin ışid PKK'yı vurmasın, anladın mı şimdi deşifre etmekteki amaçları ne?

işid pkk mı vuruyor ?

O dönem vuruyordu kobane muhabbetine , hatta tsk'dan yardım istemişti pkk ne çabuk unutun mu yoksa haberin mi yok dünyadan, şuraya gelip yorum yapıyorsunuz biraz dünyadan haberiniz olsun .

Işid PKK'yı vurunca siZin pkk sevici can dündar enis berberoğlu ve fetöcü komutanlar zıpladı.Gerçek bu . Gerçekleri bil bari ona göre yorum yap ha pkk sempatizanıysan orasını bilemem.

Hamdolsun Müslümanız diyenlerin Kur'an-ı Kerim ile miting yapanların; kafa kesen, İslam'ı lekeleyen İslam'ın en büyük düşmanlarına silah yardımı yapması sizce ne kadar doğrudur hocam?

Dünya gerçekleri artık böyle yürümüyor hocam, tüm ülkeler vekalet savaşı yapıyor. Almanya ABD ve avrupa kendi askerini ordusunu kandile götürmüyor, kandilindeki Pkk'ya yardım edip pkk üzerinden seni vuruyor. Dünyada soğuk savaş artık bu şekilde işliyor, herkesin teröristi var. Senin de dünyaya ayak uydurman gerekiyor.

PKK'yı vurması için ışid'e silah verildi, sonra ışid ile anlaşılamadı anlaşma bozuldu,anlaşma bozulduğu için ışid türkiye'den intikam alıyor, o asker yakma görüntülerinin servis edilmesinin sebebi de bu.

Yani sınırlarımızda IŞİD'in varlığını kabul ettiler? Teröre yardım ve yataklık ettiler iddiana göre?

• Suçu işleyenler serbest ama suçu haber yapan hapiste , Türkiye Manzarası.

• Bu kafayla gidersek FETÖ bu ülkeyi 30 yıl daha meşgul eder. İktidar ve muhalefet birbirini hapse tıkamak için her şeyi yapar. FETÖda bu kargaşadan sıyrılır. Kazanan yine her zaman olduğu gibi Abd olur. Çünkü bu ülkede suçlu da olsan, suçsuz da olsan arkadan milyonlar olur. Çünkü bu ülkede ideolojik bir bakış açısı var. Benim adamım kesin suçsuz, senin adamın ise kesin suçlu zihniyeti bu ülkede hakim.

Tepişin durun, zaten istenen bu.. Birbirinizi tehdit edin. Biz sizi asacağız deyin, diğeri de biz sizi zindanlarda çürütecez deyin, böyle bir kısırdöngü üçinde günlerinizi geçirin. Tabi Abd gelip birinizi asıp öbürünüzü zindanlarda çürütene kadar. Birbirinizi yok etmeyi bırakın da birbirinizi yaşatmaya bakın. Yoksa hepinizin sonu öküz hikayesindeki gibi olur. Komşun düşmanın bile olsa onu asla elin adamına satma. Çünkü komşunu yutan elinoğlu sonra seni de yutacak, haberin olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 14 Haziran 2017; 19:45:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Deadwood

Bu konuda benim görüşüm şu tırlar işide veya türkmenlere gidiyor du bu tartışılır lakin..Bu tırları durdurunlar kimlerdi? Büyük ihtimal fetocuydular..Hadi bunu geçtik tırların durdurulup aranma görüntülerinin Enis Berberoğlu nda ne işi vardı o görüntüleri kim verdi veya neden diğer gazetecilere verilmedi.. Ayrıca Enis Bey bu görüntüleri neden Can Dündar a verdi? Başka gazeteciler varken neden Cumhuriyet...Karma karışık bir durum Bu olay haber niteliğinde değil devlet savaş suçu işliyordu veya işlemiyordu..Bunu ifşa etmek suçtur.

Bu durum hukuk açısından incelenmelidir..Zaten fener şike davasında da tartışıyorduk,( daha öncesi ergenekon davası vardı ama orası daha karışık ) savcıların iddiaları gazetecilerdeydi savcılar kamuoyu yaratmak için bilgileri sızdırıyordu... Bu durum hukuksal açıdan ilerde sorun olacağını düşünüyorduk ,iddianame yazılmadan suçlu ilan edilmesi sağlanıyordu

hala aynı zihniyet devam ediyor demekki. savcılar haklarında kamuoyu yaratabilmek için belgeleri görmezden gelmeyecek kişilere, gazetecilere ulaşmışlar demekki

ne savcılar, hakimler kamuoyu yaratmak için bu işe girişmemeli fakat sistem aynı şekilde devam ediyor iddianame yazılmadan pekçok kişi fetöcü ilan ediliyor

yarın iktidar değişitiğinde ahaber sabah vs.deki gazetecilerde aynı suçtan yargılanacaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: yarsin

Bu devlet niye var, her önüne verileni domuz yer

öyle Sorgulamaz ot mu bokmu diye. Yani gazeteci olmak kimseye bazı şeyleri istediği gibi yapma hakkı tanımaz.

Sorgulayacak bir şey yok ortada gizli kapaklı bir iş dönüyor. Savcılar ve jandarmalar tırları durduruyor. Gazeteci de gidip haber yapıyor. Gerçek bir gazetecinin görevi budur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sağ tık

quote:

Orijinalden alıntı: hkD

quote:

Orijinalden alıntı: sağ tık

güzelleme yapanlar olmuştur. ama kimse onlarla işbirliği yapıp pkk ya yardım etmedi. siz (chp) yıllardır pkk hdp yanyanasınız. deliller ortada..

Biz kim??
    -Profilim açık , girip bakabilirsin. Biraz gezinirsen CHP'li olmadığımı da görürsün.
    -Başkanım dediğin adam Öcalan'a "Sayın" demedi mi? Bak direkt birinci ağız bu.
    -Kamera kör , Anten sağır denilmedi mi?
    -Şırnak , Cizre ve Sur'a göz yumulmadı mı? Koskoca devletin haberi yoktu yığılan mühimmattan , açılan barikatlardan öyle mi?
    -Haburda teröristin ayağına TÜRKİYE CUMHURİYETİ SAVCILARI ve HAKİMLERİNİ GÖNDERİP MAHKEME KURMADINIZ MI? Gelen teröristler "PİŞMAN DEĞİLİM" dediği halde kayıtlara "PİŞMANIM" diye geçirmediniz mi?
    -Oslo'da , Dolmabahçe'de CHP mi vardı?
    Sizin hangi pisliğinizi yazayım daha?
    Çocuk mu kandırıyorsun arkadaşım sen?

hani yüzsüzlük bu kadar olur. soruya cevap vermeden sadece iftira atmak.
    anten dilsiz vs sanki ordaymış gibi yazmışsın..
    sen ilk resimlere ve şu resimlere cevap yaz.. pisliğinde boğul sonra pislik at..
    (MİT TIRLARI) ENİS BERBEROĞLU 25 YIL HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI(MİT TIRLARI) ENİS BERBEROĞLU 25 YIL HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI

Adam chp li değilim diyor hala gitmişsin alevilerin resmiyle adama yüklenmeye çalışıyorsun
    He pislikle boğulmak derken şunu şuraya ekleyeyim
    (MİT TIRLARI) ENİS BERBEROĞLU 25 YIL HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI
    arınç ında dediği bayrak açmayı suçtan çıkarmışsınız adamda pkk bayrağını açıyor kim açtı o adamın önünü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyaz1616 -- 14 Haziran 2017; 19:48:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Scott Mary

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

işid pkk mı vuruyor ?

Yani sınırlarımızda IŞİD'in varlığını kabul ettiler? Teröre yardım ve yataklık ettiler iddiana göre?

30 senedir benim askerimi polisimi şehit eden itleri kim vurursa ben ona silah yardımı yaparım. PKK vurulurken burda bana Akp karşıtlığı uğruna pkkyı savunanlar düşünsün teröre kim yardım ve yataklık ediyormuş.

• Scott Mary kullanıcısına yanıt
    Gerçek gazeteci olduğuna göre bedellerinede katlanmalı ozaman.

• Çakallar meydanı fırsat bilip yine sağa sola vatan haini terörist diye saldırır olmuş. Gün gelecek devran dönecek merak etmeyin. O beğenmediğiniz cumhuriyet rejiminin rahatlığını bir daha bulamayacaksınız. İçeri attığınız bütün masum insanların ayaklarına kapanacaksınız.

• Eğer akp baştaysa devlet sırrının önemi yoktur hatta tabii ki ifşa edilmelidir zihniyeti...

• quote:

Orijinalden alıntı: yarsin

Gerçek gazeteci olduğuna göre bedellerinede katlanmalı ozaman.

Evet gazeteci cehenneminde bedel ödemeyi göze almışlardır zaten. Ancak bu gazetecileri yıldırmaya yetmez. Ahmet Şık FETÖ'cü teröristleri ifşa ettiğinde FETÖ'cüler tarafından hapse girmişti zamanında. Çıktı, yazmaya devam etti, uydurma bir iddianameyle FETÖ'cü olduğu gerekçesiyle tutuklandı. Yine çıksın yine yazar. Ha hukuk bir gün çalışmaya başladığında o zaman işler değişir ama. Bu dünya Sultan Süleyman'a da kalmadı hiç kimseye de kalmaz.
  • Devlet sırrı ortaya çıkarmak büyük suç, yasalar ortada ve Allah'a şükür bütün dış baskılara ve fetö'ye rağmen hukuk bu topraklarda makine gibi işliyor. Çomak sokmak isteyen herkese inat 10 numara işliyor

Şu mubarek günlerde böyle güzel haberler almak ne de güzel bir şey, hükümetimiz 15 yıllık zamanda gerek hukuk gerek teknolojik gerek sağlık gerek lojistik vb. alanlarda gurur kaynağımız oldu.

15 sene önce içecek suyu, yiyecek ekmeği, unu, şekeri bulamıyor, kuyruklarda ölüyorduk artık bir hukuk cennetine döndük. Gökten gelen bir lutuf gibi bir şeydi bu.

Vatandaş hakkını arıyor ve alıyor, eskiler gibi itilip kakılmıyor, bir sistem olduğunu görüyor örnekleri ile.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.