Şimdi Ara

Mists of Pandaria Söylemlerine Blizzard'dan Cevap (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
3.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: great_cnta

quote:

Orijinalden alıntı: OIS

Worgen gelirken de baya dandun etmişlerdi ama millet şimdi çatır çutur oynuyo valla.

Worgen'a dandun etmediler. "Horde'a gelsin, alliance'da öyle karakter mi olur" dediler. Pek de haksız sayılmazlardı yani. Ama panda başka birşey, ırk olara gelmeyecek olmasına karşın, hikayede de saçma sapan bir yer edinen acayip bir lore yani. Hangi dangalak uydurduysa Pandaria'yı, nesli tükeniyor diye destek olmak amacıyla mı yaptılar nedir?

Bende gelmesinden yana değilim ancak böyle gereksiz nedenlerde sunmaya gerek yok.Bikere bu söyleminden bilmeden konuştuğunu varsayıyorum çünkü Pandarian loreu gayette güzel ve ana loreda citti bir yere sahip.Bu konuda atıp tutmayalım önce.Söylemler ilk çıktığında bende laf etmiştim ama sonra citti bi şekilde araştırdım.Sadece Chen bile yeter bunu anlamaya.Ve Worgen'lar gelmeden öncede gayette ırkın kendisine laf edildi.Ki benim çevremde Horde'a gelsin diyen bir kişi bile yoktu.İlk defa senden duyuyorum.Worgen ırkının loreu Panderan'ların yanında o kadar gereksiz kalıyorki asıl o ırkın neden geldiğine kafa yormalısınız.
     Mists of Pandaria Söylemlerine Blizzard'dan Cevap

• quote:

quote:

Worgen gelirken de baya dandun etmişlerdi ama millet şimdi çatır çutur oynuyo valla.

Worgen'a dandun etmediler. "Horde'a gelsin, alliance'da öyle karakter mi olur" dediler. Pek de haksız sayılmazlardı yani. Ama panda başka birşey, ırk olara gelmeyecek olmasına karşın, hikayede de saçma sapan bir yer edinen acayip bir lore yani. Hangi dangalak uydurduysa Pandaria'yı, nesli tükeniyor diye destek olmak amacıyla mı yaptılar nedir?

Benim kulağıma "Worgen ne ya, kurtadamdan ırk mı olur, bari vampir de getirin de Twilight olsun iyice" tarzı söylemler gelmişti, ondan dedim.

• quote:

quote:

quote:

Benim kulağıma "Worgen ne ya, kurtadamdan ırk mı olur, bari vampir de getirin de Twilight olsun iyice" tarzı söylemler gelmişti, ondan dedim.

Doğru hatırlıyorsun,öyle diyen çok kişi vardı ve o söylentiler epey yaygındı ama daha sonra unutuldu,worgen çıkar çıkmaz millet hemen race transfer vs vs yapmaya başlamıştı.

•  Mists of Pandaria Söylemlerine Blizzard'dan Cevap

Fakemi doğrumu bilemem
  • Bilmiyorum ne kadar doğru ne kadar yalan ama orda yazdığı gibi bir outland content update gelse hemen başlarım oyuna tekrar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazuach

Bilmiyorum ne kadar doğru ne kadar yalan ama orda yazdığı gibi bir outland content update gelse hemen başlarım oyuna tekrar.

al benden de o kadar!
  • Panderan ırkı lorede çok köklü bir ırktır... normal warcraft oynayanlar bilir.
  • fake de olsa güzel hazırlanmış.hoşuma gitti.
    zandalar,rastakhan,zuldazar bunlar beklediğim şeyler zaten bir ara patch de gelir bence bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Annihilan

Bir böyle panda var

Bir de böyle panda var

chen brewmasterı ilk kez warcraftta rexar senaryosunda gördüm çok sevdim, sonra dotaya başlayınca hero olarak hep onu seçerdim. bir skili vardı, kullandığın düşmana köpüklü bira atardı, sonra o şahıs uzunca bir süre miss çekerdi =) ne günlerdi ya

edit: worgen geldiğinde eh demiştim çok ilgimi çekmemişti. ama panda gelirse umarım horda gelir umarım horda gelir bunun için blizzarda bir milyon tane eposta gonderebilirim, beni oyuna bağlayacak ırk olur, zaman yönetimi çizelgem buna göre şekillenir =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyver -- 19 Eylül 2011; 0:43:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cy_x

Fakemi doğrumu bilemem

Püff. Yeni ırk geleceğine yeni class gelsin. Oyun çok daha renkleniyor o zaman. Irk gelince sadece görünüşümüz değişiyor berber deki gibi. Buda oyunu canlandırmaya yetmiyor haliyle. Sonrada wow 600k oyuncu kaybetti wow bitiyor blizz batıyor haberleri..

Not:Class gelirse Blood mage bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hünerli

quote:

Orijinalden alıntı: cy_x

Fakemi doğrumu bilemem

Püff. Yeni ırk geleceğine yeni class gelsin. Oyun çok daha renkleniyor o zaman. Irk gelince sadece görünüşümüz değişiyor berber deki gibi. Buda oyunu canlandırmaya yetmiyor haliyle. Sonrada wow 600k oyuncu kaybetti wow bitiyor blizz batıyor haberleri..

Not:Class gelirse Blood mage bekliyorum.

Blademaster dururken ırk ve class gelmez ise geri dönmeyi düşünmüyorum artık.

• Hakkaten ırk artık sarmıyor yerine 2 yeni class ekleselerde biraz PVPde dengeler değişse fena olmaz :) mesela bir anti caster class.. bir amazon tarzı ranged..
  • Monk gelebilir belki staffla melee vuran bi classımız olur
  • Arkadaşlar Pandalarla ilgili bir expansionun gelmesi çok zor çünkü Çin hükümeti dünya çapında pandaların kullanıldığı yerlere karşı çok hassas ve takipte. Geçmişte birçok yere dava açtılar,kazandılar yada o ürünü ülkelerinde yasakladılar. Orada kutsal sayılan bir hayvan olduğu için çok duyarlılar. Blizz Çinle papaz olmak istemez zira orada çok fazla müşterisi var.WoW 10 milyon subs. ulaştığında neredeyse 5 milyonun Çin'den olduğunu söylemişlerdi. O yüzden eğer Çin hükümeti pandaların o şekilde kullanılmasına karşı çıkarsa oyunu ülkede yasaklar. Blizzde bunu istemez elbette. O yüzden ya onay alacaklardır yada çizgi romandan öteye gitmez diyorum ben.
  • Satyr var daha sırada...

Ama bence de sınıf ekleseler ırk yerine daha iyi olur.

:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azap59 -- 19 Eylül 2011; 17:04:03 >
  • bence yeni ırk eklicez diye kasmak yerine mevcut ırkları komple revize edip görüntülerini değiştirip hepsine yeni raciallar verip oyunu bir üst seviyeye taşısınlar daha iyi.
    mesela orcları hellscream gibi görüncek hale getirsinler. elfler sylvanas gibi görünsün yada alextrasza gibi falan. hatta daha iyisini yapabiliyolarsa yapsınlar.komple bi revizyona gidilsin. ırkların ve armorların görüntü kalitesi arttırılsın. npcler düttürü görünsün, özel npcler hariç. ama playerlar sağlam görünsün. armor tipleri 6 yıldır kopyala yapıştır şeklinde gidiyor. ondada komple bi revizyona gidilsin. oyun motoruna köklü değişiklikler gelsin yani kısaca. 6 yıldır en büyük gelişme dx11 le gelen su efektleri oldu.
    o da çok lazım sanki devamlı sudayız. illa yeni ırk ne koycaz diye kasmasınlar bence. zaten ırk bulmak zor. mevcut ırkların hiçbiri tam oturmuyor. panda komik bencede, etheral bi garip hepsi bir örnek görünecek gibi nasıl farklılık vereceksin onlara yüzleri yokki. naga koysan çok bayar.lore olarakta kafadan çöker. o kuyruğuyla nasıl binek binecek bi kere :p yani ırk işi yalan bence. grafik geliştirme ve class üzerinde çalışsınlar. content yaratmakta zorlanmıyolar zaten.

• Daha Cataclysm'i oynayamadık yeni ek paket duyuruldu duyurulacak.
    Yeni ırk gelmesine ben de karşıyım, class istiyoruz artık deathknight ne güzel canlandırmıştı oyunu. Dk çıktığında ara patchlerle yeni classlar ekleyeceğiz demişlerdi yalan oldu.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.