Şimdi Ara

Misimovic'ten şok sözler(!)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 52
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Petyr Baelish (3 mesaj) Bonafide (3 mesaj) Dwimmerlaik (2 mesaj) Midlake (2 mesaj) rimefe (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Misimovic'ten şok sözler(!)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2909 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Misimovic'ten şok sözler!

Galatasaray'ın yeni transferi Misimovic, taraftarları kızdıracak açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’ın yeni transferi Zvjezdan Misimovic, Almanya’da yayın yapan internet sitesi Sport1.de’ye konuştu. Bosnalı oyuncu, “Schalke’ye gitmek isterdim ama olmadı” ifadesini kullanarak ilginç bir açıklamaya imza attı.

Misimovic, röportajda Galatasaray’a gelmeden önce isminin Schalke’yle anılmasının hatırlatılması üzerine “Herhangi bir şekilde artık gidemem ama Schalke’ye gitmek oldukça ilginç olabilirdi. Ama bu olmadı ve benim için bu defter kapandı” yorumunu yaptı.

Haberin fake olduğu ortada. Velev ki doğru olsun. Bu kadar abarmaya ne gerek var ?

|
    |
  • Yüzbaşı
    710 Mesaj
    Misimoviç, Felix Magathdan ötürü shalkeyi istediği bir gerçekti.Ama Galatasaraya da soğuk değildi.
    |
    |
  • Çavuş
    54 Mesaj
    Ne cok Kızdım anlatamam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2909 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Dwimmerlaik

Misimoviç, Felix Magathdan ötürü shalkeyi istediği bir gerçekti.Ama Galatasaraya da soğuk değildi.

Ben de onu diyorum zaten. Haberi "Taraftarları kızdıracak şok sözler" gibi tabirlerle medyaya sürüp bu kadar abartmanın ne alemi var ? Nedir bu medyadaki GS'yi karalama çabası...
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Adam kendi söyledi Almanya harici bir yere gitmek istiyorum diye ayrıca NTV Spor röportajına bakabilirsiniz.Haber fake konuşulması gerekmeyen bir konu.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: uA_Kry

Ne cok Kızdım anlatamam
    Galatasaray'a gelmeden önce "Almanya'dan ayrılıp Galatasaray'da oynamayı çok istediği" diye çıldırmış haberler yapan gazeteler şimdi ne diyor, Allah'ım sen büyüksün.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Midlake

quote:

Ben de onu diyorum zaten. Haberi "Taraftarları kızdıracak şok sözler" gibi tabirlerle medyaya sürüp bu kadar abartmanın ne alemi var ? Nedir bu medyadaki GS'yi karalama çabası...

Alıntıları Göster
    Bu tür haberlere fazla kulak asmamak lazım. Medyanın yönetime aldığı tavırdan başka birşey değil.
    |
    |

• Binbaşı
    1264 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: moritanyali

Bu tür haberlere fazla kulak asmamak lazım. Medyanın yönetime aldığı tavırdan başka birşey değil.

Alıntıları Göster
    Böyle saçma haberleri sallamamak lazım.
    |
    |
  • Yarbay
    4074 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: moritanyali

Alıntıları Göster
    Önce Baroş haberi , şimdi Misimoviç , yakında Kewell ve Arda haberleride çıkar. Taraftarların en sevdikleri oyuncular bunlar. Basın fake'i basın fake'i.
    |
    |

• Yarbay
    2302 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

Galatasaray'a gelmeden önce "Almanya'dan ayrılıp Galatasaray'da oynamayı çok istediği" diye çıldırmış haberler yapan gazeteler şimdi ne diyor, Allah'ım sen büyüksün.

Medya gelme ihtimali zayıf iken "Galatasaray kendisine gelmek isteyen topçuyu bile transfer edemedi" diyeceklerdi.

Şimdi ise adam geldiği için başka bir yol arıyorlar.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Samét

Galatasaray'ın yeni transferi Misimovic, taraftarları kızdıracak açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’ın yeni transferi Zvjezdan Misimovic, Almanya’da yayın yapan internet sitesi Sport1.de’ye konuştu. Bosnalı oyuncu, “Schalke’ye gitmek isterdim ama olmadı” ifadesini kullanarak ilginç bir açıklamaya imza attı.

Misimovic, röportajda Galatasaray’a gelmeden önce isminin Schalke’yle anılmasının hatırlatılması üzerine “Herhangi bir şekilde artık gidemem ama Schalke’ye gitmek oldukça ilginç olabilirdi. Ama bu olmadı ve benim için bu defter kapandı” yorumunu yaptı.

Haberin fake olduğu ortada. Velev ki doğru olsun. Bu kadar abarmaya ne gerek var ?

|
    |

• Yarbay
    3480 Mesaj
    Adam Almanya'dan gitmek istiyorum diye bas bas bağırıyordu.
    |
    |
  • Binbaşı
    1536 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ileri iade

quote:

Orijinalden alıntı: Samét

Çok kızdım hadi Misimovic'in boynunu kırıp çöpe atalım
    |
    |

• Er
    5 Mesaj
    Sinirden ellerim titriyor.:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5601 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: spy007

Türkiş medya iz may feyvırıt
    |
    |
    quote:

Şok geçirdim, hastaneye kaldırdılar. Sakinleştirici ve serum verdiler, şuan evdeyim ama sinirden titriyorum.

|
    |
  • Binbaşı
    1961 Mesaj
    quote:

Çocukları okucaktı orda ne hayalleri vardı
    |
    |
  • Yüzbaşı
    657 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: osstation

Çocukları okucaktı orda ne hayalleri vardı

Alıntıları Göster
    Ellerim titriyor, klavyeyi kafamda parçaladım.
    |
    |
  • Binbaşı
    1458 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt Do'Urden

Alıntıları Göster
    çok kızdım
    |
    |
  • Yüzbaşı
    402 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt Do'Urden

Alıntıları Göster
    İmzayı attığında Transferim nihayet tamamlandı demişti
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
backlink paketleri
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,338
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.