Şimdi Ara

Mirror's Edge Oynarken Sulanan Göz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi forumlar. Bu gün yaşadığım garip ve sinir edici sağlık problemiyle karşınızdayım. Ben mirrors edge oynamayı seven bir insanım arada ps3 ümden oynuyorum fakat 2 gün önce olduğum ameliyattan sonra [kulak zarı(timponoplasti)] mirror's edge i açıp biraz oynadığımda gözüm sulanıyor (sanki soğan sürüyorlarmış gibi) daha sonra kapatmak zorunda kalıyorum. 4 defa denedim fakat hepsinde sulandı. Diğer oyunları oynadığımda herhangi bir problem yaşamıyorum. Önerilerinizi öğrenmek istedim ey ahali Umarım kimse yaşamaz gerçekten can sıkıcı.

• TV'nin parlaklığını düşür. Gece iyi ışıklandırılmış bir ortamda oyna. TV ile aranda en az 2.5- 3 m mesafe olsun. Eğer bunları yapmana rağmen göz sulanması sorunu düzelmediyse ve baş ağrısı da oluyorsa hemen oynamayı bırakmanı öneririm.
  • ya bi yer var binanın içinde karşımız telli orda kaldım sıkıldım girmiyorum

sorunun hakkında bilgim yok bendede göz kuruluğu var bi 5 dkda felan göz kırpmayı unutuyorum sanırım :D
  • Oyunun atmosferi fazla parlak canlı ve beyaz renkte bu da gözü sulandırıyordur doğal olarak.
    Parlaklığı kıs odadaki tek ışık kaynağı televizyon olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Oyunun atmosferi fazla parlak canlı ve beyaz renkte bu da gözü sulandırıyordur doğal olarak.
    Parlaklığı kıs odadaki tek ışık kaynağı televizyon olmasın.

Genelde gündüzleri oynuyorum zaten. ve artık oynamıyorum ama çok da seviyorum
  • Bence cevabi yanlis yerde ariyosun. Ameliyat oldugun doktorunu ara sor. Belki onunla alakali bi problemdir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

TV'nin parlaklığını düşür. Gece iyi ışıklandırılmış bir ortamda oyna. TV ile aranda en az 2.5- 3 m mesafe olsun. Eğer bunları yapmana rağmen göz sulanması sorunu düzelmediyse ve baş ağrısı da oluyorsa hemen oynamayı bırakmanı öneririm.

Bunlarıda uncharted 3 den öğrendik ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Göz doktoruna git.Çünkü bu genel bir sorun sana sözlük vereceklerdir.Dh'de vardır bu şekilde konular hepside doktora gidip,gözlük kullandıktan sonra geçtiğini belirtiyor.
  • Koca karı tavsiyesi gibi olacak fakat göz damlaları var. Yan etkisi vs doktora danışarak bir müddet deneyebilirsin. Selamlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.