Şimdi Ara

Mirror's Edge: Catalyst Türkçe Yama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
12
Favori
18.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 58
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 gün 9 saat 57 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 12
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • KarapathiaN (26 mesaj) 666azazel (9 mesaj) purrfect (7 mesaj) gezgin963 (4 mesaj) Terminator T-800 (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (87 mesaj) Mobil (23 mesaj) Mini (4 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Ücretsiz Yamalar >> Mirror's Edge: Catalyst Türkçe Yama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    328 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bir süredir oyunu modlayabilmek için programcı dostumla yoğun çaba sarf ettiğim ve nihayetinde tüm teknik engelleri aşarak hazırladığım Türkçe çeviri çalışmam sizlerle. İlk oyunuyla gönüllerde taht kuran Mirror's Edge yeni hikâyesiyle bizi Faith'in geçmişine götürüyor. Konuyu zenginleştirmek için maceranızdan derlediğiniz güzel video ve resimleri bizlerle paylaşırsanız sevinirim. Ayrıca yamayı geliştirmek adına mesajın alt kısmına yerleştirdiğim hata bildirim formundan geri dönüşlerinizi ihmal etmeyin. Keyifli oyunlar arkadaşlar...

- Hikaye %100
    - Arasahneler %100
    - Oyun Arayüzü %100
    - Yan Görevler %100
    - Düello Yaratma Arayüzü %100
    - Karakter Geliştirme Ekranı %100
    - Ses Kayıtları & Belgeler %100

Çevrilmeyen Kısımlar
    - Arşivde metinleri bulunduğu halde oyuna altyazı olarak yansımayan çok sayıda diyalog, anons ve bildirimler
    - Geliştirme aşamasında arşive konulan ancak final sürümde oyundan çıkarılan bazı diyalog ve görev metinleri
    - Oyunun başlangıcındaki video, içeriğin çevirisi bir word belgesi içinde yama arşivinde yer alıyor
    - Oyuncu Katkılı İçeriklerin isimleri - Beat L.E. ve Zaman Denemesi Düelloları
    - Çevrimiçi sunucu üzerinden okunan ipucu, sözleşme, reklam, vb. metinler
    - Jenerik Ekranı

Çevrilmeyen kısımlarla ilgili mesaj kalabalığı kafanızı karıştırmasın, oyunda çok az sayıda çevrilmemiş kısımla karşılaşacaksınız. Çevirinin durumuna detaylıca göz atmak isterseniz alt kısımda linkini verdiğim çeviri formunu inceleyebilirsiniz.

Ömür KANTAR - KarapathiaN

Muaz DURAN - mzzmdrn
    Doğukan YILMAZ - dogukan1216
    Kenan SÜZGEN - kenansuzgen09

Alper KARAKAŞ - Vrataski
    Ömer ÖZ - byflash
    Berkay ÜSTÜN - Realistic_Gamer

Burak SEY - Grimm

- Yama oyunun Origin üzerinden paylaşılan v1.3.47248 sürümü referans alınarak hazırlanmıştır. Daha eski sürümlerle uyumluluğu test edilmemiştir. Ana menüdeyken Seçenekler\Diğer bölümüne girip ekranın sağ altından oyun sürümünü kontrol edebilirsiniz.
    - Yama arşivini oyunun kurulu bulunduğu dizini göstererek otomatik olarak kurabilirsiniz. Sorun yaşarsanız sıkıştırılmış arşivi Winrar ile oyunun kurulu bulunduğu dizine çıkarın ve elle kurulum yapın. Gerekli açıklamalar arşivin içinde yer almaktadır.
    - Yamayı kaldırmak istediğinizde oyun klasöründeki KALDIR.bat dosyasına çift tıklamanız yeterli olacaktır.
    - Yama test edildiği üzere çevrimiçi oynarken herhangi bir sorun yaratmamaktadır.

Yamayı Kuramayanlar!!
    Alttaki linkten arşivi indirin, sıkıştırılmış arşivi winrar veya türevi bir programla açın. Mirror's Edge - Catalyst klasörünün içindeki Data ve Patch klasörlerini oyunun kurulu olduğu dizine atıp mevcut 3 dosyanın üzerine yazdırın. Bunu yapmadan önce her ihtimale karşı bu 3 cas dosyasının orjinallerini yedek almanız tavsiye edilir.

Patch\Win32\gameconfigurations\initialinstallpackage\ cas_01.cas ve cas_02.cas
    Data\Win32\gameconfigurations\initialinstallpackage\ cas_01.cas

Maddi manevi destekleriyle projeye hayat veren dostum Abdullah Talha DERİCİ(dimitrixxx)'yi ve imkansızı başaran, engel tanımayan Frostbite sihirbazımız Burak SEY(Grimm)'i unutamam. Sizler olmasanız belki bu proje hiç olmazdı, Frosty'e rağmen... :) Verdiğim zahmetlerden ötürü mahcubum, ne var ki emeğinizin karşılığını verebildim galiba, dilerim bu yama tesellisi olur. İkinize de minnettarım...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Yarbay
    10516 Mesaj
    Tebrikler
    |
    |

She cast stars cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
  • Yarbay
    2334 Mesaj
    Bravo. Elinize sağlık.

İki tane kıytırık çeviri için aylar öncesinden konu açıp, işide yarım bırakıp milleti boş yere beklentiye sokanlar örnek almalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JAX -- 1 Ağustos 2017; 16:49:14 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

iyi ne mutlu sana. bir beta tester bulamıyoruz ama naparsın forum hali...

Eylül'ün bilmem kaçını bekleyeceksiniz artık böyle giderse. yaklaşık bir ay pc'den uzak kalacağım.
    |
    |
    Vrataski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    741 Mesaj
    Çok çok teşekkürler emeğiniz için,serinin sevenleri için güzel bir haber
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    PC Cases / PC Kasa= ASUS TUF GAMING GT501VC TEMPERLİ CAM USB3.1 MidT ATXCPU / İşlemci = AMD Ryzen 5 3600 4,2GHz 35MB Cache Soket AM4 İşlemci 7nmRam = Corsair Vengeance RGB Pro 16GB (2x8GB) 3600MHz DDR4 Ram CMW16GX4M2Z3600C18Graphic Card / Ekran Kartı = XFX AMD Radeon RX 5700 XT RAW II Ultra 8GB GDDR6 256Bit DX12Mainboard / Anakart = Asus Tuf B450-Plus Gaming AMD B450 AM4 DDR4 4400 Mhz ATXHDD = (x2) WD Black 3,5" 1TB 64MB SATA III 6Gb/s 7200 RPMHarici HDD / External HDD = WD 2,5" 1TB Elements USB3.0 / USB2.0SSD = Adata XPG SX8200 Pro 256GB 3500MB/1200MB/s 3D NAND PCIe Gen3x4 M.2 2280 SSD Disk - ASX8200PNP-256GT-CMonitör / Monitor = AOC 23" i2367FH GENİŞ EKRAN LED-IPSPSU = ZALMAN ZM700-GLX SERİSİ 80PLUS 700WKulaklık / Headphone = LOGİTECH G930 KABLOSUZ 7.1Klayve / Keyboard = LOGİTECH G213 PRODİGY RGBFare / Mouse = LOGİTECH G102 PRODİGY RGBJoystick = MICROSOFT XBOX ONE WHİTEHoparlör / Speaker = Creative SBS A250 2 1İşletim Sistemi / Operating System = Windows 10 Pro
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 4 saat 58 dakika kadarı kaldı.
    2 Not

Forma erişemiyorum, bilgisayarım yok. Diğer testerdan rica ederım dosyayı gönderir ancak güncel çeviri belgesini çekmen ve onu excelde açıp üzerine kaydetmen gerekecek. çeviri formunun indirme izni var mı şu halde onu da bilmiyorum. bir süre onlara erişemeyeceğim memlekette olduğum için, dediğim gibi imkanlarım kısıtlı.

|
    |
    Bahsedilenler: Fuat.Kamis

*paylaşmış olduğunuz görsellerde herşey mükemmel görünüyor herşey için teşekkürler. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi purrfect -- 5 Ağustos 2017; 17:18:35 >
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Teşekkürler.

|
    |
    piscine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clarpuff -- 5 Ağustos 2017; 20:51:18 >
    |
    |

Elinize sağlık :) Başka bir çalışmanız olacak mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Himurajutsu -- 5 Ağustos 2017; 23:30:27 >
    |
    |
    Bahsedilenler: KarapathiaN
    oo çok muttlu oldum. oyun bende vardı ama hep bi şekilde oynamayı bırakmıştım sayende artık oynarım :)
    |
    |
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.