Şimdi Ara

Miralay Online Forumcan Çöküyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
3.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar serveri kesinleştirdik aramızda. 8 kişi falanız. Özellikleri ufaktan yazıyorum spoilerde veriyorum.

Web sitesi :http://www.miralayonline.com/

Server 26 ocak 2014 tarihinde saat 19:00 da açılacak. Hadi hayırlı olsun şimdiden.

Eminimki 300-500 arası online kişi olucaktır.

# Başlangıç Bilgileri #
    1M Gold
    100k Skill Point
    20 Adet Drug Typoon
    11 Adet Repair Hammer
    11 Adet Reverse Scrool
    3 Day Grap Pet
    Angel Wind Dress
    Page 3
    Page 2 PET
    # Oyun Hakkındaki Bilgiler #
    Exp Rate : 1Lv-80Lv (x60) PT Rate:x65
    80-90Lv(x50) PT Rate:x55
    90-100Lv(x40) PT Rate:x45
    100-110Lv(x15) PT Rate:x20
    SP Rate : x25
    Drop Rate : x20
    SoX Rate : x5
    Gold Drop Rate : x30
    Job Rate:x150
    Berserk Rate : x2
    Magic Pop Rate : Deaktif
    Level Sınırı : 110
    Skill Sınırı : 110
    Mastery Sınırı : EU 220-CHN 330
    Silah Sınırı : 11 DG
    Zırh & Elbise Sınırı : 11 DG
    Irk : Chinesse ve Europe
    Otomatik Pot : Var

# Oyun Hakkında Ek Bilgiler #

Fortress WAR : Açık/Kapalı (Jangan,Hotan)
    Magic Pop Sistemi : Deaktif
    Akademi Sistemi : Aktif
    Event Arena : Mevcut
    PVP Arena : Mevcut
    Bot : Serbest
    Guild İcon : Aktif
    Coin Sistemi : Aktif
    Titan Unique : Deaktif
    Guild Cezası : Var
    FGW: Aktif

Oyuna Kattığımız Özellikler

1: 8 Dg ye Kadar Npclerdeki Tüm İtemler Sos
    2: Client Sınırlaması: Her IP 5 Client
    3: Exhange A'dan Kaldırıldı
    4: Stacklar:500Mp-500Hp-250Vigor-50Elixir-25Tablet-1000Arrow(Bolt)-50Speed
    5: Medusa 110 Lw: Drop:2 Reverse 1 Global 1 Resscroll 10 Hızlı Return 50 ArenaCoin 1 Tane Sun İtem
    6: Tüm Dressler Ekli
    7: 75 ve 90Lw At
    8: MTRoc'daki 4 Peak a Slyp-Salamander-Gnome-Undine Uniqueleri Atacak Drop:1 Gold 1 İron 1 Silver Coin 1 Copper
    9: Roc 105 Lw: Drop:10 Reverse 5 Global 2 Res Scroll 1 Devil Kaldırıcı 1 Pet uzatıcı 100 ArenaCoin 1 Nova İtem
    Haftada 3 Kere Atacak Camp 16 Ya Atacak
    10: Stall Gold:1B
    11: Luck ve Steady Tablet ve Stoneler Dropdan Kaldırıldı. Astra-İmmortal-Luck-Steady Stoneler CTF Düşen Victory Cupla Alınabilecek.
    12: 10Dg İtemler NPC de Ekli
    13: Job Rank-Unique Rank-Uniqe Status-Honor-Player Ranklar Mevcut.
    14: Mbot Pill Bug Düzeltildi.
    15: Event Arenaya White Kinght ve Princess Miyene App Olmaktadır.
    16: Camp 16 Roc Atacak Hafta 3 Kere İçerisinde 10 Reverse 5 Global 2 Res Scroll 1 Devil Kaldırıcı 1 Pet uzatıcı 100 ArenaCoin 1 Tane Nova
    17:Rank 1 cilerine Rütbeler ve Silk Hediyeleri
    18:Job Ratemi x150
    19:Unique Süreleri:Max 120min
    20: Rütbeler

• hazırım bekliyorum saatin 7 olmasını
  • Bende geliyorum akşam bakalım , indirmeye başladım
  • Abi bari bi pt çıkaralımda unique kovalayıp ilk level alanlardan olalım.Cleric wizz artık pt nin ihtiyacı neyse bana 2-3 çar söleyin açayım eksikleri.
  • Bende Varımm
  • Haydi bismillah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pes Etmek YOK!

Abi bari bi pt çıkaralımda unique kovalayıp ilk level alanlardan olalım.Cleric wizz artık pt nin ihtiyacı neyse bana 2-3 çar söleyin açayım eksikleri.

Abi bu kadar kalabalıkken her türlü unique falan kesilirde yani bence unique ilk 1-2 gün zaman kaybı diye düşünüyorum . Biz direk 110 olmaya bakalım.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Evet bayağı kalabalık olduk. Güncel listeyi aşşağıya yazıyorum. Açıkçası bu kadar kalabalık olmayı beklemiyordum . İşte dhnin gücü

-merif@st
    -Discursive
    -Pes Etmek YOK!
    -Alecto
    -adel1147
    -Taarin
    -0leyis
    -Lurtz Uruk Hai
    -Nz9
    -Nerwaguss (Gelirmi şüpheli ama bekliyoruz tabiki :) )
    -Miklo*
    -eldeayblo
    -Pen is big

@merif@st @_Discursive @Pes Etmek YOK! @Alecto @adel1147 @Taarin @0leyis @Lurtz Uruk Hai @Nz9 @NERWAGUS @Miklo* @eldeayblo @Pen is big

• quote:

Orijinalden alıntı: Sözleşme Okumayan Adam

quote:

Orijinalden alıntı: Pes Etmek YOK!

Abi bari bi pt çıkaralımda unique kovalayıp ilk level alanlardan olalım.Cleric wizz artık pt nin ihtiyacı neyse bana 2-3 çar söleyin açayım eksikleri.

Abi bu kadar kalabalıkken her türlü unique falan kesilirde yani bence unique ilk 1-2 gün zaman kaybı diye düşünüyorum . Biz direk 110 olmaya bakalım.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Evet bayağı kalabalık olduk. Güncel listeyi aşşağıya yazıyorum. Açıkçası bu kadar kalabalık olmayı beklemiyordum . İşte dhnin gücü

-merif@st
    -Discursive
    -Pes Etmek YOK!
    -Alecto
    -adel1147
    -Taarin
    -0leyis
    -Lurtz Uruk Hai
    -Nz9
    -Nerwaguss (Gelirmi şüpheli ama bekliyoruz tabiki :) )
    -Miklo*
    -eldeayblo
    -Pen is big

@merif@st @_Discursive @Pes Etmek YOK! @Alecto @adel1147 @Taarin @0leyis @Lurtz Uruk Hai @Nz9 @NERWAGUS @Miklo* @eldeayblo @Pen is big

Tami tamina 3 yildir sro oynamiyorum. Bana azicik bilgi versene neler degisti.

• Hocam sen en son nerde kaldın. 110 Level cap var oyunda işte. Maksimum 110 level olabiliyorsun. Avrupa karakterlerini biliyorsundur zaten. Ekstradan oyunda birşey yok. 3 - 4 sene önce dosyalarıyla kurulduğunu tahmin ediyorum serverin zaten. Sizin için hiç bir sıkıntı olmaz.

@Pen is big

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sözleşme Okumayan Adam -- 26 Ocak 2014; 10:56:36 >
  • quote:

Hocam sen en son nerde kaldın. 110 Level cap var oyunda işte. Maksimum 110 level olabiliyorsun. Avrupa karakterlerini biliyorsundur zaten. Ekstradan oyunda birşey yok. 3 - 4 sene önce dosyalarıyla kurulduğunu tahmin ediyorum serverin zaten. Sizin için hiç bir sıkıntı olmaz.

@Pen is big

Oyunu hatirliyorum da, item olayini iyice unutmusum. Sosa kac basarsak kac level itemi oluyodu falan

• Hocam bende çoğu şeyi unutmuştum oynadıkça hatırlıyor insan hala eksiklerim var onuda sorarak telafi ediyorum
  • Şimdi şöyle anlatiyim ben sana hocam. 11Degree itemlerde seal of star/moon/sun yok. Direk hepsi aynı . Yani 11dg bütün itemler seal of nova. 11dg itemlerin hepsi 101 level itemleri daha fazlası yok. Yani bizim oyundaki son dizmeye çalıştığımız setimiz 11dg 101 level itemleri olucak. Artı olayınada gelirsek + kaç basarsanız kardır. Ama +5den sonra silahın yok olma veya durabiltynin eşşek gibi düşmesi söz konusu. Bunlarıda immortal ve steady stone aracılığıyla hallediyorduk . Ya bence siz girin oyuna hatırlarsınız. Zaten guild kurulucak. Guildden sorarsınız takıldığınız yerleri Kesinlikle bi korku veya şüpheniz olmasın unutmuşumdur diye. Biz guildcek hallederiz onları :)

@Pen is big
  • heyecan dorukta saatler kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: merif@st

heyecan dorukta saatler kaldı

Umarım hayal ettiğimiz gibi olur burak

He bu arada oyundaki nickim LoL
  • quote:

Şimdi şöyle anlatiyim ben sana hocam. 11Degree itemlerde seal of star/moon/sun yok. Direk hepsi aynı . Yani 11dg bütün itemler seal of nova. 11dg itemlerin hepsi 101 level itemleri daha fazlası yok. Yani bizim oyundaki son dizmeye çalıştığımız setimiz 11dg 101 level itemleri olucak. Artı olayınada gelirsek + kaç basarsanız kardır. Ama +5den sonra silahın yok olma veya durabiltynin eşşek gibi düşmesi söz konusu. Bunlarıda immortal ve steady stone aracılığıyla hallediyorduk . Ya bence siz girin oyuna hatırlarsınız. Zaten guild kurulucak. Guildden sorarsınız takıldığınız yerleri Kesinlikle bi korku veya şüpheniz olmasın unutmuşumdur diye. Biz guildcek hallederiz onları :)

@Pen is big

Hayirlisi hocam bekliyoruz

• Sözleşme Okumayan Adam kullanıcısına yanıt
    İnşallah kanka benim nick'te sCrew bu arada
  • Nickim Engineer olacak.
    Fakat bi sıkinti var.Sro dosyalarini indirip zipten cikarinca security essential virus buldu.Ins virus silinince clientte sorun olmaz.Loader vurusludur buyuk ihtimalle.

• bende virüs çıkmadı ama :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: merif@st

bende virüs çıkmadı ama :S

Hocam microsoft security essential kullaniyorum 2 yildir inanin hic virus sorunu yasamadim eset avast avirada pc nin acilmadigi zamanlari bilirim.Ve virus bulduysa dogrudur bence taratin yine.

• virüsün sebebi sahte yazılım olduğu içindir. virüs yoktur . rahat olun. siz iki yıldır microsoft security kullanıyorsunuz. ben 2 yıldır pcme 1 virüs programı kurmadım 1 kere bile format atmadım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.