Şimdi Ara

Minoxil ve HairForte (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
6
Favori
75.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: diarmitrani

''Parasıyla saç ekimi bile yaptıramayacak kadar kel kalmış gitmiş çareyi kremlerde losyonlarda arıyor'' bu Cümle ile neredeyse buradaki herkese hakaret ettiğinizin farkındasınız değil mi ? aşağılayıcı girişler yazmaktansa faydalı birşeyler yazmak daha mantıklı sanırım.

Yazdığın şeye karşılık onu yazdım.Çarpıtma.Ve artık uzatma.Ne halin varsa gör demiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osuruktanmadalya

Hocam hassas noktaki adam seni de yanlış anlıyor. Biliyorsun erkekler ne kadar hassas bu

Haklısın.Esasında benim yazdıklarım araştırmalarım sırasında gördüklerimden bir tecrübeyi paylaşmaktı.Saç güzel şey ama saç için şimdi olmasada yıllar sonra ortaya çıkabilecek sağlık sorunlarını görmezden geliyor birçoğu.Bunu kastedip uyarmak istemiştim ama bu da son olur yapacak birşey yok :)

• ARCadaS A kullanıcısına yanıt
    İleride kel kalmamak için bir çözüm varda biz mi bilmiyoruz?
  • hawloo kullanıcısına yanıt
    Konumuzla ilgilimi?
    Yada ben öyle birşey mi yazmışım?

• ARCadaS A kullanıcısına yanıt
    "yıllar sonra ortaya çıkabilecek sağlık sorunu"

Saç güzel bir şeyden sonra bunu okuyunca saçtan bahsediyorsunuz sandım pardon. Finasterid ve minoxidil konusu sanırsam. Kafa derisine sıkılan procapil in bir yan etkisi yok.

Gerçi o arkadaşa bir yararı da yok ama kullansın bakalım belki etki eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hawloo -- 31 Mayıs 2016; 16:52:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawloo

"yıllar sonra ortaya çıkabilecek sağlık sorunu"

Saç güzel bir şeyden sonra bunu okuyunca saçtan bahsediyorsunuz sandım pardon. Finasterid ve minoxidil konusu sanırsam. Kafa derisine sıkılan procapil in bir yan etkisi yok.

Gerçi o arkadaşa bir yararı da yok ama kullansın bakalım belki etki eder.

Aynen o bahsettiklerin. Procapil yani Hairforte ile ilgilide bir tane fotoğraf bulamadım haftalardır.Ve tabi çok fazla olumlu şeyde. Azıcık ikna olsam en azından dökmeme konusunda,minoxili bırakmışken buna geçerdim.
    Ama buda pazarlama ürünü belliki.Birkaç sitede pazarlamacı doktorların önerdiği...

• Ben bayağı bir araştırma sonucunda labaratuvar deney sonuçlarını deneklerin son durumlarını kapsayan bir dökümana ulaştım. Benim içiin yeterli veri vardı ve ikna oldum. Dediğiniz gibi herkes birşeyler alıyor yapıyor kullanıyor ve bir sonuça ulaşıyor yada ulaşamıyor. Bakalım bende nasıl sonuç verecek. 1 Haftadır hairforteyi sabah akşam kullanıyorum saçlarımı hergün günde 1 kere sawpoo şampuan ile yıkıyorum bugün ek olarak sawpoo şampuanın içine %2 yoğunluklu ketoral şampuan karıştırdım 1/5 oranında. ve hergün öğle ve gece olmak üzere xpecia tablet kullanıyorum. Bugün saçlarımda tüylenme olduğunu gördüm. umarım o tüyler 3-4 ay içinde saça dönüşür. Olumlu sonuç alırım. Fotoğraf çekeceğim bu süreç boyunca. 1 ay sonu 2 ay sonu 3 aysonu gibi paylaşacağım.
  • Dark Territory kullanıcısına yanıt
    Hairfortei ne yazık ki çok uzun kullanamadım 2 ay fln kullandım sonra üşendim, ama saçlarım şuan çok açılmaya başladım şimdilik evde kalmış bi paket minoxil var onu kullanıyorum geçen eczanede vitamin değerlerime baktırdım saç için her şey normal çıktı anlamıyorum ben işi :S, en iyisi ektirmek ama henüz 26 yaşındayım şöyle bi 30'a kadar bekleyin diyor herkes ektirme için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cnyylmz

Hair Forte ve Xpecia' nın cinsellik de dahil hiçbir yan etkisi yok, neredeyse 1 yıldır kullanıyorum ikisini de. Ayrıca bu ikili bu alanın en etkili ürünleri. Bazı hassas ciltli insanlarda sprey kullanımı alerjiye sebep olabiliyor. Hair Forte 1 yıla yaklaşan kullanım sonucu son zamanlar saçta tortu bırakma, kaşıntı ve kepeklenme yaptı bende. İlk zamanlar bu sorunlar yoktu. Bu sebepten ötürü sadece Xpecia ile yola devam edeceğim. Kaybettiğim saçları tamamen kurtardım ikili sayesinde.

Minoxili uzun süre kullandım ilk zamanlar daha etkili oldu sonra çok ilerlemedi bende bıraktım bıraktıktan sonra aşırı dökülme oldu getirdiklerinin fazlasıyla götürdü belki. Hair fortu yeni duydum. Tavsiye eder misiniz ne dersiniz? Minoxile göre daha başarılı olabilir mi?

• Cnyylmz kullanıcısına yanıt
    Tam alacaktım para tuzağı işe yaramıyor vs gibi yorumlarda bulunanları görünce almadım bilemiyorum
  • valla 1 yıl minox kullanmış biri olarak diyebilirim ki (13-15) kutu kadar, hairforte + xpecia formulu çok başarılı. 4 ayda 2 şer kutu düzensiz bir şekilde kullandım. Şakaklardaki seyrek bölgemi kapattı. Saçlarda da aşırı yogunlaşma ve hızlı uzama gerçekleşti.
  • Hair Forte Xpecia ikilisi nasıl kullanılıyor, biri sprey biri hap olarak mı? Bir de dozu nedir?
  • Arkadaşlar minoxil forte %5 i kullanmaya başlayalı 2-3 hafta oldu şuan o normal görülen dökülme aşamasında acaba minoxili bırakıp hairforte ye mi başlasam çünkü minoxilin döngüsü var ve bırakınca yeniden döküyor biliyorum sizce ne yapmalıyım minoxil ile yola devam mı hairforteye geçeyim mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

quote:

Orijinalden alıntı: Pyrrha33

Ben 4-5 ay boyunca minoxil sprey ve şampuan kullandım, ilk başlarda bi sıklaşma oldu ama arkası gelmedi. Şimdi 1 aydır xpecia tablet ve hairforte kullanıyorum ama kadın için olanını(doktor öyle dedi, yağla ilgiliymiş) Benim dökülme nedeni saçımın çok yağlı olmasına bağlı demişti doktoru. Şimdi saçlarım daha canlı gibi hairforte saçı çok ıslak yapmıyor ve kaşıntı olmuyor. Minoxil için aynı şeyleri diyemeyeceğim ama kulanımı baya sıkıntılı

Hocam son durum nedir. Bende 42 gundur xpecia ve hairforte ikilisini kullaniyorum. Saclarim dolgunlasti gibi, ve ust arka tarafim acik orda tüy olarak saclarim var onlar kalinlasiyo ve diplerden kalin saclar geliyo.İnş devami gelir ve biraz kapanir. 3 ay kullanmak gerekiyomus. 2 ay sonra son durumu yazarim bende

Merhaba hocam son durum nedir sacinizda , hairforte ve xpecia tablet ise yaradi mi gercekten

• quote:

Orijinalden alıntı: denixex

quote:

quote:

Ben 4-5 ay boyunca minoxil sprey ve şampuan kullandım, ilk başlarda bi sıklaşma oldu ama arkası gelmedi. Şimdi 1 aydır xpecia tablet ve hairforte kullanıyorum ama kadın için olanını(doktor öyle dedi, yağla ilgiliymiş) Benim dökülme nedeni saçımın çok yağlı olmasına bağlı demişti doktoru. Şimdi saçlarım daha canlı gibi hairforte saçı çok ıslak yapmıyor ve kaşıntı olmuyor. Minoxil için aynı şeyleri diyemeyeceğim ama kulanımı baya sıkıntılı

Hocam son durum nedir. Bende 42 gundur xpecia ve hairforte ikilisini kullaniyorum. Saclarim dolgunlasti gibi, ve ust arka tarafim acik orda tüy olarak saclarim var onlar kalinlasiyo ve diplerden kalin saclar geliyo.İnş devami gelir ve biraz kapanir. 3 ay kullanmak gerekiyomus. 2 ay sonra son durumu yazarim bende

Merhaba hocam son durum nedir sacinizda , hairforte ve xpecia tablet ise yaradi mi gercekten

Ben haftaya Kullanmaya baslicam editlerim buraya aylar sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: #mosoko

quote:

Orijinalden alıntı: denixex

quote:

quote:

Ben haftaya Kullanmaya baslicam editlerim buraya aylar sonra

tamamdır hocam teşekkürler

• Hairforte kullanan var mı etkisi nasıl? Ben minoxil kullandım ama saçları güçsüzlendiriyor ve döküyor zaten saçlarımda çok kepek var. erkek tipi dökülmem hairforte ile geçer mi kullananlar cevaplasın lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaJi114

Hairforte kullanan var mı etkisi nasıl? Ben minoxil kullandım ama saçları güçsüzlendiriyor ve döküyor zaten saçlarımda çok kepek var. erkek tipi dökülmem hairforte ile geçer mi kullananlar cevaplasın lütfen

Öncelikle dökülme ve kepek problemini ayrı ayrı ele almak gerekir. Genetik dökülmenin nedeni DHT (Dihidrotestosteron) olup baskılamak için Finasterid (tavsiye etmem ama kullanabilirsin) yada Procapil içeren Hair Forte Sprey kullanmalısın. Sprey türü ürünler beni bunaltır dersen Isoflavon ve Saw Palmetto içeren Xpecia kullanabilirsin. Erkek tipi dökülmede kullandığın ürün ne olursa olsun sürekli kullanman gerekir. Sorun düzelince kullanım sıklığını düşürebilirsin. Örnek 3 günde bir kullan ama sakın bırakmaman gerekir.

Kepek problemi kafada kaşıntı yapıyorsa Konazol yada Seboderm gibi mantar öldürücü kepek şampuanları kullanmalısın.
    http://www.sachastaliklari.com/hair-forte-sprey/

• Siz dökülmesinden şikayetçisiniz bense dökülmemesinden. Biraz önler açılsa alnım genişlese, ferahlasa diyorum bunun için ne yapabilirim.
  • NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    Dokulmesini istedigin yerlere 2ay minoxil sık sonra birak [:D lanet seyi 2 ay sıktım bıraktım. Eski sacimi mumla aratti. Herseyi döktü lanet

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.