Şimdi Ara

Minoxil ve HairForte (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
6
Favori
75.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: strato026

quote:

Orijinalden alıntı: Cnyylmz

Hair Forte ve Xpecia' nın cinsellik de dahil hiçbir yan etkisi yok, neredeyse 1 yıldır kullanıyorum ikisini de. Ayrıca bu ikili bu alanın en etkili ürünleri. Bazı hassas ciltli insanlarda sprey kullanımı alerjiye sebep olabiliyor. Hair Forte 1 yıla yaklaşan kullanım sonucu son zamanlar saçta tortu bırakma, kaşıntı ve kepeklenme yaptı bende. İlk zamanlar bu sorunlar yoktu. Bu sebepten ötürü sadece Xpecia ile yola devam edeceğim. Kaybettiğim saçları tamamen kurtardım ikili sayesinde.

Hocam hairforteyi bıraktıktan sonra saçlar dökülüyormu minoxil gibi?

Sakın hairforteyi kullanma boş bi ürün parana yazik edersin; dokulmen genetikse ne kullanirsan kullan birakinca dht aktif olacagi icin dokulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: #mosoko

quote:

quote:

Hair Forte ve Xpecia' nın cinsellik de dahil hiçbir yan etkisi yok, neredeyse 1 yıldır kullanıyorum ikisini de. Ayrıca bu ikili bu alanın en etkili ürünleri. Bazı hassas ciltli insanlarda sprey kullanımı alerjiye sebep olabiliyor. Hair Forte 1 yıla yaklaşan kullanım sonucu son zamanlar saçta tortu bırakma, kaşıntı ve kepeklenme yaptı bende. İlk zamanlar bu sorunlar yoktu. Bu sebepten ötürü sadece Xpecia ile yola devam edeceğim. Kaybettiğim saçları tamamen kurtardım ikili sayesinde.

Sakın hairforteyi kullanma boş bi ürün parana yazik edersin; dokulmen genetikse ne kullanirsan kullan birakinca dht aktif olacagi icin dokulur

Bende son 1 senedir buyuk oranda strese bagli dokulme yasiyorum. Yanlar ve tepe gozle gorulur sekilde acilmaya basladi. Genetiksel olup olmadigini bilemiyorum. Minoxilinde yan etkilerini okuyunca hic kullanasim gelmiyor. Hucreler olmeden birseyler yapmak lazim :( Hairforte care olmaz mi ?

Hocam hairforteden cacik olmaz; minox bn kullaniyom genetik degil dokulmem iyi geldi ama seninki genetik galiba saçın her yerden mi dokuluyo

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bende son 1 senedir buyuk oranda strese bagli dokulme yasiyorum. Yanlar ve tepe gozle gorulur sekilde acilmaya basladi. Genetiksel olup olmadigini bilemiyorum. Minoxilinde yan etkilerini okuyunca hic kullanasim gelmiyor. Hucreler olmeden birseyler yapmak lazim :( Hairforte care olmaz mi ?

Hocam hairforteden cacik olmaz; minox bn kullaniyom genetik degil dokulmem iyi geldi ama seninki genetik galiba saçın her yerden mi dokuluyo

Yok yanlardan ve tepeden dokuluyor. Yanlar acildi 1 sene once ki sacimla alakasi kalmadi dokule dokule. Sporu biraktim 1 senede stres, uyku bozuklugu, dengesiz beslenme yasadim. Yaş 23 Saclar intihar etmeye basladi. Minoxili kullansam geri ciksa sonra biraksam dokulse daha beter olur. Surekli kullanmak da istemiyorum acikcasi kimyasal urunler.

Hocam sizinki genetik kullanmasinizda dokulcek bnce kullanin ozelden msj atin size forum oneriyim

• hocam 28 yaşındayım.ön ve orta kısım son 1 senedir inanılmaz döküldü.doktora gittim genetik dedi ve vitorion besin takviyesi ve hairloss şampuan önerdi.ben de araştırmaya başladım.forumlar yerli yabancı sözlükler derken.bu işin eninde sonunda çıktığı yer minoxil ve finastride.ama yan etkileri korkutucu.kel kalmak daha iyi gibi geldi.sonra xpecia gördüm sözlükte.1 kişi memnunum yazmış.kimsenin bildiği yok daha.Kuallanıyorum 1,5 ay oldu.faydalı gibi duruyor.saç tellerim kalınlaştı.çok hızlı şekilde uzuyor eskiye nazaran.ben xpecia hap-hair forte sprey ve sawpoo şampuan kullanıyorum.faydası var gibi.3 ay sonra unutmazsam editlerim.yani tırt demeden önce bir denemek kullanandan bilgi almak lazım.
  • Lykoss kullanıcısına yanıt
    selam.Ben editlemeyi unutmuşum mesajla soranlar oluyor.Son durum fena değil , ben fayda gördüm annem babam saçların düzeldi demeye başladı.iş yerimden olumlu tepkiler aldım.mucize beklemeyin tabi finastride gibi.Ama faydası oldu bana.tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lykoss

selam.Ben editlemeyi unutmuşum mesajla soranlar oluyor.Son durum fena değil , ben fayda gördüm annem babam saçların düzeldi demeye başladı.iş yerimden olumlu tepkiler aldım.mucize beklemeyin tabi finastride gibi.Ama faydası oldu bana.tavsiye ederim.

http://urun.n11.com/dokulme-karsiti-urunler/sawpoo-250ml-sampuan-hair-60ml-xpecia-60-tablet-erkek-set-P191367154?cid=604001&gclid=Cj0KCQjws-LKBRDCARIsAAOTNd6z-ssDSV1Rr6E8ATe0BaSmclvzULTmlaqeCGI6SdDKNX0lGkvi_i4aAmxKEALw_wcB&gclsrc=aw.ds şunu alalım mı hocam o zaman? :)

• Minoxidil döküyor diye biliyorum diğer ilaç nasıl arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdem2602 kullanıcısına yanıt
    ben eczaneden alıyorum hocam.n11 den bioxcin alma gafletinde bulundum merdivenaltı imalat mıdır nedir kapağın üzerinde jelatini yoktu.Saçlara fena zarar verdi.eczaneden sorsanız daha iyi.
    Merhaba Lykoss,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • 15 nisan (mavi) ve 19 temmuz (yeşil) tarihli iki foto ile xpecia ve hair forte kullanımımın öncesi sonrası.

Minoxil ve HairForte

Minoxil ve HairForte

Yan etkisi oluyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saç rengi sarıdan kahverengiye döndü teller kalınlaştığı için herhalde. biraz da kuruluk oluyor saçta.başka bir yan etki görmedim.

• Saç uzunluğunda fark var mı? eğer yoksa işe yaramış gibi duruyor.
  • Moralinizi bozmak gibi olmayayım ama bu ilacın bir sürekliliği yok beyler. Hele ki düzenli bir şekilde kullanmayacaksanız sakın ama sakın BAŞLAMAYIN! Bulgura giderken eldeki pirinçten olursunuz. Birden saç ekim forumlarında dolaşırken bulursunuz kendinizi.
  • Açıkcası geçen sene saç ekim forumlarında bende dolaşıyordum :) Ve söylenen şeyler belli. Dökülmenin durması gerekli, 35 yaşından önce yaptırmayın, donörleri en iyi şekilde koruyun ve dökülmenin durması için minoxil finastride vs kullanın dökülmeyi durdurun.sebebi ne ? çünkü saç ekimi çok bıçak sırtı bir konu çok iyi ehil bir yerde yapılmalı.motorla alım veya manuel alıma kadar değişiyor saçların tutup tutmayacağı.Değilse donörler kaybedilebilir ve saçma sapan bir şekilde parça parça saçlar olabilir.İyi diye bahsedilen yerler 2 euro dan ekim yapıyor geft başına.30 40 bin lirayı gözden çıkarmak gerekli. ben ekime kadar hiç değilse olanı koruma taraftarıyım.Saç dökülmesinin yarattığı sıkıntıyı gayet iyi biliyorum.bir çözüm bir ilaç ararken herkesi dinlerken buluyoruz kendimizi.ben bundan fayda gördüm yan etkisi de görmedim açıkcası.İsteyen alsın kullansın.

Yeni saç oluşumu gözlemlediniz mi diplerde, saç uzunluğu aynı olan fotolarda daha iyi anlaşılıyor bu durum. Bu iki fotonun çekildiği zamanlarda saç uzunluğunuz nasıldı? Ben de seçenekleri indire indire revolent ve hair forte arasında kaldım. Sanırım ikisinden birini seçeceğim..
  • Uzun süre hair forte kullandım olumlu yönü saçları kalınlaştırdı ama Yen'i bir saç çıkışı olmadı
    Ayrıca olumsuz olarak ben de ağır kaşıntıya ve göz üstünde şişlere neden oldu bıraktım 6 Aydın hiç kullanmadım su anki halimden memnunum
    Özetle fazla beklentiye girmeyin saçlarınız inçe telli ve güçsüzse deneyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu tamamen okumadım kendi düşüncelerimi yazacağım. 25 yaşındayım 20 yaşından beri saç dökülmesi sorunu yaşıyorum kullanmadığım ilaç şampuan solüsyon kalmadı. Onlara harcadığım parayla kolayca ekim yaptırırdım. Faydası olan oldu zararı olan oldu etkisiz kalan da oldu. Özellikle minoxil ilk başlarda aşırı etkili iken zamanla etkisini kaybetti ve üç yıldan sonra ters etki yapmaya başladı. Nerdeyse 4-5 sene kullandım sonunda bıktım ve bıraktım zaten pek bir etkisi kalmamıştı. Hepten döküldü bildiğin kel oldum ve tek çare ektirmek dedim. Yaklaşık 8 ay önce ekim yaptırdım şuan çok memnunum. Yazık kullandığım o kadar ilaca, harcadığım o kadar para ve zamana diyorum. Kolaya kaçıp onlara para ödemeyin paranızı biriktirip ilerde ektirin. Benden söylemesi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • diarmitrani kullanıcısına yanıt
    Hocam durum nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LahmacuN38

Minoxil devam. HairForte'yi bırak. Doktora gidince Finasterid'e başlamak istediğini söyle. Finasteridten başka hiçbişey dökülmeni durduramaz. O kadar net konuşuyorum.

Minoxil saçlarımın baya bir dökülmesine sebep oldu. Bahsettiğiniz sprey, doktor tavsiye olmadan kullanılabilecek bir ürün mü bu?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.