Şimdi Ara

Minoxil forte %5 Kullanan var mı içimizde ??faydalı mı değil mi ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.002
Cevap
36
Favori
888.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kuzeymavi

Ben de minoxil forte kullanmayı düşünüyorum seyrek bölgelerde saç artışı gözlemleyen arkadaşlar var mı?

Ben kullandım ve şakalarımda tüylenme oldu üst bölgelerde çok etkilidir 4 ayda kesin çözüme varırsın ama şakak bölgerinde fazla etkili değildir ben 44 gündür kullanıyorum memnunum tavsiye ederim bir de yaş meselesi orta yaşlarda fazla etki etmez ama erken yaştqa başlamak en iyisi
  • Sac dökülmesi şikayetinden Doktora gittim.Banada Minoxil Önerdi..
    Birde Pantogar isimli hap..
    Umarım bir etkisini görebilirim.
    Minoxil eczanelerde 52,31 TL. Fakat internette biraz daha makul fiyata satılmakta..
    Güvenebileceğimiz bir site varmıdır daha önceleri alış veriş yaptığınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ablay -- 4 Temmuz 2010; 9:49:31 >
  • Nisandan beri kullaniyorum . Kullandığım yerlerde saç çıktı . Dökülme kesildi gibi . 40 liraya alıyorum . Herkese tavsiye ederim . Saçlarım eski haline geliyor yavaş yavaş . Yaş 16 , 17 olacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ` quaD. -- 4 Temmuz 2010; 9:56:13 >
  • ben kullandım beğendim ama pahalı bir ilaçtı şuan fiyatı ne bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Nisandan beri kullaniyorum . Kullandığım yerlerde saç çıktı . Dökülme kesildi gibi . 40 liraya alıyorum . Herkese tavsiye ederim . Saçlarım eski haline geliyor yavaş yavaş . Yaş 16 , 17 olacağım

nerelerde dökülme var kardeş benimde yaşım 18 ama benim biraz şakalarda eksiklik var orda kullanıyorum
  • arkadaşlar minoxil forte ile ilgili sorularınız varsa sorabilirsiniz ben cevap verebilirim 2 aydır kullanıyorum ve çok memnunum ve şampuanı mı da değiştirdim sebamed kullanıyorum
  • bu minoxili ömür boyu mu kullanacaz
    edit: ömür boyuymuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Menladi -- 14 Temmuz 2010; 0:20:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: br[A]k

bu minoxili ömür boyu mu kullanacaz

malasef kardeş ömür boyu kullanılacak ama 45 ten sonra bırakacan ne gerek var artık saça evlisin çocugun var yeter o zamana kadar kullandıkların
  • quote:

Orijinalden alıntı: alex2017

quote:

malasef kardeş ömür boyu kullanılacak ama 45 ten sonra bırakacan ne gerek var artık saça evlisin çocugun var yeter o zamana kadar kullandıkların

hocam bi pm ye bak yagelen kutusu dolmuş sanırım

• quote:

quote:

quote:

hocam bi pm ye bak yagelen kutusu dolmuş sanırım

• 3 Ağustos'ta kullanmaya başladım 2 ay kadar kullanıp bakıcam duruma göre devam ederim ya da etmem henüz kel değilim ama ön kısımda yanlarda boynuz şeklinde erkek tipi kellik başladı bu kısımlar hemen hemen açıldı bakalım 2 ay sonra aralarda kalan zayıf kıllar güçlenecek mi, buraya yorum yazarım o zaman.
  • konu canlansın
  • dnc-l kullanmaktayım. 3-4 ay oldu yeni saç göremedim. ama kullanmaya devam edeceğim. en az 1 yıl kullanayım. olmazsa bırakırım...
  • up
  • ARKADAŞLAR BEN 1 AY ÖNCE minoxil %2 kullanmaya başladım we hiç olmadıgı kadar dökülme gördüm bu dökülme ne zaman kesilir etkisini ne zaman görürüm acaba ?
  • arakdaslar elıdor sac dokulmelerıne karsı sampuanı tavsıye etmıyorum asırı derecede sac dokuyor.. revıvogen kullandım ondan memnun kaldım bırde mınoxil forte bu hafta kullanmaya baslıyacağım .. komsum kullandı ve sarı sarı tuy olusumları basladı gozumle gorup gercekten ınandığım ıcın bu urunu kullanmaya baslıyacağım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Nisandan beri kullaniyorum . Kullandığım yerlerde saç çıktı . Dökülme kesildi gibi . 40 liraya alıyorum . Herkese tavsiye ederim . Saçlarım eski haline geliyor yavaş yavaş . Yaş 16 , 17 olacağım

nerelerde dökülme var kardeş benimde yaşım 18 ama benim biraz şakalarda eksiklik var orda kullanıyorum

Tepe kısmında..
  • ben kullanıyorum.işe yarıyor.ama kullandığın süre boyunca saç çıkıyor ve dökülmüyor.ama bıraktığın zaman tekrar dökülüyor.
  • bende de aynı sorun var.
    sadece benim orta kısmında bu olay var.
    yaglı saca sahibim jole falan kullanmıyorum kesinlikle.fakat askerden sonra saclarım dökülmeye basladı.
    ince telli saca sahip oldugum icin dipleri gözükmeye basladı.
    saclarımdan acayip memnunum fakat orta kısmı dökülmese daha iyi olur.
    ayrıca banyo yaptıgımda sacıma herhangi bişey uygulamıyorum sadece su ile yıkıyorum.
    eger sampuan kullanırsam feci bir hal alıyor.sönük ve şekilsiz oluyor.
    tekrar yaglanınca kendine geliyor fakat.

bakalım yarın doktora gidecegim ne sonuc cıkacak.

ayrıca sacı 3 e vurmak etkili bi cözüm müdür ?
  • minoxil kullanıyorum 1 ayldu ve saçım çok dökülüyo bu dökülme kesilirmi acaba bilen arkadaşlara sesleniyorum???
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.