Şimdi Ara

Minoxil forte %5 Kullanan var mı içimizde ??faydalı mı değil mi ? (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.002
Cevap
36
Favori
888.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PREDATOR066

3 aydır dusensiz şekilde minoxil kullaniyorum doktorum sabah aksam 5 fis sıkmamı söylemişti ama ben genelde gunde 1 defa sıkıyorum. Ilk 2 ay pek bi etkisini goremedim. Saç derimde pullanma oldu bunun icin maxact ich sampuani kullandim. Pullanma buyuk olcude gitti. Simdi 3. Ayın icindeyim gören herkes anlimda saç çıktığını söylüyor kelligim buyuk ölçüde gitti. Bende goruyorum cikan saçları hatta anlimda sac cikmamasi gereken yerlerde bile minik siyah tüyler çıktı. Sanırım ilaci uygularken akmasi nedeniyle oldu. Cinsel gucu azaltiyor gibi soylemlere de kesinlikle katilmiyorum hiçbir olumsuz etkisi olmadi bende. Kullanmayi dusunenlere tavsiye ederim bendeki tek yan etkisi pullanma oldu oda sampuanla çözülüyor. Sıktıktan 1 2 saat sonra yikasaniz sanki daha da güzel oluyor gibi.
    hangi model minoxil kullandınız ?

• Arkadaşlar uygun fiyata minoxil forte 5% var ihtiyaci olan varsa uygun fiyatlı. Yeni orijinal urun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yenler83 Y kullanıcısına yanıt
    Selam uygun fiyat yazmak yerine fiyatı buradan yazsan mesajın daha etkili olmazmı? iyi forumlar
  • Minoxil forte 40 tl.

10 adet ve üzeri alımlarda 35 tl kargo bedava

Miadi 2020.

• dostlar ben sakal için kullanıyorum yada kullanmaya çalışıyorum ama hemen kızarıklık yapıyor belliki alerji yapıyor tam sakal için ilacımı bulmuştum ama kullanamıyorum bu alerji yüzünden. varmı çözümü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldmustang

dostlar ben sakal için kullanıyorum yada kullanmaya çalışıyorum ama hemen kızarıklık yapıyor belliki alerji yapıyor tam sakal için ilacımı bulmuştum ama kullanamıyorum bu alerji yüzünden. varmı çözümü?
    Köpük olanları çıktı şimdi onlar kızarıklık vs yapmıyor, deneyebilirsin. Androvium %5 topikal köpük.

• 1.5 ay oldu kullanalı,ufak tüyler dışında bir durum olmadı.Tüyler saça dönüşürse hemen hemen her yer saç olurda bazı tüyler armut tüyü gibi yani saça dönüşmesi çok düşük ihtimal ama kullanmaya devam edeceğim. Bir yıl kullanicaz bakalım fark olucakmi,saç çıkmasa bile en azından dht engellediği için kel olma ihtimalini engelliyor.
    Ama saçlarım kalinlasti bunu rahatça görebiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 6 Kasım 2018; 23:25:3 >
  • Bunlar sürekli kullanılması gereken ürünler saç çıkartıyor ama bırakınca yeniden çıkanlar dökülüyor birkaç kez kullanmıştım bende baş ağrısı yapmıştı
  • Ben 3 yıldır falan kullanıyorum ailemde erkek tipi saç dökülmesi var benimde saçlarım ince telliydi çok geç olmadan doktora gidip minoxil+biotin kullanmaya başlamıştım.Saçlarım seyrek ama dökülmüyor.Bana kel kalacaksın diyenlerin saçı döküldü şöyle bir durum var minoxil saç ÇIKARMAZ sadece var olan saçı korumak içindir.Erkek tipi saç dökülmesinde testesteron içinde bulunan DHT hormonu saç köklerine yapışarak saç kökünü öldürüyor ve saçın dökülmesine sebebiyet veriyor.Fakat minoxil bölgesel olarak DHT yi baskıladığı için saç dökülmesi duruyor.Bırakınca dökülmeye devam etmesi normal yani.
  • Amroth. kullanıcısına yanıt
    hadi dostum daha fazla bilgi ver bu köpük minoxidil ile aynı etkidemi reçetesiz satılıyormu internetten köpük araştırmıştım rogaine diye bir marka buldum ve çok pahalı yaklaşık 800 TL bu söylediğini ilk defa duydum yenimidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldmustang

hadi dostum daha fazla bilgi ver bu köpük minoxidil ile aynı etkidemi reçetesiz satılıyormu internetten köpük araştırmıştım rogaine diye bir marka buldum ve çok pahalı yaklaşık 800 TL bu söylediğini ilk defa duydum yenimidir?
    Yeni girmiş piyasaya evet ben bir şişe aldım bitirdim reçetesiz satılıyor eczacına ilacın ismini verirsen temin eder. içeriği aynı %5 oranında minoxil içeriyor.

Rogaine dediğin ithal bi ürün yurt dışında ucuz aslında ama bizim millet herşeyde oldugu gibi ondada çakallık yapıp abartı fiyatlara satmaya calısıyor. normalde 3 aylık kullanım fiyatı 40-60$ olan bi ürün.https://www.amazon.com/Rogaine-Minoxidil-Regrowth-Treatment-Thinning/dp/B0012BNVE8

Benim bahsettiğim şu
    https://www.ilacrehberi.com/v/androvium-5-topikal-kopuk-90-g-102a7/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amroth. -- 30 Kasım 2018; 14:9:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

peki dostum sende bir tesiri oldumu? yani minoxil gibi etkisi oluyor kıl çıkartıyormu ayrıca minoxidil bende alerji yapmıştıda bunda alerji ve kızarıklık yapma durumu nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi worldmustang -- 30 Kasım 2018; 21:6:38 >
  • worldmustang W kullanıcısına yanıt
    Ben saç için kullanıyorum şuan işe yarıyor.

Sakal için önceden kullanmıştım uzun süre, sakalda çıktı.

Sıvı olanlar bendede kızarıklık, kepek, sivilce yapıyordu o zamanlar sakal için sıvı olanı kullanıyordum.

Köpükde pek yan etki görmedim, aksine krem gibi kıvamı oldugu için cilde daha iyi geldi.

Bu ürünlerde etki görmek için düzenli kullanmak lazım, ikinci üçüncü aylarda görüyorsun faydasını.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    beni bu ürün hakkında bilgilendirdiğin için çok sağolasın bende en kısa zamanda tecrübe edicem o halde :))
  • Bununka ilgili güzel bir yazı var. Minoxil forte saç çıkartır mı?
  • ozellikle sakal icim evet ama saç icin kopuk formu daha etkili(ancak inanılmaz phalaı) bir de omur boyu oldugunu ve dutasterid & finasterid gibi haplarla kullanildiginda daha etkili oldugunu da unutmamak lazım.
  • arkadaşlar minoxil 5 almayı düşünüyorum 26 yaşındayım lütfen bilenler yardmcı olabilir mi gerçekten çok kötü durumda saçlarım genetik dökülme var abim kel
  • Arkadaşlar minoxidil kirkland olanını almanızı tercih ederim.

Minoxil ile kirkland minoxidil arasında çok var.

https://www.solargezi.com/minoxil-forte-sac-cikartir-mi/

• quote:

Orijinalden alıntı: farego

Arkadaşlar minoxidil kirkland olanını almanızı tercih ederim.

Minoxil ile kirkland minoxidil arasında çok var.

https://www.solargezi.com/minoxil-forte-sac-cikartir-mi/
    hocam arasındaki fark nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boeing747

hocam arasındaki fark nedir ?

Alıntıları Göster
    Biri FDA onaylı 😇

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.