Şimdi Ara

Minoxidil nerden alınmalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35
Cevap
2
Favori
40.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar minoxidil kullanmaya başlayacağım ama nerden almalıyım şu nette satılanlara güvenebilir miyim onlar İran dan geliyo falan diye daha etkiliymiş yoksa eczaneden mi alayım Minoxidil Forte %5 alacağım bir de 3s çıkmış hangisi daha iyidir kullanan arkadaslar bilgilendirirse sevinirim. teşekkrler

• hocam ben netten aldım 6 adet minoxidil +2adet şampuan 100 tl ye aldım.iran park and drou markalısından..ama ne kadar güvenilir tartısılır orjinallik konusunda..en garanti eczaneden almak 45 50 tl arasında ama biraz pahalı..tabi secim senin....
  • quote:

Orijinalden alıntı: nod35

hocam ben netten aldım 6 adet minoxidil +2adet şampuan 100 tl ye aldım.iran park and drou markalısından..ama ne kadar güvenilir tartısılır orjinallik konusunda..en garanti eczaneden almak 45 50 tl arasında ama biraz pahalı..tabi secim senin....
    bende netten aldım iran malı 14 liradan tanesini, daha gelmedi bilmiyorum kullandıkdan sonra neler nolacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konyalım -- 25 Mayıs 2010; 4:20:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: konyalım

bende netten aldım iran malı 14 liradan tanesini, daha gelmedi bilmiyorum kullandıkdan sonra neler nolacak.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tracy -- 17 Kasım 2010; 22:57:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tracy

.

Alıntıları Göster
    burda bu konuyu görmüşken yazayım dedim bende kullanmayı düşünüyorum ama anlayamadım internetten araştırdım yok %3 diyor %5 diyor mavisi var kırmızısı var vs kafam iyice karıştı birde bu konuyu görünce hepten gitti bizim eczanedekiler ne malı oluyor o zaman ne farkı var yok amerikan yok iran falan bilgi olan birisi açıklarsa çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikolog.

burda bu konuyu görmüşken yazayım dedim bende kullanmayı düşünüyorum ama anlayamadım internetten araştırdım yok %3 diyor %5 diyor mavisi var kırmızısı var vs kafam iyice karıştı birde bu konuyu görünce hepten gitti bizim eczanedekiler ne malı oluyor o zaman ne farkı var yok amerikan yok iran falan bilgi olan birisi açıklarsa çok sevinirim

Alıntıları Göster
    erkek tipi saç dökülmesi için %5 gerekli minoxidil in içerigi sadece iran ve suriyede yetiştiriliyor ve amerika bunu irandan getirtim işliyor bizdeki eczanelerde usa dan ithal ettiginden ve yüksek vergilerden bu fiyata geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: konyalım

erkek tipi saç dökülmesi için %5 gerekli minoxidil in içerigi sadece iran ve suriyede yetiştiriliyor ve amerika bunu irandan getirtim işliyor bizdeki eczanelerde usa dan ithal ettiginden ve yüksek vergilerden bu fiyata geliyor.

Alıntıları Göster
    yani bizim eczaneden alsam bir değişiklik olmıcak o zaman alayım yani birde şampuan yada nasıl bir kullanımı var ben daha önce bioxin kullandım şampuan +tüpleri var dı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikolog.

yani bizim eczaneden alsam bir değişiklik olmıcak o zaman alayım yani birde şampuan yada nasıl bir kullanımı var ben daha önce bioxin kullandım şampuan +tüpleri var dı

Alıntıları Göster
    Öncelikle Minoxidil hakkında bilmeyenler için kısa bir bilgi verelim..

Minoxidil‘in etki mekanizması tam izah edilememiş olsada yüksek tansiyon hastalarında tedaviye bağlı olarak kıllanma etkisi görülmesi üzerine
    Solüsyon formu üretilmiştir.Saçı canlandırmasını , saç dökülmesini engellemesini ve saçları tekrar çıkarmasını iki etkiyle sağlar.

1- Kıl kökünü uyarıcı etkisi; saç oluşumunu sağlayan hücrelerin daha fazla çalışmasını sağlayarak saçı
    canlandırır.

2- Beslenme artışı; saç derideki kılcal damarlardaki dolaşımı artırarak kökün daha iyi beslenmesini sağlar daha iyi beslenen kıl kökü saç telinde ki
    kaliteyi ve çapı artırır. Genel olarak çalışmalarda kullanan 100 kişiden 80 civarında kişide olumlu sonuç alındığı yönündedir.
    Minoxidil’in etki mekanizması buradanda anlaşılacağı üzere kılcaldamar üzerindendir.Kılcaldamarlar
    daraldığında saçlara yeteri kadar kan akışı sağlanamaz ve saçlar cansızlaşıp incelerek dökülmeye başlar.Minoxidil ise
    bu kılcaldamarları genişleterek saça yeteri kadar kan akışını sağlar ve böylece saçlar canlanarak kalınlaşır ve
    yeni saç oluşumu meydana gelir.

Minoxidil erkek tipi dökülmelerde,ırsi(genetik) dökülmelerde işe yarayan dünyada iki onaylı üründen birtanesidir.Gerek saç dökülmesini durdurması ve gerek saç çıkarması ile bilinen bir ilaçtır..

Satışını yapmakta olduğumuz ürün iran minoxidildir..Avrupada en çok kullanılan ürünlerden biri olan Rogaine minoxidil ile aynı içeriğe sahiptir..Ürün direk iran tahrandan getirilmektedir..%100 orjinaldir..

Ayrıca Minoxidil yolladığımız müşterilerimize Minoxidil Kullanımı içinde Rehberde yolluyoruz.Rehberimizde Minoxidil'in nasıl kullanılacağı,nasıl en iyi verimi alabileceğiniz,yanında kullanarak kombine edebileceğiniz hap,şampuan,krem önerilerimizde yer almaktadır..Rehberde önerilen ürünler minoxidil ile birlikte etkisi kanıtlanmış ürünlerdir.Zaten belirtilen şekilde kullananan müşterilerimiz çok memnun kalıp güzel sonuçlar almışlardır.Yeterki düzenli kullanın..

AYRICA SAKAL SORUNU YAŞAYANLAR İÇİN BİZDEN MİNOXİDİL ALIPTA KULLANARAK SAKAL ÇIKARTIP ÇOK GÜZEL SONUÇLAR ELDEN EDEN KİŞİLER VAR.SAKALDA GENELDE HERKES MEMNUN KALMIŞTIR.

Ürünlerimizi PTT KARGO İLE KAPIDA NAKİT ÖDEMELİ
    Yada Havale ile Aras Kargo ile yolluyoruz.

Mail adresimiz: minoxidil_satis@hotmail.com

Web site:www.minoxidilonlinesatis.com

SAKAL İÇİN ALACAKLAR İÇİN (Sakalda 2-3 kutu işi görüyor..Kişinin bünyesine göre sonuçlar beliririyor..Kimi 1 ayda gelişme sağlarken kimisi 2 ayda sakallarına kavuşuyor..2 kutu ile başlamaktada her zaman fayda vardır..2 kutu bitirip oluşan sonuçlara göre bu kadar bana yeter derseniz bırakabilirsiniz..Tatmin olmayıp biraz daha gelişme kaydetmek isterseniz tekrar alabilirsiniz.)

2 kutu Minoxidil:40 tL
    3 kutu Minoxidil 55 tl.

SAÇ İÇİN ALACAKLAR İÇİN

4 aylık(4 kutu) MİNOXİDİL= 70 tl.

6 aylık(6 kutu) MİNOXİDİL= 100 tl

6 kutu ve üzeri siparişlerinizde alacağınız miktara bağlı olarak fiyat belirtiyoruz...

6 aylık ürün 6 aylık tedavi sürenizi kapsamaktadır..Nihai sonuçlar 1 yılda çıkmaktadır.6 aylık tedavi sonuçlarınıza göre devam edebilir yada bırakabilirsiniz.

PTT İLE KAPIDA ÖDEMELİ GÖNDERİMLERDE ŞUBEYE İSTEDİĞİNİZDE 6 TL ADRESE GÖNDERİMLERDE 7 TL KARGO ÜCRETİ FİYATA EKLENECEKTİR.(Örnek 6 aylık minoxidil kargo dahil 107 TL)

Sipariş verecek kişiler;

Alıcı adı , açık adres , tel numaraları ve almak istedikleri paketi içeren bilgileri minoxidil_satis@hotmail.com adresine mail atınız yada msn adresini ekleyerek online olduğumuzda konuşarak sipariş veriniz.....

• quote:

Orijinalden alıntı: minoxidilonlinesatis

Öncelikle Minoxidil hakkında bilmeyenler için kısa bir bilgi verelim..

Minoxidil‘in etki mekanizması tam izah edilememiş olsada yüksek tansiyon hastalarında tedaviye bağlı olarak kıllanma etkisi görülmesi üzerine
    Solüsyon formu üretilmiştir.Saçı canlandırmasını , saç dökülmesini engellemesini ve saçları tekrar çıkarmasını iki etkiyle sağlar.

1- Kıl kökünü uyarıcı etkisi; saç oluşumunu sağlayan hücrelerin daha fazla çalışmasını sağlayarak saçı
    canlandırır.

2- Beslenme artışı; saç derideki kılcal damarlardaki dolaşımı artırarak kökün daha iyi beslenmesini sağlar daha iyi beslenen kıl kökü saç telinde ki
    kaliteyi ve çapı artırır. Genel olarak çalışmalarda kullanan 100 kişiden 80 civarında kişide olumlu sonuç alındığı yönündedir.
    Minoxidil’in etki mekanizması buradanda anlaşılacağı üzere kılcaldamar üzerindendir.Kılcaldamarlar
    daraldığında saçlara yeteri kadar kan akışı sağlanamaz ve saçlar cansızlaşıp incelerek dökülmeye başlar.Minoxidil ise
    bu kılcaldamarları genişleterek saça yeteri kadar kan akışını sağlar ve böylece saçlar canlanarak kalınlaşır ve
    yeni saç oluşumu meydana gelir.

Minoxidil erkek tipi dökülmelerde,ırsi(genetik) dökülmelerde işe yarayan dünyada iki onaylı üründen birtanesidir.Gerek saç dökülmesini durdurması ve gerek saç çıkarması ile bilinen bir ilaçtır..

Satışını yapmakta olduğumuz ürün iran minoxidildir..Avrupada en çok kullanılan ürünlerden biri olan Rogaine minoxidil ile aynı içeriğe sahiptir..Ürün direk iran tahrandan getirilmektedir..%100 orjinaldir..

Ayrıca Minoxidil yolladığımız müşterilerimize Minoxidil Kullanımı içinde Rehberde yolluyoruz.Rehberimizde Minoxidil'in nasıl kullanılacağı,nasıl en iyi verimi alabileceğiniz,yanında kullanarak kombine edebileceğiniz hap,şampuan,krem önerilerimizde yer almaktadır..Rehberde önerilen ürünler minoxidil ile birlikte etkisi kanıtlanmış ürünlerdir.Zaten belirtilen şekilde kullananan müşterilerimiz çok memnun kalıp güzel sonuçlar almışlardır.Yeterki düzenli kullanın..

AYRICA SAKAL SORUNU YAŞAYANLAR İÇİN BİZDEN MİNOXİDİL ALIPTA KULLANARAK SAKAL ÇIKARTIP ÇOK GÜZEL SONUÇLAR ELDEN EDEN KİŞİLER VAR.SAKALDA GENELDE HERKES MEMNUN KALMIŞTIR.

Ürünlerimizi PTT KARGO İLE KAPIDA NAKİT ÖDEMELİ
    Yada Havale ile Aras Kargo ile yolluyoruz.

Mail adresimiz: minoxidil_satis@hotmail.com

Web site:www.minoxidilonlinesatis.com

SAKAL İÇİN ALACAKLAR İÇİN (Sakalda 2-3 kutu işi görüyor..Kişinin bünyesine göre sonuçlar beliririyor..Kimi 1 ayda gelişme sağlarken kimisi 2 ayda sakallarına kavuşuyor..2 kutu ile başlamaktada her zaman fayda vardır..2 kutu bitirip oluşan sonuçlara göre bu kadar bana yeter derseniz bırakabilirsiniz..Tatmin olmayıp biraz daha gelişme kaydetmek isterseniz tekrar alabilirsiniz.)

2 kutu Minoxidil:40 tL
    3 kutu Minoxidil 55 tl.

SAÇ İÇİN ALACAKLAR İÇİN

4 aylık(4 kutu) MİNOXİDİL= 70 tl.

6 aylık(6 kutu) MİNOXİDİL= 100 tl

6 kutu ve üzeri siparişlerinizde alacağınız miktara bağlı olarak fiyat belirtiyoruz...

6 aylık ürün 6 aylık tedavi sürenizi kapsamaktadır..Nihai sonuçlar 1 yılda çıkmaktadır.6 aylık tedavi sonuçlarınıza göre devam edebilir yada bırakabilirsiniz.

PTT İLE KAPIDA ÖDEMELİ GÖNDERİMLERDE ŞUBEYE İSTEDİĞİNİZDE 6 TL ADRESE GÖNDERİMLERDE 7 TL KARGO ÜCRETİ FİYATA EKLENECEKTİR.(Örnek 6 aylık minoxidil kargo dahil 107 TL)

Sipariş verecek kişiler;

Alıcı adı , açık adres , tel numaraları ve almak istedikleri paketi içeren bilgileri minoxidil_satis@hotmail.com adresine mail atınız yada msn adresini ekleyerek online olduğumuzda konuşarak sipariş veriniz.....

Alıntıları Göster
    arkadaslar bir sorum olucak bu kirkland minoxidil hangi saç dökülmesine etkili? yani internette bazı resimler gördüm sadece saçın ön tarafını ve orta kısmındaki dökülmeyi gösteriyordu.
    eger yan saçlarımızda, kulak üstü flan dökülme varsa, bu tip dökülmeye etki etmiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: danja

arkadaslar bir sorum olucak bu kirkland minoxidil hangi saç dökülmesine etkili? yani internette bazı resimler gördüm sadece saçın ön tarafını ve orta kısmındaki dökülmeyi gösteriyordu.
    eger yan saçlarımızda, kulak üstü flan dökülme varsa, bu tip dökülmeye etki etmiyor mu?

Alıntıları Göster
    Bu ürünlerin genel amacı erkek tipi saç dökülmesini engellemektir. Vertex mi ne diyorlar tepe bölge orası için etkili. Zaten kullanım klavuzunda yazıyor. Ben şahsen piyasada el altında satılan iran malı minoxidillere güvenemedim. Çakması çok bu ürünlerin dikkat edin. Uzunca bir araştırmadan sonra Member's Mark minoxidilde karar kıldım. Ebay'e de güvenemediğim için kuzenim Walmart tarzı bir mağazadan alıp gönderdi 12 şişe. 6 şişesini maloluş fiyatına ilan verdim, almak isteyen profilimden bakabilir. İlan verme nedenim 12 şişenin bir sene içerisinde bitirilmesi gerekmesi ama bu gibi ürünlerde son kullanma tarihi olduğu için benim gibi düzenli uygulayamayanların 6 aydan fazla ürün almaması gerektiğini öğrenmem. Yoksa son derece memnunum kısa zamandaki gelişmelerden.

• Sadece vertrx bölgesi olması kötü olmuş :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: danja

Sadece vertrx bölgesi olması kötü olmuş :(
    www.sanalpazar.com dan alabilirsin hem 12 taksit hemde FATURALI kargosuda bedava(Türkiyede ilk ve tekmiş ).GOLD bilgisayar güvencesiyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumagir

www.sanalpazar.com dan alabilirsin hem 12 taksit hemde FATURALI kargosuda bedava(Türkiyede ilk ve tekmiş ).GOLD bilgisayar güvencesiyle

Alıntıları Göster
    Ben 3 aydır kullanıyorum, tepemde hiç saçım yoktu desem abartmış olmam. Ama artık enaz %100 fark var kafamın tepesi ve önleri artık saçlı yemin olsun. Bu iran malı olmasa güvenip te kullanmazdım zaten, he birde fiyatı da etkili oldu kullanmamda tabii ki. İsteyen olursa kutusunu 12 tl'den gönderebilirim. Ben daha ucuza alıyorum tabiiki iran'dan :-) isteyene sarımsak şampuanı ve yılan yağı ve minoxidil şampuan seti gönderebilirim. şampuanın kokusundan tereddütüm vardı kullanmadan önce şimdi pahalı şampuanları beleş versinler alırsam adam değilim. He birde esnaf falan değilim reklam yapmamdaki neden benim 3 ayda saşlarımın çıkmış olmasıdır. İnanması zor ama avuç içinde bile kıl çıkarttı deseler inanırım artık :-) çünkü benim kelliğim umutsuz vakaa idi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerrar12

Ben 3 aydır kullanıyorum, tepemde hiç saçım yoktu desem abartmış olmam. Ama artık enaz %100 fark var kafamın tepesi ve önleri artık saçlı yemin olsun. Bu iran malı olmasa güvenip te kullanmazdım zaten, he birde fiyatı da etkili oldu kullanmamda tabii ki. İsteyen olursa kutusunu 12 tl'den gönderebilirim. Ben daha ucuza alıyorum tabiiki iran'dan :-) isteyene sarımsak şampuanı ve yılan yağı ve minoxidil şampuan seti gönderebilirim. şampuanın kokusundan tereddütüm vardı kullanmadan önce şimdi pahalı şampuanları beleş versinler alırsam adam değilim. He birde esnaf falan değilim reklam yapmamdaki neden benim 3 ayda saşlarımın çıkmış olmasıdır. İnanması zor ama avuç içinde bile kıl çıkarttı deseler inanırım artık :-) çünkü benim kelliğim umutsuz vakaa idi.

Alıntıları Göster
    isteyen arkadaşlar pm atabilirler, vakit bulup çarşıya çıktığımda alıp kargolarım inşallah.

• quote:

isteyen arkadaşlar pm atabilirler, vakit bulup çarşıya çıktığımda alıp kargolarım inşallah.

Alıntıları Göster
    Kellik baş gösterdi ama güvenemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

Kellik baş gösterdi ama güvenemiyorum

Alıntıları Göster
    Mesajım bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpikk

Mesajım bulunsun

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar ben yıllardır saç ekimi işi yapıyorum. Sağlık personeliyim. Minoxidil denilen şeyin etki mekanizmazı kişiden kişiye değişir. Birisi sürer 3 ayda sırma saçlı olur,öbürü sürer 3 yılda bi değişiklik olmaz. Kullanmakta fayda var. Bir de unutmadan ekleyeyim minoxidilin asıl etkisi var olan saçları kalınlaştırmaktır. Normalde bizim çok yakından bakarak görebildiğimiz ,hatta bazen göremediğimiz incecik saçları kalınlaştırdığı için ,kişi saçım çıktı zannetmektedir. Ama size şunu söyleyeyim bu saç piyasası öyle alavere dalaverelerle dolu ki, alın bu minoxidili kullanın olmadı bi saç sağlığı merkezine gidin mezoterapi PRP gibi şeyler var onlarda en az bu kadar etkilidir. Ben kendi kliniğimde kendime yapıyorum o kadar yani :)

SONUÇ;
    -Şampuanı az kullanın (bütün markalar)
    -Minoxidil ile başlayın
    -İşe yaramaz ise mezoterapi veya PRP yaptırın
    -Gene olmadı bir süre bekleyin saç ektirin
    -Saçım dökülüyor diye moralinizi bozmayın

BU DEDİKLERİMİN DIŞINDA HİÇBİR ŞEYDEN DE MEDET UMMAYIN.OLSAYDI ZATEN ŞU AN KELLİK DİYE BİRŞEY OLMAZDI...

Yılların deneyimi bu kadar söylüyorum size 500-1000 tl verip mucize ilaç alman malı amerikan malı diye alıpta sonra hayal kırıklığına uğramayın. Alın terinizi sömürmek isteyenlere izin vermeyin.
    (Minoxidil'i de gidin cam şişelerde ilk üretim almaya çalışın.Spreyini köpüğünü falan almayın en güzeli saf halidir)

• quote:

Alıntıları Göster
    kerrar 12 bana ulaşırmısın tnjgrdl@hotmail.com almak istiyorum minoxidilden

• quote:

Orijinalden alıntı: scarface_07

kerrar 12 bana ulaşırmısın tnjgrdl@hotmail.com almak istiyorum minoxidilden

Alıntıları Göster
    Benim saçlarım çok dökülmüştü iran www.minoxidilturkiye.com kullandım 1 yıl oldu sonuç mükemmel şimdi saçlarım artık dökülmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: riwer

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bende minoxidil aldım şuanda 4 kutudayım baya faydasını gördümwww.minoxidilturkiye.net sitesinden aldım tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.