Şimdi Ara

Mining için topladığım sistem- MSI GTX 1080 Ti Armor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
526
Cevap
16
Favori
32.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sistem kurmak hem çalınma hemde sanal paranın değerinin düşmesiyle oluşacak zarar riskini azaltıyor. Sonuçta elinde fiziki birşey var. 1 ay çalıştırıp parçaları satsan paranı kurtarırsın. Kurlar çok dalgalı borsadan anlamayanın kesinlikle yüksek paralarla girmemesi gerek.
  • detaylı bilgilendirmeye devam ediniz:)

hayırlı bol kazançlar olsun
  • 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    1200w gigabyte gaming x psu anladımki sadece 2 ekran kartıyla sisteme yetiyor. Bende bugün uzun aramalarım sonucu fps 700w 80+bronz psu aldım. Kalan 2 ekran kartınıda ona bagladım. Simdi 15 dakkadır acık sistem daha bişey olmadı ama bakacagım takip ediyorum suan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Meraba Nicehash Ödeme yapmıyor diyolar bir iki gündür.boyle bir sıkıntı ile karşılaştığınız oldumu acaba ?
  • PSU bulmakta baya sıkıntı. NE TR de nede Amazonda 1200w + psu yok. Ben şansa 1600 luk denk getirdim gelmesini bekliyorum. Büyük ihtimal haftaya parçalar tamamlanacak. Sistemin kurulumuyla ilgili pek fazla bilgim yok ama araştırarak bir şekilde toplayacam. Nicehash günlük gelir kaç oldu 4 kartla?
  • rig kurmak için şöyle birşey aldım. 2 tane rig rahat kurulur.
    https://www.bauhaus.com.tr/rem-4-rafli-metal-raf-seti-gri
    Kartlari nereye asacaksin? Gordugum kadariyla raflar düz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MinerBoy81 M kullanıcısına yanıt
    Hergün saat 11:00 da btc olarak ödememi yapıyorlar. Bi sıkıntı yok. Btctürk hesabıma yaptıgım btc transferide 2 saatte gecti hesabıma.

Psu diger bütün bileşenlerden önemli hocam. Suan icin iki psu ile yaklasık 2 saattir sistem acık resetlemedi. Demekki problem psu yetersizligiymis. Suan 4 kart 30 $ yazıyor degisiyor 38-39$ a cıkıyor sonra 26-27 $ a iniyor

• apollonx kullanıcısına yanıt
    Hocam size ölcüleri vereyim gidin bi yerde kendiniz yaptırın bence. Aluminyumcu vardır illaki yakın cevrede yada sanayide falan.

• quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Kartlari nereye asacaksin? Gordugum kadariyla raflar düz.

düz dediğiniz kısımda aliminyum şerit teller var. Klips ile oraya tutturucam kartları. Sistemi toplayınca ss atarım.
  • Mining için topladığım sistem- MSI GTX 1080 Ti Armor

Aman Allah bu fiyat gerçek mi :? Geçen hafta 3350 tl gibiydi

• hemen bende soru sorayım poloniex mi nicehash in kendi sitesi mi daha iyi çünkü poloniex daha az para kesiyor 90kuruş fln ama nicehash 7tl
  • Overclockmanyagı O kullanıcısına yanıt
    Poloniex i bilmem ama nicehash transfer icin 18 küsür tl karsılıgı btc alıyor :) onun icin ayda 1 transfer yapmayı düsünüyorum.

• Mining için topladığım sistem- MSI GTX 1080 Ti Armor

Bu şekilde bi köşede sessiz sedasız (diyemeyeceğim :) çalışıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: loveboy85

Mining için topladığım sistem- MSI GTX 1080 Ti Armor

Aman Allah bu fiyat gerçek mi :? Geçen hafta 3350 tl gibiydi

Buralarda fiyat o. Amazondan 2860tl e aldım. Döviz ocak kurunda olsa 4.5k 5k civarına çıkar.

Yazık günah ya 2500 tl lik kart :( neyse bundan sonra her izine gelişimde ordaki fiyatlara bakayımda 3-5 tane ekran kartı işlemci falan getireyim :) cantayı iphonelarla doldurmaktan daha iyi :)

merhaba. Ya aklıma birşey takıldı. Şimdi bizim kartlar DX12 destekliyor ama win 8.1 de dx 11 ile çalısıyor. Bu ekran kartlarının performansını etkiler mi? Arada bi sistemin donması yada kendini resetlemesi bundan olabilir mi? Eger öyle birsey var ise win 10 kurup bir de öyle deneyeceğim.
  • Dx12 ile alakasi olacagini sanmiyorum. Cuda cekirdekleri uzerine kurulu bir program. Donma muhtemelen isi kaynakli sorun olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • apollonx kullanıcısına yanıt
    dün akşam şunu denedim. şimdi 2 ekran kartı 700w 85+ ayrı bir psu ya bagladım. sistem ve diger iki ekran kartını gigabyte gamingx 1200m psu ya bagladım. sonra sistem donunca 12000w psu da ki ekran kartının birinin baglantısını kestim. dün aksam saat 8 den beri daha resetlemedi (masallah ) :D acaba diyorum 1200w 80+ platinum psu mu bozuk yoksa o baglantısını cıkardıgım ekran kartımı bozuk olabilir?? kafamda deli sorular
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.