Şimdi Ara

Mining için topladığım sistem- MSI GTX 1080 Ti Armor (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
526
Cevap
16
Favori
32.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: loveboy85

Hocam riser i ne olur ne olmaz deyip fazla sipariş etseydin. Ben 5 kart icin 8 riser aldım bozulur bozuk cıkar vs diye. Hem simdi ikinci sistemi alırken elimde hazırda riser olacak. Anakarttaki en alttaki pci-e 4x çıkışına takabilirsin istersen hocam.

9 tane aliexpressten siparis verdim daha gelmedi. Kartlar bekledigimden erken geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Evet kartlarınız ve psu baya hızlı gelmiş. İnşallah sorunsuzca kullanırsınız. Btc fiyatı 2500 dolar seviyesine düstü ama yinede günlük getiri olarak 30-35 dolar arası degisiyo. 2750$ seviyesindeyken 47 doları gördü Lbry kazarken :)

• apollonx kullanıcısına yanıt
    Güvenlik derken öyle şifreler kart bilgileri tarzı şeyleri kastettim hocam aslında, alışverilerimin çoğunu netten yapıyorum biraz ondan tedirgin oldum hiç bilmediğim için bu işi. Bilgisayarda ups'e takılı tabi elektirik gidip gelmelerine koruyor kaçak akımda korurmu bilmiyorum. Oyunlarda fanı %100 yapınca 70 üzerine çıkmıyor ama miningde iş değişebilir. Zaten kazarsamda 2-3 aya kadar 3-5 bişey en fazla kazandırır büyük ihtimalle zorluk sürekli arttığından
  • drhiziracil kullanıcısına yanıt
    Nicehash te fan %100 de olsa pascal kazarken kart basına 275w ve sıcaklık 86 yı görüyor. Lbry equihash kazarken fan devri düsüyor normalleşiyor. Güvenlik açısından bi sıkıntı olacagını sanmam ama ben pc yi sadece bu iş icin yaptıgımdan internete bile girmiyorum. Diğer banka vs işlemlerimi laptoptan yada cepten yapıyorum. Şuan zorluk seviyesi artsada minimum günlük geliri 6$ ve üstü oluyor.

• Anladım hocam teşekkürler cevabınız için. Bende bu işlerle uğraşan bir arakadaşa sormuştum oda sakın kendi bilgisayarından yapma yapacaksanda banka vs hiçbir işlemi o bilgisayardan yapma filan demişti ondan merak ettim açıkçası
  • drhiziracil kullanıcısına yanıt
    Pek bir bilgim yok ama tavsiyem banka işlemleri yaptığınız Pc de uğraşmayın. Ayrıca yedeği olmayan verilerinizi mining yaptığınız pc de bırakmayın hem donanım arızları hemde wannacry tarzı virüsler için önlem.

• Bu dosyalarda virus programlari w32miner diye uyari verir zaten ve bu uyarilar tehlikeli degil. Bankacilik yapilirken webroot tarzi antivirusler acilabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 günde 75 doları, gayet güzel mis, kart ne sizin hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ridvan1903 kullanıcısına yanıt
    Msi Gtx 1080ti Armor 11G OC. 5 adet.

• Hocam gayet iyi yatırım olmuş :) tek kart kaziyor hocam rx580 kadar varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan 82 derece kartlar. Sizde kart basi usd/day durumu nasil ?
    Mining için topladığım sistem- MSI GTX 1080 Ti Armor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 25 Haziran 2017; 22:37:16 >
  • Mining için topladığım sistem- MSI GTX 1080 Ti Armor

Miner programının da bi resmini cekip atar mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: loveboy85

Miner programının da bi resmini cekip atar mısınız?

Yukarida ss. 1 saattir kazıyorum stabil bir şekilde kazıyor. 82 dereceye sabitledi.
    Btcturk e üye olup orada yazan anahtarı direk programa kopyaladım. Daha kimlik ile doğrulama yapmadım. 2 3 gün sonra yapsam sıkıntı olmaz heralde. Bu kastığım coini otomatik olarak mı aktarıyor btcturk e?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 25 Haziran 2017; 23:2:35 >
    Ben direkt nicehash wallet adresimi yazdım. Oraya hergün saat 11 de ödemeyi aktarıyor ben oradan 0.001 aktarım bedeli ödeyip btc hesabıma aktarıyorum. Direkt btctürk yada farklı bir adresi yazınca her cumartesi transfer yapıyorlar diye biliyorum.

• Sonunda amazon 4.nun parasını çekmiş. 1 haftadır uğraşıyorum. Adamlar 2 haftada 2 farklı hesabı 3 kere kapattılar. Para kazanacaklar ama naz yapıyorlar anlamadım gitti. Fiyatı 720 eurodan 810 euro ya çekmiş. Bu gidişle piyasada nvdia kartta kalmayacak.
    hesabı niye kapatıyorlar ki hocam.bide amazondan 6 adet kartı aynı anda sipariş verebilirmiyiz.gümrük sıkıntı diye duydum.2-4 gündür bende merak sardım madenciliğe rx580 bulamıyorum bulsam hemen alacam.stoğa ne zaman girer onuda bilmiyorum
  • bu arada sistem çok çok iyi olmuş.eth kazıp bitcoine çevirip zaten komisyon kesiliyor.bence kiraladığın site kesintisi normal gibi. hocam birde günlük kazdığın bitcoin miktarını ve mhs değerini paylaşırmısınız. gtx580 bulamadım belki sizinki gibi bir sistem toplarım
  • aspirinex A kullanıcısına yanıt
    Günlük 0,0110 btc getiriyor. Ama zorluga göre 0,0100 de oluyor 0,0120 de. Şuan bu mesajı yazarken 0,0108. Bu öğlen sistemi biraz dinlendirdim iki üç saat. Şuan ki kazanc 11$. Saat başı 1,25 dolar veriyor ortalama. LyraRev2 kazıyor şuan her kart 63-65 Mh/s kazıyor. Totalde gösterdigi 5 kart icin 311 Mh/s.

Lbry kazdıgında da kart başına 450-480Mh/s. Totalde 5 kart icin 2.400G h/s.

• ben gtx 1060 ile dualmine yapıyorum. sıcaklık 70i geçmedi hiç. sıkıntı çıkmasın 80lerde. bide önümüz yaz

Mining için topladığım sistem- MSI GTX 1080 Ti Armor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xarchen -- 26 Haziran 2017; 9:30:0 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.