Şimdi Ara

Minibüste engelli vatandaşı darp eden o caniler için karar verildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Minibüste engelli vatandaşı darp eden o caniler için karar verildi
    Adana'da toplu taşıma aracında engelliyi döven dört kişi "birden fazla kişiyle vücutta kırık oluşturacak şekilde kasten yaralama" suçundan tutuklandı.

Üniversite açıklama yaptı evet doktor adayı değilmiş
    http://tip.cu.edu.tr/tr/

http://www.haberaktuel.com/bu-siddeti-uygulayan-doktor-olacak-haberi-1041852.html

http://www.mynet.com/haber/yasam/minibuste-engelli-vatandasi-darp-eden-o-caniler-icin-karar-verildi-3624325-1

http://www.hurriyet.com.tr/minibuste-akil-almaz-olay-4-kisi-engelli-gence-tekme-ve-yumruklarla-saldirdi-40709945

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi code-ShaRK -- 15 Ocak 2018; 23:01:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yazık Tıp fakültesinde okuyan biri nasıl insanlara şiddet uygulayabilir aklım almıyor. Olayın ayrıntısını bilmiyoruz tabi ama hiç yakışmayan bir hareket olmuş. Yazıklar olsun. Ben bile utandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önce insan sonra adam olamamış
    doktor olsa ne olur.
  • Oturup seyir edenlerin kalıplarına tüküreyim

• Bu şerefsizin okuldan atılması için kampanya başlatılması lazım.
  • adana kadar pis bir şehir yok

• Aksine doktorlardan böyle şeylerin en az beklendiğinin göstergesi.

• Bir Adanalı olarak söylerim ki, Adana aslında çok güzel şehirdir. İnsanları sıcak ve merttir. Ama nerede it kopuk var maalesef geçinmek kolay olduğu için Adana'ya doluşmuştur.
    Adana'da suça karışanların nereli olduklarının çıkarılsa emin olun ki Adanalı olan veya Adana'da yıllarca yaşayıp Adana'nın gerçek kültürünü özümsemiş insaların az olduğunu görürsünüz.

Bu dört şerefsizin hiçbiri Adanalı değildir bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhani -- 15 Ocak 2018; 21:30:39 >
  • ayhani A kullanıcısına yanıt
    yav he he

adanadan nefret etmek için bir-kac nedenden biri -> cono aşireti

ilk aklıma gelen bu... daha binlerce neden sayarsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

yav he he

adanadan nefret etmek için bir-kac nedenden biri -> cono aşireti

ilk aklıma gelen bu... daha binlerce neden sayarsın

Yav he he derken?

Cono aşireti bildiğin çingeneler neresi Adanalı.
  • ayhani A kullanıcısına yanıt
    kardeşim sen güzel olabilirsin ama adana güzel şehir değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ülkedeki Ohal olayını ben çözemedim bir türlü. Herkes birbirini dövüyor öldüyor tecavüz ediyor taciz ediyor. 9 yaşında kız çocuğu ile ilgili açıklamalar yapılıyor, erkek çocuklar istismara uğruyor kurslarda vakıflarda

Bu nasıl OHAL ? Bu şahıslar Fetö'den daha zararlı değil mi ? Başka birinin hayatını çalıyorlar yaşamını çalıyorlar emeğini çalıyorlar tutuklanıp serbest bırakılıyorlar.

Face'te gördüm Adana'dan biri yorum yapmış tüm Adana bunları arıyoruz diye. Eskiden olsa siz de onlar gibi maganda mısınız cezasını adalet versin derdim ama yok adalete kalınca bir şey olmuyor artık.

Adana halkına güvenmekten başka çaremiz kalmadı. 4 kişi 1 insana saldırmaz hele ki engelliyse el kalkmaz.
  • Adana halkı o seyredenleri de arasın

• Onları dövenlerden daha çok orada oturup hiçbirşey yapmayanlar daha çok kanımı donduruyor!!

• Arkadaşlar tıp fakültesinde okumuyormuş çocuk kesin bilgi fakülte açıklama yapmış. Kaynak olarak doktorlarsitesi. Zaten bir tıp öğrencisinin böyle birsey yapacağına inanmazdım. Haklı çıkmama sevindim.

• oturup seyredenlere laf edenler aynı olay başlarına gelse oturamadan ortamdan kaçarlardı

klavye delikanlılığı demide oldu artık

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bu ülkedeki Ohal olayını ben çözemedim bir türlü. Herkes birbirini dövüyor öldüyor tecavüz ediyor taciz ediyor. 9 yaşında kız çocuğu ile ilgili açıklamalar yapılıyor, erkek çocuklar istismara uğruyor kurslarda vakıflarda

Bu nasıl OHAL ? Bu şahıslar Fetö'den daha zararlı değil mi ? Başka birinin hayatını çalıyorlar yaşamını çalıyorlar emeğini çalıyorlar tutuklanıp serbest bırakılıyorlar.

Face'te gördüm Adana'dan biri yorum yapmış tüm Adana bunları arıyoruz diye. Eskiden olsa siz de onlar gibi maganda mısınız cezasını adalet versin derdim ama yok adalete kalınca bir şey olmuyor artık.

Adana halkına güvenmekten başka çaremiz kalmadı. 4 kişi 1 insana saldırmaz hele ki engelliyse el kalkmaz.

Sen sıkıyönetim ile ohal olayını karıştırmışsın.

Ohal normal halkı etkileyen bir uygulama değil. Senin düşündüğün şey sıkıyönetim uygulandığı zaman olur ama Türkiye de sıkıyönetim uygulaması tamamen tedavülden kaldırıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Bu ülkedeki Ohal olayını ben çözemedim bir türlü. Herkes birbirini dövüyor öldüyor tecavüz ediyor taciz ediyor. 9 yaşında kız çocuğu ile ilgili açıklamalar yapılıyor, erkek çocuklar istismara uğruyor kurslarda vakıflarda

Ohal normal halkı etkileyen bir uygulama değil. Senin düşündüğün şey sıkıyönetim uygulandığı zaman olur ama Türkiye de sıkıyönetim uygulaması tamamen tedavülden kaldırıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Güneydoğu anadolu bölgesinde yaklaşık 20 30 yıl süren ohal'in kaldırılması üzerine kürt seçmenden oy almak üzere yapılmış bir tanıtım afişi ile geldin yani gele gele..

Hemde attığım mesaj ohal ile sıkıyönetimin farkları ile alakalı iken.

Aydınlanma yaşadım hemen CHP seçmeni oluyorum bu mesaj üzerine.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.