Şimdi Ara

Mini ipad im yamuldu ! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
0
Favori
7.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iyonbatuhan

quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

Nasıl insanlarsınız siz anlamadımm ya adam dalga geçmiyorsa..Nasıl milletsiniz ben sorunun kaynağını söyliyiyim... KESİNLİKLE TABLETİN BATARYASIYLA ARKA YÜZEY ARASINDAKİ ISI SORUNUNDAN '' EGER HİÇBİRŞEY YAPMADAN OLMUSSA'' Bu konuda baya deneyimim var yorumumunda arkasındayım... ama arkadaşa birşeyler sormak istiyorum...
    1-Tablet şarjdamıydı?
    2-Tablet nerdeydi tam olarak..
    3-Tabletin yanında aşırı radyasyon yayan veya ısı üreten kaynak var mıydı?

Ve arkadaşım eğer bu yalansa utanmıyomusun?

ya yemin ediyorum yaş kaç? yada bu kadar güzel kafayı yapan materyal nedir?

dalga geçilir tabiki.. şu konu sahibi arkadaş dalga geçmiyorsa nasıl kendi kendine yamulduğuna inanıyor bilemiyorum... aklım almıyor..

sende kalkmış kesin ısıdan diyosun.. arkadaşım az mantıklı düşünün.. ısıdan vs. kendi kendine yamulsa böyle keskin çizgiler mi olur?? yuvarlak hatlı eğilmeler yamulmalar olur..

adam diyo ki, ben evde bırakmıştım geldim baktım yamulmuş.. eğer bu söylediğinde ciddiyse adam evde yokken birisi aleti almış yamultmuş kanırtmış ve aynı yerine koymuş.. NET.

Edit: imla

Sen ne biliyorsun bu konu hakkında ipad in arka kilit sistemleri o şekilde patlar kardeşim...Eğer biri, yamultsaydı ön ekranda yamulurdu fakat ön ekran sapasağlam hiç birşey yok arakadaşla detaylı konuştum...arakadaş dalga geçmiyorum diyo...Eğer dalga geçiyorsa toplanıp evine gidelim dicem ama nerde sizde o ruh...
    Arkadaşım bak buraya yazıyorum benim dediğim doğru...

evet kesin doğru, kusura bakma ben salladım.. çok doğru söylüyorsun ben nasıl düşünemedim bunları..

Edit:
    evet ayrıca ön ekranda yamulurdu çünkü ön ekran cam değil plastik o yüzden yamulmaya çok müsait bi materyal..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 6 Mart 2013; 21:52:03 >

• ne oldu sıfırnı yolladılarmı ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Nasıl insanlarsınız siz anlamadımm ya adam dalga geçmiyorsa..Nasıl milletsiniz ben sorunun kaynağını söyliyiyim... KESİNLİKLE TABLETİN BATARYASIYLA ARKA YÜZEY ARASINDAKİ ISI SORUNUNDAN '' EGER HİÇBİRŞEY YAPMADAN OLMUSSA'' Bu konuda baya deneyimim var yorumumunda arkasındayım... ama arkadaşa birşeyler sormak istiyorum...
    1-Tablet şarjdamıydı?
    2-Tablet nerdeydi tam olarak..
    3-Tabletin yanında aşırı radyasyon yayan veya ısı üreten kaynak var mıydı?

Ve arkadaşım eğer bu yalansa utanmıyomusun?

ya yemin ediyorum yaş kaç? yada bu kadar güzel kafayı yapan materyal nedir?

dalga geçilir tabiki.. şu konu sahibi arkadaş dalga geçmiyorsa nasıl kendi kendine yamulduğuna inanıyor bilemiyorum... aklım almıyor..

sende kalkmış kesin ısıdan diyosun.. arkadaşım az mantıklı düşünün.. ısıdan vs. kendi kendine yamulsa böyle keskin çizgiler mi olur?? yuvarlak hatlı eğilmeler yamulmalar olur..

adam diyo ki, ben evde bırakmıştım geldim baktım yamulmuş.. eğer bu söylediğinde ciddiyse adam evde yokken birisi aleti almış yamultmuş kanırtmış ve aynı yerine koymuş.. NET.

Edit: imla

Sen ne biliyorsun bu konu hakkında ipad in arka kilit sistemleri o şekilde patlar kardeşim...Eğer biri, yamultsaydı ön ekranda yamulurdu fakat ön ekran sapasağlam hiç birşey yok arakadaşla detaylı konuştum...arakadaş dalga geçmiyorum diyo...Eğer dalga geçiyorsa toplanıp evine gidelim dicem ama nerde sizde o ruh...
    Arkadaşım bak buraya yazıyorum benim dediğim doğru...

evet kesin doğru, kusura bakma ben salladım.. çok doğru söylüyorsun ben nasıl düşünemedim bunları..

Edit:
    evet ayrıca ön ekranda yamulurdu çünkü ön ekran cam değil plastik o yüzden yamulmaya çok müsait bi materyal..

Tmm kardeşim =) Kardeş ben bu konu üzerinde çok çalıştım baya biliyorum bu işi elimden 7 ipad geçti merak etme =)

• bıraktığın yerde belki raftan bişiler düşmüştür tencere kapağı, kitap vs.. ama durduk yere ısıyıla manyetik dalgayla radyasyonla falan olcak sey değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

iphone 5 in yamulmasını anlarım cebine sokarsın bi yerine sokarsında bunu da mı arka cebinize soktunuz naptınız anlamadım ki

• Yine mi hortladı konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ok.

• Bu iş Ademoğullarının bir işine benzemiyor, farklı alemlerden biri yapmış bunu.

Tanıdık hoca var, istersen yardımcı olurum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaZooM

quote:

Orijinalden alıntı: zogg

Birileri padleri fena karıştırmış sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

Cihaz ısındıkça yamuluyorda olabilir. Sıcaktan genleşip tekrar soğuyunca cihazın metabolizması kaymış.

hocam mumdan yapılmıyor bu cihaz sonuşta alümiyum 200 derecede anca genleşir metal sonuçta adam evde bi noktaya erişememiş dik koyup üstüne bsmış adeta geçmiş olsun
  • annene babana bir sorsana belki taşırken falan olmuştur... Olmadıysa da üretim hatası başka birşey görünmüyor buradan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hugh Jackman -- 19 Mart 2013; 15:09:47 >
  • Baski uygulanmis gibi duruyor.kendi kendine nasil yamulabilir ki?

• ilgi istemiş,yamulunca bakılırım diye
  • Benimki de ısınınca yamuluyor. Az buzdolabına koyuyorum düzleşiyor hemen. Canım kıyamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

BOŞ KONUŞMAYA GEREK YOK ALETLER DAYANIKSIZ İŞTE

hocam şöyle açıklasak nasıl olur mobil platformlar sürekli bi savaş içinde olduğu herkes en iyisi için uğraşıyor . Daha ince daha hafif daha iyi nasıl olur diye yapıyorlar böyle sonuçlar normal oluyor
  • ıyı servıs kabul etmıs
  • kesin Samsung'un işi... şaka bir yana evde birisi yapmıştır eve giren çıkan misafir falan olduysa çocuk vs. yapmış olabilir. ya da temizlikçi falan geliyorsa belki.
  • apple delirdi iphone 5im güncellemediğim için gece saatlerinde sinirlenip evden kaçmaya çalıştı kapı sesine yakaladım , ve kendini yamulttu .. üzmeyin sevin onları sevin ..

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.