Şimdi Ara

Mini Fırın Tavsiyesi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
10
Favori
330.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arçelik MF 44 KEB beyaz renk yeni model turbo fırın çıkarmış. 280 lira gibi bir fityata bulunabiliyor. Bu modeli takibe aldım almak isteyenler incelesin derim Arçelik'te turbo fan diğer midi fırınlar gibi yanda değil arka duvarda.

http://www.arcesdtm.com/Arcelik-MF-44-KEB-Mini-firin-Beyaz,PR-5770.html?gclid=CMGT06Ot-cECFc3HtAod9x8ABw
  • quote:

Orijinalden alıntı: egenin_efesi

Arçelik MF 44 KEB beyaz renk yeni model turbo fırın çıkarmış. 280 lira gibi bir fityata bulunabiliyor. Bu modeli takibe aldım almak isteyenler incelesin derim Arçelik'te turbo fan diğer midi fırınlar gibi yanda değil arka duvarda.

http://www.arcesdtm.com/Arcelik-MF-44-KEB-Mini-firin-Beyaz,PR-5770.html?gclid=CMGT06Ot-cECFc3HtAod9x8ABw

arçelik markası yetkili görünen yetkisi tartışılır servislerinden ötürü nedense hep antipatik geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: drserk

quote:

Arçelik MF 44 KEB beyaz renk yeni model turbo fırın çıkarmış. 280 lira gibi bir fityata bulunabiliyor. Bu modeli takibe aldım almak isteyenler incelesin derim Arçelik'te turbo fan diğer midi fırınlar gibi yanda değil arka duvarda.

arçelik markası yetkili görünen yetkisi tartışılır servislerinden ötürü nedense hep antipatik geliyor.

Servisler de bayilik usulü gibi şahıslara veriliyor firma kendisi servis açmıyor, şu an bu sistem değiştiyse bilmiyorum. Ülke genelindeki memnuniyet birbirini tutmayabilir. Ben bizim ildeki servislerinden memnunum, maalesef her servisin müşteri anlayışı bir olmuyor, olumsuz bir durumda genel merkeze şikayet etmek gerekli.

• son durum nedir fırında.... şu aralar bizede lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

simfer 4202 alacağım bu gidişle ben de, boschun fırını var herkes uzak dursun yarım saatte zor ısıtıyor kendisini böreklerden felan eşim memnun değil. 4202 hemen ısınıyor mu bilginiz var mı?

Ben 2 gün önce aldım m4256 dijital bakalım nasıl sonuç verecek :)

Kek şu an pişiyor

Mini Fırın Tavsiyesi Mini Fırın Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 18 Aralık 2014; 20:39:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ender

son durum nedir fırında.... şu aralar bizede lazım

Walla dijital göstergesi çok şık, timer da var, saati var

İstanbul bilişimden kampanyalı 224 tl ye geldi kargo dahil.

Mini Fırın Tavsiyesi

• Walla kek şahane pişti

Timer durunca otomatik olarak kapandı - alarmı da uyarı verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 19 Aralık 2014; 8:01:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beko BMF 44 KEB model elektroturbo fırını 280/9 fiyata almayı düşünüyorum. Bu model yeni çıkmış Arçelik'te de aynısı var. Bu yeni bir model, nasıldır acaba? Yorum alabilirsem iyi olur. İnox olanını kullananlar iyi diyordu umarım bu da öyledir.

Mini Fırın Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egenin_efesi -- 24 Aralık 2014; 3:07:46 >
  • Ben bu model olayına takıldım.

Arçelik'in sitesine bakıyorum. Kafamda 3 model var. Bunlardan biri olacak. Hatta MF 44 KEI modelini sipariş geçtim fakat yıl sonu sebebiyle şuan ellerinde yokmuş. MF48B modeli ellerinde varmış, istersem hemen göndericeklermiş fakat incelediğimde onda turbo olmadığını gördüm. Biraz daha araştırayım dedim ve şunu farkettim. Bunların 3'ü de elektroturbo fırın.

MF 44 EI Mini-Midi Fırın - Inox - 339TL
    MF 44 KEI Mini-Midi Fırın -Inox - 294TL
    MF 44 KEB Mini-Midi Fırın - Beyaz- 282TL

Kodunda K olan modeller neden 45-50TL daha ucuz?
    Site Karşılaştırmasında Görüğüm Tek Fark yuvarlak tepsi. Bir tepsi bu kadar para eder mi yahu?

Bir De Siz Göz Atın.
    Site Karşılaştırması

Bilen Bir Yardımcı Olsun.

• bende mini fırın almak için araştırma yapıyorum yorumlardan anlaşılan Arçelik fırınları baya olum fakat fiyatları malum yüksek. Bütçem 150 civarı olduğu için biraz daha zorlayarak Simfer M 4207 fırını alabilirim. Sizce nasıl tercih olur ? alternatif aynı fiyat aralığında düşünülecek başka marka/modeller var mıdır ? Bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaCaMeiSTeR

Ben bu model olayına takıldım.

Arçelik'in sitesine bakıyorum. Kafamda 3 model var. Bunlardan biri olacak. Hatta MF 44 KEI modelini sipariş geçtim fakat yıl sonu sebebiyle şuan ellerinde yokmuş. MF48B modeli ellerinde varmış, istersem hemen göndericeklermiş fakat incelediğimde onda turbo olmadığını gördüm. Biraz daha araştırayım dedim ve şunu farkettim. Bunların 3'ü de elektroturbo fırın.

MF 44 EI Mini-Midi Fırın - Inox - 339TL
    MF 44 KEI Mini-Midi Fırın -Inox - 294TL
    MF 44 KEB Mini-Midi Fırın - Beyaz- 282TL

Kodunda K olan modeller neden 45-50TL daha ucuz?
    Site Karşılaştırmasında Görüğüm Tek Fark yuvarlak tepsi. Bir tepsi bu kadar para eder mi yahu?

Bir De Siz Göz Atın.
    Site Karşılaştırması

Bilen Bir Yardımcı Olsun.

MF 44 EI modelinde gömülebilir düğme ve 2. tepsi var. fiyat farkı ondan ötürü diye düşünüyorum. MF 44 KEB modelini ben de almayı düşünüyorum. Beko'da da aynı fırın var sordum elimizde yok 48 olan var dediler. Sanırım bayilerde hep 48 kodlu ürün var.

• Arçelik veya Beko'nun yukarıda resmini eklediğim fırını almayı düşünüyorum aynı anda 2 tepside yemek pişer mi acaba?
  • quote:

Arçelik veya Beko'nun yukarıda resmini eklediğim fırını almayı düşünüyorum aynı anda 2 tepside yemek pişer mi acaba?

Arçelik'in beyaz renkli 44 litre ve fanlı olanını aldım, artık sorduğum sorunun cevabını kendim bulacağım :))
  • Konuyu yukarı taşıyalım,yorumları alalım arkadaşlar. Bir fırın ihtiyacım var,2-4 kişilik yemek yapabileceğim. Bütün piliç de pişirebileceğim bir fırın arıyorum. Tavsiye verebilir misiniz ?
  • Bizde bahçe evimiz için tezgah üstü mini bir fırın arıyoruz.davul fırın alacaktım ama hanım kurabiye pişiren lerden olsun almışken her işi görsün deyince foruma daldım.önceki sayfaları okudum arçelik önde anlaşılan.fiyat ve modelleri araştıracağım.
    Bu 44 lt olanın modeli nedir söyleyebilirmisin,birde bu kurabiye kek pişirme işi nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: Ad3m

Bizde bahçe evimiz için tezgah üstü mini bir fırın arıyoruz.davul fırın alacaktım ama hanım kurabiye pişiren lerden olsun almışken her işi görsün deyince foruma daldım.önceki sayfaları okudum arçelik önde anlaşılan.fiyat ve modelleri araştıracağım.
    Bu 44 lt olanın modeli nedir söyleyebilirmisin,birde bu kurabiye kek pişirme işi nasıl

Modeli MF 44 KEB sadece 2 defa kullandık ve ekmek pişirdik gayet iyi yaptı. Börek kurabiye gibi hamur işlerini deneme fırsatımız olmadı.
  • quote:

quote:

Bizde bahçe evimiz için tezgah üstü mini bir fırın arıyoruz.davul fırın alacaktım ama hanım kurabiye pişiren lerden olsun almışken her işi görsün deyince foruma daldım.önceki sayfaları okudum arçelik önde anlaşılan.fiyat ve modelleri araştıracağım.

Modeli MF 44 KEB sadece 2 defa kullandık ve ekmek pişirdik gayet iyi yaptı. Börek kurabiye gibi hamur işlerini deneme fırsatımız olmadı.

Teşekkür ederim.sizinki düğmeler içine gömülen degil sanırım önceki yorumunuza göre.zaten gömülen düğme çok sağlıklı olmuyormuş.bakalım acelemiz yok 1-2 aya kadar alacağız.

• Arkadaşlar tecrübeyle sabitdir. Arzumun çaycısı ve ütüsünü kullandım gayet güzel oldukları için 2014 kasım ayında Hepsi buradadan Arzum AR-253 Midi Cooker mıdır nedir işte o fırını Arzum olması nedeniyle 160 TL civarı birşeydi. Tam hatırlamıyorum sipariş ettik. Fakat oda ne daha önce Arçelik NF-150 miydi bunuda tam hatılamıyorum ama en az 6-7 senelik bir fırın kullandım arçeliğin yanından geçemez.
    Size neden Arzum AR-253 almayın diyorum.
    1- Malzeme kalitesi çok kötü fırının çevreside çok ısınıyor.
    2-Çok geç ısınıyor.
    3-Defalarca denememize rağmen altı pişiyor üstü pişmiyor veya yanıyor.
    Çok pişman olduk allahtan Arzumun 90 gün iade kampanyasıyla geri iade ettim. Aralık ayı bitmeden.
    Şimdi fırın yok ama Arçelik alacağım kesin. Arzumdan soğudum uzak durun onun yerine 100 TL lik teneke fırınlardan alın dah iyi. İnanın çok kötü birde müşteri hizmetleri aradı geçenlerde niye memnun değilsiniz şeklinde soru soruyor. Neyse ücretini 90 gün içinde iade edeceklermiş ben razıyım zaten aide almasalar cami avlusuna bırakacaktım ihtiyacı olan alsın diye.

• quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim.sizinki düğmeler içine gömülen degil sanırım önceki yorumunuza göre.zaten gömülen düğme çok sağlıklı olmuyormuş.bakalım acelemiz yok 1-2 aya kadar alacağız.

Bizdeki normal düğmeli, gömme düğmeleri ben de kullanışlı bulmuyorum görüntü olarak şık ama ileride sorun çıkartırsa fırını çalıştırmayabilir. Bu 2 haftalık süre zarfında milföy hamurundan börek de yaptık çok güzel pişirdi. Turbo fan açık olarak 150-160 derece ısı pişirmeye yeterli geliyor.

Aldığımız fırın bu:

http://www.arcelik.com.tr/pisiriciler-mini-midi-firin-midi-firin-mf-44-keb-mini-midi-firin.html

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.