Şimdi Ara

Mini Fırın Tavsiyesi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
691
Cevap
10
Favori
330.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arçelik MF-44-EI uygun fiyatla alabileceğim bir kampanya veya site bakıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: seraaser

Arçelik MF-44-EI uygun fiyatla alabileceğim bir kampanya veya site bakıyorum...

Ne yaptınız bizim burdaki bayi kei olanına 270 nakit dedi ama ei daha güzelmiş. Siz bulabildiniz mi uygun fiyata

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

Ne yaptınız bizim burdaki bayi kei olanına 270 nakit dedi ama ei daha güzelmiş. Siz bulabildiniz mi uygun fiyata

http://www.istanbulbilisim.com.tr/arcelik-mf-44-ei-midi-firin-fiyati,63933.html

Peşin fiyatına 12 taksit 280 TL. Ayrıca fırından çok memnun kaldım. Sadece dikkat edilmesi gereken diğer fırınların derinliklerinden daha uzun ve daha ağır bir fırın. Normal yuvarlak tepsiyi neredeyse koyabileceğiniz derinlikte.

• quote:

quote:

quote:

Peşin fiyatına 12 taksit 280 TL. Ayrıca fırından çok memnun kaldım. Sadece dikkat edilmesi gereken diğer fırınların derinliklerinden daha uzun ve daha ağır bir fırın. Normal yuvarlak tepsiyi neredeyse koyabileceğiniz derinlikte.

hocam kargo ücreti ne kadar tutuyor birde bu siteye güvenilirmi,

saygılarımla...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Peşin fiyatına 12 taksit 280 TL. Ayrıca fırından çok memnun kaldım. Sadece dikkat edilmesi gereken diğer fırınların
    derinliklerinden daha uzun ve daha ağır bir fırın. Normal yuvarlak tepsiyi neredeyse koyabileceğiniz derinlikte.

hocam kargo ücreti ne kadar tutuyor birde bu siteye güvenilirmi,
    saygılarımla...

Ben aldığımda kargo ücretsizdi. Alış-verişte herahangi bir sıkıntı yaşamadım.

• Luxell LX 3580 Turbo mini fırını nasıl bilirsiniz??
  • Arama_Botu kullanıcısına yanıt
    Tam almaya niyetlendim hiçbir yerde stokta görünmüyor. ne zaman birşeye almaya kalksam aynısı oluyo :) arçeliğin sitesinde bile görünmüyor üç gün içinde fırın heryerde bitti inanılar gibi değil :)
  • Arçelik firinda piyasanın en iyisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun güle güle kullanın. Arçelik'te böyle bir model olduğunu bilmiyordum, sitelerinde sadece gömme düğmeli gri renkli olan modeli görünüyor. Sormak istediğim nokta var; fan alt ve üst ısıtıcıyla birlikte çalışıp ısıyı içeride mi dolaştırıyor yoksa büyük fırınlar gibi sıcak hava üfleyebiliyor mu? Kılavuzuna baktım ama bulamadım.
  • Sanırım sıcak FAN özelliği yok. Ama canavar gibi çok memnunum fırından. diğer küçük fırınlar ile kıyaslanamayacak kadar iyi. malzeme kalitesi çok yüksek. İyiki simfer luxel gibi markaların aldatıcı reklamlarına aldanmadan bunu aldım diyorum. forumlarda o ürünler ile ilgili tonla sıkıntı var. Kısa ömürlü hem onlar
  • Yanıt için teşekkür ederim, alt-üst+fan ile de iyi pişiriyordur mutlaka. Biz de Arçelik mini fırın kullanıyoruz çok güzel pişiriyor ama artık hacmi küçük geliyor(25 litre). Annem büyük fırın istiyordu bunu gösterdim beğendi, bu fırın yalnız epey bi büyük :) ölçtüm bizim tezgaha ancak sığıyor. Anneannem Luxell aldı ama pek iyi pişirmiyor fan açık olduğu halde bile çok geç pişiriyor.
  • Luxell Börekçi fırınla alakalı çok şikayet okudum, yemekleri hasta ediyormuş galiba.
  • egenin_efesi E kullanıcısına yanıt
    @alaçatı valla hasta edip etmediğini bilemiyoruz :) Hocam evet hacimce büyük fırınlar ile aynı genişlikte. Ben bunu tercih ederken elimde zaten sağlam bir set üstü ocağın bulunmasını ve aynı anda fırında iki yemek pişirmeyeceğimi düşünerek aldım. Balığı balkonda pişiririm diye düşündüm . Yanılmışım bu fırını taşımak çok zor üçüncü de artık bıraktım olduğu yerde.
  • Essensonun mini firini çok güzel tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piliç çevirme var mı?
  • arasira kullanıcısına yanıt
    Piliç çevirme özelliği yok. :)
  • Hımmm

Peki bütün tavuk kızartılır mı? Bugün almayı düşünüyorum da nasıl bir fırın tavsiye eder misiniz? biraz bilgi verebilir misiniz?
  • Hocam 6 aydan fazladır kulanıyoruz. Luxell gibi fırınlar zamanla fitiller gevşiyor daha fazla hava kaçırıyor. Bu ürün bence çok sağlam. Kesinlikle öneririm. 250 tlye aldım ben hem sağlam hemde iyi pişiriyor. Başlarda üst güzel kızartmıyordu. Birkaç kez kullandıktan sonra artık öyle bir sorun yaşamıyoruz. Tavuk patates rahat pişer
  • Fırın bugün geldi
  • arasira kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun güle güle kullanın.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.