Şimdi Ara

Mini Fırın Tavsiyesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
691
Cevap
10
Favori
330.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hala karar veremedinizmi?
  • Malesef simfer mi arçelik mi çok kararsız kaldım :(((
  • quote:

Orijinalden alıntı: dukkk

Malesef simfer mi arçelik mi çok kararsız kaldım :(((

Arçelik al.
  • almak üzereyim son kararlarınızı söyleyin
  • arçelik mf48 b tavsiye ederim
    http://www.arcelik.com.tr/urun_detay.aspx?kat=850&urn=2381&lang=tr-TR

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben arçelik 44 ei düşünüyorum ama o nasıl sizce sizin fırınızdan farkı nedir anlayamadım ama
  • quote:

ben arçelik 44 ei düşünüyorum ama o nasıl sizce sizin fırınızdan farkı nedir anlayamadım ama

mf48b'de izalosyon çok iyi, içerdeki ısıyı her tarafan izole ederek en kısa sürede pişiriyor
    bu modeli nisan ayında aldım çok memnunum eski fırının altı çok ısınıyordu mermerin üstü çatlamasın diye yere koyurdum bunda o sorun yok mermer artık ısınmıyor kurtuldum
    hanım geçen kırmızı biberleri tepsiye dizdi 30 dakikada kızardı(arada kızartma konumu aldım ama en çok çift taraflı olarak çalıştırdım) hatta kenarları yandı yani 30 dakika sonra fırından alıp kabuklarını soyduk güzel bir salata oldu
    max konumuna getiriyorum o kadar kısa sürede yemekler pişiyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 15 Eylül 2012; 22:05:47 >

• luxell alma da ne alırsan al.. bende indirimde ve börekçi diye aldım hepsiburada dan, dandik malzeme, defolu ürün, ve işe yaramaz pişirme!.

içindeki izolasyonu bile yarım bırakmışlar.

şimdi arçelik mf 35 b yi deneyeceğim.

arçelikal nokta kom da indirimde,

bu siteyi ve ya cihazı deneyen varsa fikir verebilir mi?
  • cevaplar için çok teşekkür ederim içim biraz daha rahatladı sanırım artık gidıp alıcam

mf 35 b modeli halamda var kendisi sadece börek yapmış ama gayet güzeldi,yalnız onunda tek tepsisi var.. Ben 2 tepsiyide birden çalıştırmak istiyorum.
    Arçeliğin bu modelleri oldukça büyük dikkatinizi çekti mi
  • quote:

cevaplar için çok teşekkür ederim içim biraz daha rahatladı sanırım artık gidıp alıcam

mf 35 b modeli halamda var kendisi sadece börek yapmış ama gayet güzeldi,yalnız onunda tek tepsisi var.. Ben 2 tepsiyide birden çalıştırmak istiyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: Arama_Botu

Gerçekten çok şık ve iyi pişiren bir fırın. Tavsiye ederim.
    İnternet satış sitelerindeki yorumlara itibar edip paranızı ve zamanınızı işe yaramayacak markalara harcamayın derim.

Mini Fırın Tavsiyesi

Kendi mesajımı da alıntılayım. Biri yuvarlak diğeri kare 2 tepsili süper ötesi süper fırın. Kesinlikle memnun kalırsınız. Kilolarla dost süper fırın.:)

• arkadaşlar fırını aldım pastaları deneyince yorumumu yazarım
  • arkadaşlar bu fıırını aldım pastalarımı yapınca yorum yazıcam tekrardan
  • quote:

quote:

cevaplar için çok teşekkür ederim içim biraz daha rahatladı sanırım artık gidıp alıcam

quote:

İnternet satış sitelerindeki yorumlara itibar edip paranızı ve zamanınızı işe yaramayacak markalara harcamayın derim.

Mini Fırın Tavsiyesi

Kendi mesajımı da alıntılayım. Biri yuvarlak diğeri kare 2 tepsili süper ötesi süper fırın. Kesinlikle memnun kalırsınız. Kilolarla dost süper fırın.:)

Fırınını hayırlı günlerde kullan, gerçekten çok şık gözüküyor.
    Yanlız fırını koyduğun dolap pek içime sinmedi, ne de olsa ahşap. Isıya dayanıklı Mermer banko gibi bir koysan daha iyi sanki. Yinede sen bilirsin.

• luxell olsun simfer olsun bu gibi fırınların tabanlarındaki rezinstanlar hep meydanda. yemek yağı dökülecek olsa temizlemesi çok zor. bizde çok eski model arçelik var rezinstansları gizli, tabanı sac kaplı. temizliğide çok rahat oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kak0s1

quote:

quote:

quote:

Mini Fırın Tavsiyesi

Fırınını hayırlı günlerde kullan, gerçekten çok şık gözüküyor.
    Yanlız fırını koyduğun dolap pek içime sinmedi, ne de olsa ahşap. Isıya dayanıklı Mermer banko gibi bir koysan daha iyi sanki. Yinede sen bilirsin.

Teşekkür ederim, evet benim de ilk günlerde tereddütlerim vardi dolabin ahşap olmasi nedeni ile. Su ana kadr olumsuz bir urum olmadi. En garantisi aliminyum Folyo ile kaplamak sanirim.

• Arkadaşım hayırlı olsun.Luxcell almıştım daha bi kere kek pişti.hep sigorta attırdı tamire gitti geldi.yine düzelmedi.Velhasıl yeni bi mini fırın araştırıyorum bosch a baktım küçük gibi geldi,lambasıda yokmuş.bugün avm de simfer gördüm 4207 büyüklüğü iyi güzel ama anlayan bilen arkadaştan yorumları beklerim. Beko-Arçelik alınacak gibi duryo,Arçelik alan arkadaşlar bu fırında turbo fan var mı.tam bi deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Ben de ilk kez Arçelik'in bir midi fırınını beğendim diyebilirim. Piyasadaki teneke börekçilerden çok daha kaliteli bir ürün.

bende arçelikten şaşmam bu hafat sonu alırsam arçelikten almayı düşünüyorum fiyatıda düşündüğüm gibiyse
  • simfer 4202 alacağım bu gidişle ben de, boschun fırını var herkes uzak dursun yarım saatte zor ısıtıyor kendisini böreklerden felan eşim memnun değil. 4202 hemen ısınıyor mu bilginiz var mı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.