Şimdi Ara

mini cooper yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wiccan -- 3 Şubat 2014; 21:42:16 >

• Klima standar ama otomatik al derim 275 euro fln farkı

Araçta cd çalar dahik ama değişik modelleri war cd çaların
  • ben bi ara mini lerde sira oldugunu duymustum hatta bunu galeriler alip sira beklemek istemeyenlere sifirdan pahaliya satiyolardi ama onlarin üstünden baya süre gecti ama pek pazarlik imkani olacagini sanmiyorum bence sen önce biraz netten arastir mutlaka bulursun cünkü yanilmiyorsam bütün bmw bayileri satiyor
  • http://www.kosifler.com/mini/

Bu verdiğim linkten Mini S mi Mini one Mı hangisini istiyorsan tıkla ve orada KONFİGÜRATÖR ile Arabana istediğini seçersin

En ii Si oradan bak

• Bab 45-47 milyarın warsa cooper s al derim ben
  • ya onların kronik yangın problemi var diye okmuştum bir yerlerde... içinde sıkışıp baya yanan olmuş filan diye... kazadan sonra tabi... doğru mu bilen duyan var mı.. düzelttiler mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ulask

ya onların kronik yangın problemi var diye okmuştum bir yerlerde... içinde sıkışıp baya yanan olmuş filan diye... kazadan sonra tabi... doğru mu bilen duyan var mı.. düzelttiler mi?

..yazan bendim..vefat eden de arkadasım....
  • quote:

Orjinalden alıntı: GÖRKEMKAZAN

quote:

ya onların kronik yangın problemi var diye okmuştum bir yerlerde... içinde sıkışıp baya yanan olmuş filan diye... kazadan sonra tabi... doğru mu bilen duyan var mı.. düzelttiler mi?

Benimde arkadaşımın arkadaşıyımış..

Allah rağmet eğlesin

• quote:

Orjinalden alıntı: drahte 1905

quote:

quote:

Benimde arkadaşımın arkadaşıyımış..

Allah rağmet eğlesin

• toprağı bol olsun..
  • quote:

quote:

cooper S de kronik problem varsa niye tavsiye ediyorsunki?
  • bence alma kardesim o arabayi efendi efendi git opel astra yada golf falan al
  • quote:

Orjinalden alıntı: asilx

quote:

quote:

tavsiye eden kim...

• quote:

quote:

quote:

quote:

tavsiye eden kim...

pardon ya..
    o drahte1905 'mis avatarlarınız benziyor karıştırmışım

• quote:

pardon ya..
    o drahte1905 'mis avatarlarınız benziyor karıştırmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GRKMKZN -- 3 Ekim 2005, 18:26:26 >
  • ya peki problem ne ki? neden gidermiyolar tasarım kaynaklı mı?
    tasarım kaynaklı değilse gidermiş olmaları gerekmez mi?
    benzin deposu mu deliniyor çarpışma anında.?
    yakıt kesici ile mi ilgili yani sorun neresinde aracın...

sadece arkadasının başıan gelen bir talihsizlik mi?

nedir yani onu merak ettim saygılar...
  • Ya konserve kutusu gibi bişi binilir mi bu araca ya yanmasa bile turşu olursun kazada...<Hakikaten Astra GOlf filan al hatta 2. el bi Bmw al 45 milyara paşalar gibi bişi alınır
  • Bende bir aralar istiyordum ama koskoca AUDİ A3 varken alınmaz çok büyük bir tutkun varsa neden olmasın ama gerçek bir araba istiyorsan miniden uzak dur...
  • ya ewet bendeki tutku arkadaşlar, ayrıca mini cooper da yanan selim diye hayatımı paylaştığım kankamdı ama ölüm sebebi, alkollü olması, karlı havada yola çıkması ve elektrik direğine aracın ortasına kadar 140 ile girmesiydi allah rahmet eylesin kardeşime

ama emniyetli kullanırsan bişi olacağını sanmıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: wiccan

ya ewet bendeki tutku arkadaşlar, ayrıca mini cooper da yanan selim diye hayatımı paylaştığım kankamdı ama ölüm sebebi, alkollü olması, karlı havada yola çıkması ve elektrik direğine aracın ortasına kadar 140 ile girmesiydi allah rahmet eylesin kardeşime

ama emniyetli kullanırsan bişi olacağını sanmıyorum

Selim benim kankam degildi ama yakın bir arkadasımdı..Buarada ailesine şifa versin Allah...olaydan sonra bütün tanıdıkları ailesine baskı yaptılar dava açın fabrika hatası var arabada diye..hatta yakın tanıdıkları bir avukat yurtdışındaki mini kazalarını araştırdı ve cogu kaza sonucu minilerde yanma meydana geldigini ortaya cıkardı..annesi sonradan dava acılmasına karsı cıktı nedenini bilmiorm ama heralde davalar süresince sürekli oglunu hatırlıyacagı içindir ayrıca paraya ihtiyacları olan bir aile de degiller Allahlar'ından bulsunlar deyip bıraktılar bence..kazada selim evet alkollüymüş ama konu bu degil ki..sonucta cogu mini kazası sonucu minilerde yangın ve patlama yaşanmış sorun burda

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.