Şimdi Ara

Mini 0805P Araç Kamerası 7/24 Park Modu + Kapasitör + Sıcaklık Koruma (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
615
Cevap
28
Favori
28.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turkeyphone

Bende bu kameradan almıştım, yaklaşık iki hafta önce montajını yaptım. Park modu geçeler çalıştı fakat gündüz sıcakta tahmin ediyorum cihaz hep kapanıyordu. Kamera aşırı ısındı için park modu kapattım fakat yinede dün kamera ölü buldum. Şuanda açık renk mavi led yanıyor ama kamera ne kayıt yapıyor nede ekranı açılıyor.
    Yabancı forumlarda buna benzer sorun yaşananlar olmuş, yazılar okudum ana anlattıkları sorun pilden kaynaklanıyor. Bu modelde pil olmadı için kapasitör olabilir düşünüyorum.

Buna benzer sorun yaşanan oldu mu hiç acaba?

Cihazı evde bir powerbank ile güncelleme şansınız var mı ?

Yada telefon şarjı ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet var hocam. Cihaz hiç açılmadı halde hafıza kartındaki güncelleme dosyası görür mu?

• Cihazı güncelledikten sonra daha stabil çalışmaya başladı. Bazen açılıp kapanıyordu. Artık yapmıyor.

• Yüklediniz güncel dosya linki paylaşabilirmisiniz?
  • Selam arkadaşlar, 0805p modelinde cihazı bağlı olduğu yerden çıkarınca içindeki kapasitör cihazı ne kadar süre daha çalıştırabiliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: buelent111

Selam arkadaşlar, 0805p modelinde cihazı bağlı olduğu yerden çıkarınca içindeki kapasitör cihazı ne kadar süre daha çalıştırabiliyor?

1 saniye

• Olgu Hocam kameraya ince ayar yaptınız mı, yaptıysanız nelerdir ? EV,WDR, WNR, oradaki diğer bilinmeyen şeyleri açıp kapama gibi. EV 'yi G1W-C de +1 yapınca daha güzel kayıt yapıyordu. Bir de ben kapanma sıcaklığını 80 derece ayarladım çok mu acaba ? Biraz ısınıyor gibi cihaz. G1W-C de hiç ısınma hissetmemiştim. Aracı kullanırken güneş altında hiç kapanma yaptı mı sizde ? Kapandıktan sonra soğuyunca kendi açılıyor mu tekrar ? Çözünürlük ayarını 1920x1080 30 FPS yaptım, 1920x1080 HDR olan ile çok fark eder mi ? 32 lik kart kullanacağım için en yüksek çözünürlük ayarlamadım. Hesaplarıma göre bu çözünürlükte 32 lik karta 7 saat civarı kayıt yapacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amras

Olgu Hocam kameraya ince ayar yaptınız mı, yaptıysanız nelerdir ? EV,WDR, WNR, oradaki diğer bilinmeyen şeyleri açıp kapama gibi. EV 'yi G1W-C de +1 yapınca daha güzel kayıt yapıyordu. Bir de ben kapanma sıcaklığını 80 derece ayarladım çok mu acaba ? Biraz ısınıyor gibi cihaz. G1W-C de hiç ısınma hissetmemiştim. Aracı kullanırken güneş altında hiç kapanma yaptı mı sizde ? Kapandıktan sonra soğuyunca kendi açılıyor mu tekrar ? Çözünürlük ayarını 1920x1080 30 FPS yaptım, 1920x1080 HDR olan ile çok fark eder mi ? 32 lik kart kullanacağım için en yüksek çözünürlük ayarlamadım. Hesaplarıma göre bu çözünürlükte 32 lik karta 7 saat civarı kayıt yapacak.

Walla ben fabrika ayarı ne geldiyse öyle kullanıyorum. Kapanma ayar sıcaklığını 80 değilde 70 falan yapın bence. Kapanma yapmadı bende.

• Selam arkadaslar, kameranin kayit ettigi yada devam etmekte olan video yada sondan 2-3 videoyu silinmemesi icin nasil SD Karta kayit ediyoruz. Tesekkürler.
  • hayırlı olsun Alper hocam :) Memnunsunuz değil mi ? Ben çok başarılı buluyorum mini0805p yi. Uygun fiyatla hem gps, hem park kablosu hem de arka kamera ile komple çözüm bence.
  • Vites kutusunun yanında alta bir anahtar monte ettim. Bu sayede sürekli menüye girip park modunu aktif-pasif etmekle uğraşmıyorum. Park modu kullanmayacağım zaman kapatıyorum buradan.

Mini 0805P Araç Kamerası  7/24 Park Modu + Kapasitör + Sıcaklık Koruma

• RecepÜnlü kullanıcısına yanıt
    denemedim ama bi arkadasin dedigine gore aractan inerken yandaki acma kapama tusundan kapatirsaniz komple kapaniyormus
  • buelent111 B kullanıcısına yanıt
    devam eden son 1 dk lik videoyu kitlemek icin asagi tusuna basman gerekiyor
    diger videolar icin asagi tusuna basili tutup kayitli videolardan kilitlemen gerekiyor diye biliyorum
  • Mini 0805p kamera ve arka kamerasından Senior Awesome nickli arkadaştan aldım.
    Montajını kendim yaptım, bagajdaki çakmaklığı kullandım, dünden beri kullanıyorum gayet net ve güzel çekim yapıyor.
    Olgu Erhan beye ve Yusuf beye teşekkürler.
    Mini 0805P Araç Kamerası  7/24 Park Modu + Kapasitör + Sıcaklık KorumaMini 0805P Araç Kamerası  7/24 Park Modu + Kapasitör + Sıcaklık KorumaMini 0805P Araç Kamerası  7/24 Park Modu + Kapasitör + Sıcaklık Koruma

• Kameraya yeni card aldım.Samsung evo 64 gb
    menüden format atmama rağmen her çalıştırmada sarı şekildecard format hatası veriyor.
    Bir de card dolduktan sonra üzerine yazmak için menüden hangi işlemi yapmalıyız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allizzwell27

Kameraya yeni card aldım.Samsung evo 64 gb
    menüden format atmama rağmen her çalıştırmada sarı şekildecard format hatası veriyor.
    Bir de card dolduktan sonra üzerine yazmak için menüden hangi işlemi yapmalıyız?

Çok ilginç, sürüm güncelleyin isterseniz. Geçen sayfalarda paylaşmıştık.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Kameraya yeni card aldım.Samsung evo 64 gb

Çok ilginç, sürüm güncelleyin isterseniz. Geçen sayfalarda paylaşmıştık.

kingston kartta olmuyor samsungda her açılışta format hatası veriyor
  • Ben kameradan hiç memnun değilim. Verdiği hatalar bir yana, artık park modunu falan kullanamıyorum. Gps verisini de almıyor ve dolayısıyla ne videoya işliyor ne de hızı görebiliyorum. Bununla ilgili olarak video çekin dediler, gps verisinin videoya gömülmediğini nasıl videoya çekeceksem artık? Zaten kapanmış web sitesi de normal yollardan, normal kayıt yapıyor kamera canı isterse öyle kullanıyorum.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    bu güncelleme hakkında daha detaylı açıklama yapabilir misiniz?
  • quote:

bu güncelleme hakkında daha detaylı açıklama yapabilir misiniz?

Videonun altında link olacaktı güncelleme için.

Prk modunda yaşanan sıkıntıları gideren + powerbank ile akü bağımsız park modu kullanımına olanak sağlayan video lapse seçenekleri geldi.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.