Şimdi Ara

Mini 0801S Araç Kamerası 7/24 Park Modu + Kapasitör + Sıcaklık Koruma (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
6
Favori
4.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orhan98

Erhan abi bu yazılımla arka kamerası için yazılımı bu mudur?

Yok bu değildi sanırım. Çift kameralı değil bu yazılım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denedim işe yaramadı, varsa yollarmısın
  • Merhaba;
    Bu kameradan ben de edindim. Alacak arkadaşlar özellikle dikkat etsin 64 GB DESTEKLEMİYOR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

Merhaba;
    Bu kameradan ben de edindim. Alacak arkadaşlar özellikle dikkat etsin 64 GB DESTEKLEMİYOR.

Alla alla, destekliyordu diye biliyorum. Kartınıza fat 32 formatı atıp denermisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

Merhaba;

Alla alla, destekliyordu diye biliyorum. Kartınıza fat 32 formatı atıp denermisiniz

3 farklı kartı hem pc üzerinde hem kamera üzerinde denedim.

Cihaz her açıldığında format error veriyor format istiyor. Sonrasında ok tuşuna basarsam kaydoluyor.
    Park moduyla aküye bağlanması 7/24 çalışması lazım. Öbür türlü her açıldığında kamerayı takip edip basmanız lazım.

32 gb olan kartlarda böyle bir sorun yok. Kamera her açılıp kapanışında otomatik kayda başlıyor.

• erhan hocam belki hatırlarsın. benim montaj esnasında kablom yanmıştı. senin sayende çinden yeni kablo ayarlamıştım. kabloyu bu hsonu montajını yaptım ve güzel çalıştı. yalnız şuan 2 sorun yaşıyorum.
    1. araç start stopa girdğinde kamerada açıp kapanıyor. sence bu sorunun kaynağı yanlış bağlantımıdır yoksa kabul edilmesi gereken bir durummudur?
    2. kontağı kapattığımda park moduna giriyor gözüküyor ama kayıt yapmıyor. ayrıca belli bir süre sonra geldğimde kamera kapanmış oluyor
    sıcaklık 75 de ama araç kapalı garajdada olsa durum aynı. akümde iyi durumda
    0805 de screen off olayını okudum. yeni güncelleme ile bu sorun düzeltilmiş. sence bendeki durumda aynımıdır. screnn off u kapatsam kayıt yaparmı.
    birde güncelleme başlık altında var. bu güncellemenin logları varmı sende. yani hangi hataların giderildiği ile ilgili
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

erhan hocam belki hatırlarsın. benim montaj esnasında kablom yanmıştı. senin sayende çinden yeni kablo ayarlamıştım. kabloyu bu hsonu montajını yaptım ve güzel çalıştı. yalnız şuan 2 sorun yaşıyorum.
    1. araç start stopa girdğinde kamerada açıp kapanıyor. sence bu sorunun kaynağı yanlış bağlantımıdır yoksa kabul edilmesi gereken bir durummudur?
    2. kontağı kapattığımda park moduna giriyor gözüküyor ama kayıt yapmıyor. ayrıca belli bir süre sonra geldğimde kamera kapanmış oluyor
    sıcaklık 75 de ama araç kapalı garajdada olsa durum aynı. akümde iyi durumda
    0805 de screen off olayını okudum. yeni güncelleme ile bu sorun düzeltilmiş. sence bendeki durumda aynımıdır. screnn off u kapatsam kayıt yaparmı.
    birde güncelleme başlık altında var. bu güncellemenin logları varmı sende. yani hangi hataların giderildiği ile ilgili

Aynen screen off ayarını kapatın düzelir.

Start stop olayında araç enerji kesiyorsa enerjiyi kesmeyen bir sigortadan enerji alınmalı. Benim araçta da start stop var kesme yapmayan bir yerden enerji aldım.

Screen off olayı ile sıkıntı geçecektir. Park modunda problem sadece onda.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    sabaha off yaptım arabayı parkettim bakalım akşam gittiğimde kaydedecekmi?
    sigorta olayınıda elektrikçi ile konuşacağım. umarım çözülür.
    teşekkür ederim.
  • quote:

sabaha off yaptım arabayı parkettim bakalım akşam gittiğimde kaydedecekmi?
    sigorta olayınıda elektrikçi ile konuşacağım. umarım çözülür.
    teşekkür ederim.

Aklınızda olsun, gündüz güneş görür halde aşırı sıcak oluyor aracın içi park moduna bırakmayın.

350 € luk Panorama X2 bile öğle sıcağında perişan oldu park modu kaydına bırakınca ( arkadaşın kamerası )

Mini 0801S Araç Kamerası 7/24 Park Modu + Kapasitör + Sıcaklık Koruma

Bende 3 senedir falan bu kameradan kullanıyorum ama asla öğle sıcağında park moduna bırakmadım.

Zaten kamera 700 $ lık bile olsa öğlen güneş tepede park halindeyken dayanamaz o sıcaklığa erir. Aracın içi 100 dereceyi geçiyor üstüne kameranın çalışma ve işlemci ısınma olayı var. Belki klima açık park modu olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 29 Haziran 2017; 10:39:26 >

sıcaklığı 80 e ayarlasam sorun olmaz herhalde. birde üstüne gölgelik bir karton koyarım. direkt günen ışığı almaz
  • quote:

sıcaklığı 80 e ayarlasam sorun olmaz herhalde. birde üstüne gölgelik bir karton koyarım. direkt günen ışığı almaz

70 derecede kalsın, gündüz bırakmayın bu sıcaklarda prk moduna. Kışın yaparsın gündüz kaydını.

• Dün sabah 7 de bıraktım akşam 11 de geldim halen kayıt ediyordu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam iyi günler bende gps'siz modeli kullanıyorum. Çok dikkat etmediğim için bugün farkettim, ekranın sağında mikrofon kapalı uyarısının altında kırmızı göz şeklinde bir uyarı simgesi çıkıyor arada bunun ne olduğunu biliyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vlkn_90 -- 4 Ekim 2017; 8:48:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vlkn_90

hocam iyi günler bende gps'siz modeli kullanıyorum. Çok dikkat etmediğim için bugün farkettim, ekranın solunda mikrofon kapalı uyarısının altında kırmızı göz şeklinde bir uyarı simgesi çıkıyor arada bunun ne olduğunu biliyor musunuz?

Walla bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: vlkn_90

hocam iyi günler bende gps'siz modeli kullanıyorum. Çok dikkat etmediğim için bugün farkettim, ekranın sağında mikrofon kapalı uyarısının altında kırmızı göz şeklinde bir uyarı simgesi çıkıyor arada bunun ne olduğunu biliyor musunuz?

hareket sensörü olabilir hocam
  • marcelor kullanıcısına yanıt
    Olabilir, teşekkür ederim.

• Kameranın gps li olmasının avantajı nedir?
    Kameranın kapasitörlü olması ne demektir?
    Bilgimiz açısından, kameranın gerçek çözünürlügünü tesbit etmenin bir yöntemi varmıdır? Varsa bu işlem nasıl yapılır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scmscm

Kameranın gps li olmasının avantajı nedir?
    Kameranın kapasitörlü olması ne demektir?
    Bilgimiz açısından, kameranın gerçek çözünürlügünü tesbit etmenin bir yöntemi varmıdır? Varsa bu işlem nasıl yapılır?

Ali bey bu videomda bir çok sorunuzun cevabını anlattım, izmirden selamlar

Olgu hocam timelapse modunda bıraksak sorun olur mu ? Sonuçta full kayıt etmiyor :)
  • Üstadım selamlar
    Ben arabama zarar verenleri görmek için kamera arıyorum özellikle park halinde iken aküye en az etki yapan ve harekete duyarlı bir kamera almak istiyorum
    O kadar çok model var ki kafam karıştı.Secim konusunda yardımcı olur musunuz lütfen vereceğiniz önerilere göre detaylı bakacağım
    Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.