Şimdi Ara

Mini 0801-0803-0805 ve 0806 Ambarella Araç İçi Kamera Kullanıcıları Kulübü (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
14
Favori
14.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankay2

Paylaşım için teşekkürler. Bende bugün uğrayıp aldım ama yanlış almışım Yarın yada Cumartesi değiştirme işi çıktı.

0806 dağılmış hali ve pil değişim fotoları yakında

Benim yeni oyuncak bugun gelmis Ben sehir disindayim. Hanimdan ekipmanlari kontrol ettirdim.Birde fotograf gonderdi.Bu arada "arabadakinden ne farki var bunun" diye de lafi soktu
    Mevcut 0803`un kablolarini kullanacagimdan sadece camda sabitleme yapacagim.0803`u de ya arka cama alirim ya da kayinpeder begenmisti.Kiyabilirsem ona veririm artik.

Hocam bu arada neden pili degistiriyorsunuz?Sisme yapmamistir herhalde.

Bu mesaja eklenen görseller:

Mini 0801-0803-0805 ve 0806 Ambarella Araç İçi Kamera Kullanıcıları Kulübü

• 0806 hayırlı olsun.

Ara sıra low battery uyarısı verip kıl etmeye başladı. Pili değiştirip test edeceğim.(Şişme yok.) Bu cihazlarda kullanılan piller genelde fason noname olduğu için ömür olayı biraz şans bence.

Bu arada Cihazı komple dağıttım, bugün aldığım pil sığmadığı için öylecene dolaba kaldırdım. Yedek oyuncu 0826 görev başında Cihazı toplamadan foto çekip paylaşırım.
  • ankay2 kullanıcısına yanıt
    Secimimde sizin cok etkiniz oldu.Tekrar tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sierre34

Secimimde sizin cok etkiniz oldu.Tekrar tesekkurler.

Rica ederim. Umarım sorunsuz bir şekilde uzun süre kullanırsınız.
  • Merhabalar Türkiye de bu kamerayı satan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemilguler61

Merhabalar Türkiye de bu kamerayı satan var mı?

Sıfır olarak yok. 2.el olarak bulabilirsiniz ama oda zor.
  • Mini 0806 iç yapısı (Kendi çekimimdir:))
    Bu mesaja eklenen görseller:

Mini 0801-0803-0805 ve 0806 Ambarella Araç İçi Kamera Kullanıcıları Kulübü Mini 0801-0803-0805 ve 0806 Ambarella Araç İçi Kamera Kullanıcıları Kulübü Mini 0801-0803-0805 ve 0806 Ambarella Araç İçi Kamera Kullanıcıları Kulübü Mini 0801-0803-0805 ve 0806 Ambarella Araç İçi Kamera Kullanıcıları Kulübü Mini 0801-0803-0805 ve 0806 Ambarella Araç İçi Kamera Kullanıcıları Kulübü Mini 0801-0803-0805 ve 0806 Ambarella Araç İçi Kamera Kullanıcıları Kulübü Mini 0801-0803-0805 ve 0806 Ambarella Araç İçi Kamera Kullanıcıları Kulübü

• Selamlar. Elimde bosta kalan 0803'u gecen hafta arka cama monte ettim. Gectigimiz haftasonu'da kisa bir tatil icin Eskisehir'e gittik. Malumunuz havalar epey sicakti. Donus yolunda durdugumuz bir yerde bizim mini'nin yine sicaktan bayildigini farkettim. Hani kullananlar bilir. Titresim sesine benzer bir sesle kaydi durdurmustu.Epeycede sicakti. Eger ilkbaharda bunlar basladiysa yazi hic geciremez. On camdayken hem klimanin etkisiyle hem de benim izerinde yaptigim ufak degisikliklerle idare ediyordum ama arka cam iyi gelmedi bizim emektara. Biraz daha gozlemleyip olmazsa cikaracagim. Arabayi daha cok hanim kullandigindan bu durumlari farketmesi tak/cikar yapmasi zor. Bosu bosuna riskli isler yapmak istemiyorum.
    Bu arada 0806'da oldukca isiniyormus. Mini'lerin yumusak karni hep isinma olacak demekki.

• 0807 nin kapasitörlü olduğunu duydum.

Bu konuda bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: cemilguler61

Merhabalar Türkiye de bu kamerayı satan var mı?

Bende çok az kullanılmış olarak mini 0805 var. Yurtdışından dönüş yaparken yanımda getirdim oradaki arabamı sattığım için. Burdaki arabamdada g1w-c var sökmeye ve bunu takmaya üşendim.
    Almak istersen pm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratai -- 8 Mayıs 2016; 13:24:35 >
  • merhaba arkadaşlar,
    babamın kullandığı mini 0803 ile sorunum var. cihaz yaklaşık 2 yıllık.
    bir süredir cızırtılı ses çıkararak duruyordu, pilini değiştirdim, bu sorun düzeldi fakat şimdide başka bir sorun var.
    5-10 dakika çalıştıktan sonra 2-3 defa kapanıp açılıyor, kapanıp açılınca kaydetmeye başlıyor fakat bir kaç saniye sonra kaydetmeyi kesip kapanıyor, şarj etme durumuna geçiyor (kırmızı lambası yanıyor). daha sonra şarjı da kesiyor (kırmızı lmaba sönüyor).
    firmware değişikliği, default settings yaptım ama düzelmedi.

bu sorun nasıl çözülür?

aşağıdaki videoda 04:15-04:40 ile 06:40-06:50 arasında durum görülüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=EYgSrxpx_4U

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akisa33 -- 10 Haziran 2016; 2:30:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: akisa33

merhaba arkadaşlar,
    babamın kullandığı mini 0803 ile sorunum var. cihaz yaklaşık 2 yıllık.
    bir süredir cızırtılı ses çıkararak duruyordu, pilini değiştirdim, bu sorun düzeldi fakat şimdide başka bir sorun var.
    5-10 dakika çalıştıktan sonra 2-3 defa kapanıp açılıyor, kapanıp açılınca kaydetmeye başlıyor fakat bir kaç saniye sonra kaydetmeyi kesip kapanıyor, şarj etme durumuna geçiyor (kırmızı lambası yanıyor). daha sonra şarjı da kesiyor (kırmızı lmaba sönüyor).
    firmware değişikliği, default settings yaptım ama düzelmedi.

bu sorun nasıl çözülür?

aşağıdaki videoda 04:15-04:40 ile 06:40-06:50 arasında durum görülüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=EYgSrxpx_4U

Selamlar.Direkt govdesinin uzerindeki usb`den sarj etmeyi denedinizmi?Benimkinde de gps aparati uzerinden sarj ederken benzer bir sikinti vardi. Gps aparatini pas gecince duzeldi.

• onu denedim, evde hata denemesi yaparken gövdedeki usb den güç bağlamıştım. zaten videoda da görüldüğü üzere gövdeden güç alırken kapanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akisa33

onu denedim, evde hata denemesi yaparken gövdedeki usb den güç bağlamıştım. zaten videoda da görüldüğü üzere gövdeden güç alırken kapanıyor.

Pardon hocam.Video sizinmis ben dikkat etmemistim.
  • Mini 0806 için online pil alabileceğimiz bir site var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan.erdogdu

Mini 0806 için online pil alabileceğimiz bir site var mı?

İstanbul'da isenizhttp://www.birikimpilleri.com/ den temin edebilirsiniz.
  • mini 801 kameramda kayıt başladıktan sonra aşırı dalgalanma oluyor bazen kendiliğinden kayboluyor ancak çoğunlukla böyle, neden olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüseyni

mini 801 kameramda kayıt başladıktan sonra aşırı dalgalanma oluyor bazen kendiliğinden kayboluyor ancak çoğunlukla böyle, neden olabilir?

Farklı bir şarj adaptörü ile kontrol edin isterseniz. (Daha önce bir arkadaşın başına gelmişti, şarj cihazında sorun varmış)

Eğer ondada aynı sorun devam ederse önce 10 TL pil alıp değiştirin. Bunlar ile düzelmez ise anakartta sorun olabilir...
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.