Şimdi Ara

Minecraft Soruları ve Destek [ANA KONU] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
950
Cevap
11
Favori
27.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar konu açtım ama buradaki kadar rabet görmeyecek sanırım. aynen ekliyorum.

Arkadaşlar bu üründen almayı düşünüyorum. Kardeşim içinde bir tane sipariş edebilirim kararsızım. Ancak 3-4 gün içinde harçlığım verilecek. Koyu minecraft fanı olarak
    baya heyecanlıyım. O yüzden buraya yazıyorum.

http://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/minecraft-creeper-saat-217670255

Satıcıyla konuştum kesin birşey diyemem ürün 3-4 güne bitedebilir kaladabilir dedi. Ancak tekrar getirtecekmiş. O yüzden sıkıntı etmedim.

Bu çeşit başka ürünleri varsa onlardan da almak istiyorum ( tabi zamanla )

Bilgilendirirseniz sevinirim.

• Merhaba arkadaşlar. Yeni aldığım sistemi de gayet iyi olan laptop minecraftta 30 FPS'nin üstüne çıkmıyor. Sürücü yazılımları da güncel. Neden olabilir acaba? Çözümünü bilen duyan varsa yardım lütfen.
  • MeriG kullanıcısına yanıt
    hocam aynı sorun bende de vardı. Herşeyi güncelledim yinede kasmaya devam etmişti. Java da son sürümdeydi fakat silip tekrar yükliyeyim dedim son çare olarak. Artık kasmadan oynuyorum.
  • Bu aralar oyunda sorun gibi geliyor bana.Crash raporu alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -WhiteKnight- -- 29 Nisan 2016; 20:45:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Minecraft açılmıyor kaç kere format attım neden oluyor acaba?
  • Samet Zengin S kullanıcısına yanıt
    PC sisteminiz yeterli mi?
  • https://www.youtube.com/channel/UCiIcemNdPIqm67EsU9wSOzg Abone olur musunuz :) Eğlenceli videolar çekiyorum :)
  • Cheerfulfoot kullanıcısına yanıt
    Kardeşım ben cubecrafta gırıyorum hesey cok guzel oyunu oynucam adam akıllı ama köylüye tıklıyorum [Eggwars] mesela set çekicem ne alacagım gözükmüyor demırı koyuorum basılıtutunca ıtem gozukuyor ve msele ılk basta kafalıksa bı yandakı ıtemı alamıyorum yana değiştirme tıkına tıklanmıyor sadece set deıl mesela kazma alıcam bır tek tahta kazma alabılıyorum yardım edebılırmısın?
  • minecraft pe 0.15.0 geldi.. xbox ile eşleştirmeli oldu ancak ben maille hesaba girebiliyorken arkadaşım giremiyor başka hesaplarla da giremiyor.. sorunun ne olduğunu bulamadık.. güncelleme dün geldi ve yapamıyoruz hala.. bilgi sahibi olan varsa yardımcı olabilir mi?

• Minecraft sever kurmak için illa orjinaline mi ihtiyacımız var?
  • A.F.Y.D kullanıcısına yanıt
    hayır, bukkit server kuracaksan server.properties dosyasını not defteri ile aç ''online mode'' kısmında yazan ''true'' yazısını ''false'' yap
  • Erkek arkadaşımla farklı şehirlerdeyiz, beraber Minecraft oynamak istedik daha önce oynamadığım için onun dediklerini takip ederek yapıyordum ancak bir hata yaptım o da baştan başlamam gerektiğini söyledi. Yardım edebilir misiniz?
    Öncelikle Mineshafter launcher indirdik. %appdata%'dan .minecraft klasörünü silmemi söyledi. Daha sonra da mineshafter'a üye oldum .minecraft klasörüne de mineshafter launcher'ı ekledim ms-starter olarak değiştirdim. Salaklığım bu anda araya girdi ve oyunu normal şekilde -masaüstündeki Minecraft kısayolundan- açmaya çalıştım. Açılmadığını erkek arkadaşıma söylediğimde bütün yaptıklarımı tekrar yapmamı söyledi. Ancak .minecraft klasörünü sildikten sonra Mineshafter Launcher'ı açmaya çalıştığımda açılmadı ben de oyunla ilgili ne var ne yok her şeyi sildim ve tekrar kurmayı denedim. Mineshafter Launcher yine de açılmadı. İnternette bir çok videoya konuya baktım ancak hiç bir yerde herhangi bir adımı yanlış yapıp düzeltmekle ilgili bilgi yoktu. Sadece ilk kez kuranların nasıl yapması gerektiğiyle ilgili şeyler var. Herhangi bir fikri olan var mı?

• beril_bakisli B kullanıcısına yanıt
    Üzgünüm ne dediğini anlayamadım.
    İmza: Siri
  • Java'yla ilgili bir sorunmuş, halloldu şimdi teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beril_bakisli -- 6 Ağustos 2016; 22:44:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beril_bakisli B kullanıcısına yanıt
    Rica ederiz hocamda bir şey yapmadim ki :)

• Iyi gunler kuzenle beraber 15.4 sürümündeyiz beraber nasıl oynarız aynı wifi a bağlanamıyoruz uzaktayız

• OmerDGN O kullanıcısına yanıt
    En kolay şekilde hamachi ile başarabilirsiniz.
  • Cheerfulfoot kullanıcısına yanıt
    Mobildede yapabilirizndegilmi bunu birde kotalardan cok yermi gunde 30 dk falan oynariz en fazla sıkılıyoruz zaten

• OmerDGN O kullanıcısına yanıt
    Uzun zamandır Hamachi programını takip etmemekteyim fakat .apk'sı olabilir inceleyin derim. Çok fazla yiyeceğini zannetmiyorum zaten kota sorgulamadan durumun gidişatını anlarsınız.
  • Microsoft Store'dan Minecraft alırsam, online oynayabiliyor muyum? Egg war, hunger games gibi server oyunlarına girebiliyor muyum? Ve asıl merak ettiğim nokta ise mod falan yükleyebiliyor muyum?

Yardımcı olacak cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.