Şimdi Ara

MineCraft Oynarken Oyun Çok Kasıyor ve Donuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Ben MineCraft Oynarken Pc Çok Kasıyor (Rise Launcher 1.8.9) Sürümünü Kullanıyorum En Yüksek Fps İçin Ayarları Yaptım Ekran Kartını Güncelledim Maksimum Performansa Çektim Herşeyi Yaptım Ama Kasıyor Sadece Mc'de Değil Tüm Oyunlarda Kasıyor (csgo,roblox ve pubg) Bide Minecraft Eski Bir Oyun Neden Böyle Oluyor Anlamıyor Yardım Edicek Arkadaşlar Varsa Çok Mutlu Olurum Şimdiden Teşekkürler Sistem Özelliklerim Aşağıda Yazmaktadır İyi Günler.

(Not= Bilgisayarım Laptoptur Kasalı Bilgisayar Değildir Laptop Marka ve Modeli Aşağıda Yazmaktadır!)

Sistem Özelliklerim

İşletim Sistemi Windows 10 Proffesional

Ram 6GB GDDR3

Ekran Kartı Nvidia GT525M 1GB 128Bit

İşlemcinin Üstündeki Ekran Kartı İntel HD Grapichs 3000

İşlemci İntel Core İ5 2450M (3.Nesil) 2.50GHz (Turbo ile 3GHz)

DirectX Sürümü DirectX 12

Laptop Markası Dell

Laptop Modeli Dell INSPIRON N5110

• Sisteminiz eski olduğu için kasıyor minecraft eski oyun diye bakmayın zorlayabilir bilgisayarı kolaylıkla. Cs ve pubg'yi zaten kasmadan açması zor özellikle pubg için diyorum lite versiyonu bile kasabilir 525m ile ama denemediyseniz onu deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Sisteminiz eski olduğu için kasıyor minecraft eski oyun diye bakmayın zorlayabilir bilgisayarı kolaylıkla. Cs ve pubg'yi zaten kasmadan açması zor özellikle pubg için diyorum lite versiyonu bile kasabilir 525m ile ama denemediyseniz onu deneyin.
    Peki Laptopumda Ekran Kartını Değiştirebilirmiyim rx580 8gb almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: AngelsArtzz

Peki Laptopumda Ekran Kartını Değiştirebilirmiyim rx580 8gb almayı düşünüyorum

Alıntıları Göster
    Değiştiremezsiniz hocam zaten ekran kartını değiştirebilseniz bile ram ve işlemci de değişmeli yani komple yeni sistem lazım size masaüstü dizin imkanınız varsa ben de rx 580'li sistem dizdim 4 ay önce falan şuan açmadığı pek bir oyun yok şükür.
  • Yaşın biraz küçük sanırım sistemin eski büyük ihtimalle leptoplardaki ekran kartları farklıdır atıyorum radeon 6370 ekran kartı leptopta radeon 6370m olur sonuna m gelir yani değiştiremezsin ekran kartını yeni pc al

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vortigon58 kullanıcısına yanıt
    aynen yaşım küçük maddi durumum var ama ailem almama izin vermiyor zaten bu bilgisayar 1. el değil bunu ilk abime almışlar sonra babama verilmiş şuandada ben kullanıyorum yani 3. el
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Değiştiremezsiniz hocam zaten ekran kartını değiştirebilseniz bile ram ve işlemci de değişmeli yani komple yeni sistem lazım size masaüstü dizin imkanınız varsa ben de rx 580'li sistem dizdim 4 ay önce falan şuan açmadığı pek bir oyun yok şükür.

Alıntıları Göster
    imkanım var ama ailem izin vermiyor bu bilgisayar sıfır değil zaten 3.el
  • tlauncher deneyin ve oyun ayarlarının hepsi hızlıda mı? chunklar 2 olursa fps artabilir
  • genelde fps den kaynaklı oluyo bendede oluyo bazen 1.16.1 1.16.2 fln girerken oluyo hala çözemedim neden böyle olduğunu tek farkettiğim şey fps in yerlerde süründüğü böyle olunca.

• Arkadaşlar Yardımcı Olan ve Bana Yardım Eden Herkese Çok Teşekkür Ediyorum Yeni Bilgisayar Aldım Herşey Takır Takır İşliyor, Çalışıyor Benimle Bu Kadar İlgilendiğiniz İçin Teşekkürler, İyi Günler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.