Şimdi Ara

Minecraft Kazarken Garip Sesler Duyuyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben single playerde oynuyodum. İlk oyunda böyle bir sorun yoktu epey bir geliştim sonra köyün yanında doğma seedi girip yeni bi survial açtım. İlk gün odun toplayıp köylülerin evinde kaldım. 2. gün kendi evimi yaptım. 3. gün evime 2. kat ekledim ve birinci kata koyunları doldurup ahır yaptım. Ertesi gün demir bulabilmek için baya bi kazdım ve sonunda demiri buldum. Demiri erittim kullandım gene bi sorun yoktu. 4. gün ise demir bulduğum yerin 5 birim çaprazında kazmaya başladım. Ne olduysa o zaman oldu. İlk başlarda sorun yoktu. 64. katın aşağısına inince garip sesler duymaya başladım. Zombi veya örümcek sesine benzemiyordu. Bildiğim kadarıyla enderman ses çıkarmıyor. Ses zombi filmlerindeki insanın yaratığa dönüşürkenki sesine benziyor. Hırlama gibi ama köpek hırlaması gibi değil. Neyse işte sesi duyunca zombi mi girdi içeri diye yukarı çıktım zombi falan yoktu. Tekrar aşağı indim gene aynı ses başladı. Bende korkudan kazmayı bıraktım. Köy düzlük bir yer etrafında dağlar var dağların içinde mağaralar var ama evim mağaralardan çok daha uzakta. Bu sesin kaynağı ne acaba?
    Biliyosanız lütfen söyleyiin korkmaya başladım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.