Şimdi Ara

Milli takım Olimpiyat yolunda. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
1.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Göksenin olacak diye endişe ediyordum. Nihayet yok .
    Furkan Ersan Larkin ortalama oyunları oynasınlar , ben Elemeleri geçeriz diyorum. Ersan maç eksiği var o sıkıntı biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 23 Haziran 2021; 16:23:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk maçı geçtik

Şimdi tekrarını bitirdim.

Açıkcası daha önce yazdım,bu takımı bu kadroyu ben tuttum.Yani özellikle uzun rotasyonunda 2011 yılından beri oh dedi dediğim tek takım bu.Arkadaş ne çok özlemişiz meğerse  

Kısalar için çok zenginiz.Çeşitlilik çok.Net bir skorer yok maalesef ama bunu bu kadro takım içinde çözer.

İlk maç biraz fazla zorlandık,Kanada takımına baktım eğer onlar olsaydı 3.çeyrek biz 15-20 sayı yemiştik bile maalesef.Tabi daha takım oturmadı.Furkan Ersan daha 1 antreman ancak yaptılar.Ersan maç eksiği var.4 turnuvadır Furkan neden aktif değil deniyor bu hep kenar yönetiminin tercihi olarak görüldü ama Ergin hoca Ufuk hoca tamam tercih etmiş olabilir ama Orhun hoca yine böyle yaparsa demek ki bu kenardan değil oyunculardan demektir.Zaten görülüyor bu.Cedi'nin gösterdiği enerjiyi Furkan'da göremiyoruz maalesef.Tabi her oyuncu farklı ama Furkan biraz daha yırtıcı olmalı.Cedi her maç 20 atıp 10 asist yapamaz ,yaptırmazlar.Bugün tıkanmadık yarın tıkanırsak işte Furkan lazım Ersan lazım başkaları lazım.

İlk maç sertlik açısından iyi oldu ama bu oyun yetmez.3.çeyrek rotasyonu çok dağınık oldu.Umarım sadece denemedir ve son bulmuştur.

Bu arada Doğuş neymiş öyle.  Ufuk Sarıca kalsa Göksenin kadroda olurdu göremezdik kendisini  

• Kanada - Yunanistan maçı daha kaliteliydi. Bizim vites yükseltmemiz gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 30 Haziran 2021; 14:42:31 >
  • Berk sakatlanmış.Umarım uzun sürmez.

Daha rahat,daha iyi oyunla kazandık.Furkan tam olması gerektiği gibi oynadı.Uruguay ve Çekya bizim kalitemizde değiller zaten.Dün oyuncu kalitemiz ile kötü oyuna rağmen aldık,bugün ise zaten sorun çıkmadı.Kanada Yunanistan takımlarını geçmek istiyorsak Ersan Furkan Cedi kötü oynamamalılar.Geçemeyeceğimiz rakipler değil bu ikisi.İyi bir takım var iyi oyuncular var.Yalnız sistem oluşmamış.Savunmada sıkıntı olmaz ama zorlu takımlara karşı kritik anlarda bu hücum anlayışının olmaması başımıza iş açacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 1 Temmuz 2021; 11:34:36 >
  • Arkadaşlar sizce kalabilir miyiz olimpiyatlara? 2de2 yapmışız ne güzel.

Kadro nasıl sizce? Genç oyuncuları daha önce izlememiştim.

Alperen, Şehmus vb.

edit : olimpiyatlara hak kazanmak için finali kazanmak gerekiyormuş :S Yarı finalde Çin-Yunanistan galibi. Finalde kim gelir acaba? Baya zorlu bi yolmuş ya inşallah kalabiliriz.

Sadece finali kazananlar mı katılıyor acaba olimpiyatlara? Bizim başka katılma imkanımız yok değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 1 Temmuz 2021; 15:34:4 >
  • 4 ayrı yer ve 4 kazanan. 4 kontenjan var maalesef.

Kanada favori ama aslında çok güçlü değiller.Eğer gününde olursa sıkıntı yaratabilecek oyuncuları var ama bunlar gününde olmazsa rahat yeneceğimiz durum bile oluşabilir.

Kadro bence iyi.Çok potansiyelli ve önü açık.Ömer Faruk NBA yaptıktan sonra efem ben gelmek istemiyorum artık falan filanlara başlamazsa gelişimleri sürerse ve net oyun kurucu bulursak önümüzdeki 2-3 turnuvadan madalya çıkartırız bence .Kısalar çok çeşitli , zenginiz ama tam bir oyun kurucu yok takımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 1 Temmuz 2021; 18:47:31 >
  • Metality kullanıcısına yanıt

Vay arkadaş bu ne   Kaldı ki kendi döneminin spikeri yani defalarca yan yana gelmiş muhabeti olan bir insan Kosova. Hani beğenmiyorsan bile bu şekilde söylemezsin ayıp denen bir şey var.Gerçek değildir bu bence Yapılmaz yani

• eyoruk E kullanıcısına yanıt

En ufak bi eleştiriyi bile hainlik olarak gördükleri için bu davranışlarına şaşırmıyorum:)

• Metality kullanıcısına yanıt
    Pek gündem olmamış burada olmasaymış belki görmezdim bile.Yazık yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metality

Bu ne ya? Murat Kosova niye kıskansın abi şaka mı bu Hidayet. Yılların spikeri adam ya

• Alperen çok iyi bir uzun olacak eğer sakatlık yaşamaz ve gelişim gösterirse
    Adam daha bu yaşında daha 3.resmi milli maçına bile cıkmamışken rahat rahat oynuyor. Topu en sıkıntılı yerde bile alsa çok rahat hareketini yapıyor ve sayı buluyor . Ömer Faruk mesela biraz sıkıntılı, oynamamış olmanın sıkıntısını yaşıyor. NBA yapamazsa , süre bulamazsa oyunun gelişmesi açısından sıkıntı olur. NCAA tercihi biraz geri itmiş kendisini.

• Bu gece maç bi nebze daha erkenmiş, inşallah yeneriz ya

• Çekler önde şuanda.

Bizim için hangi rakip daha iyi olur? Kanada mı Çekya mi?

• Aboo uzatmaya gitti yav..

Çekya'yı yendik biz ama Finalde karşılaşırsak yine öyle kolay yenebilir miyiz?

Kanada daha mı ters gelir acaba bize

• Çekler büyük sürpriz yaptı diyecektim, daha büyük sürpriz ile uzatmaya gitti

Böyle iş olmaz yani .

• Çeklerin gelmesi bizim ıcın daha iyi.

• Çeklerin pili bitti .

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.