Şimdi Ara

Milli Takım Kadrosu Böyle Olmalı (İLK 11)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lucescu takımlarda yerli futbolcu yok demeye başlamış umarım bu yabancı sınırı saçmalığını geri getirmezler. Yıldırım Demirörenin ne yapacağı belli olmaz.

Uğraşırsan çıkıyor ilk 11.

Milli Takım Kadrosu Böyle Olmalı (İLK 11)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 17 Ağustos 2017; 15:11:14 >

• Emre yerine veya Oğuzhan yerine Hakan oynamalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Emre yerine veya Oğuzhan yerine Hakan oynamalı

Emre takımı seviye atlatıyor inanılmaz derecede bu sene 4 tane Başakşehir maçını izledim Bursa maçında yoktu inanılmaz fark ediyor. Emreyi sevmem ama çok iyi oynadığı kesin.
  • Yusuf, Hakan, Yunus var. Hâlâ Oğuzhan yazıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Yusuf, Hakan, Yunus var. Hâlâ Oğuzhan yazıyorsunuz.

bu Oğuzhan beğenmeme huyunuz nedir sizin? 2 tane Beşiktaşlıya bile tehammülünüz yok burası Milli takım fanatikliği bırakacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Yusuf, Hakan, Yunus var. Hâlâ Oğuzhan yazıyorsunuz.

bu Oğuzhan beğenmeme huyunuz nedir sizin? 2 tane Beşiktaşlıya bile tehammülünüz yok burası Milli takım fanatikliği bırakacaksın.

Sorun Oğuzhan'ın Beşiktaşlı olması değil. Öncelikle Oğuzhan saydığım futbolculardan kötü bir futbolcu. Milli takımda hep yokları oynadı. Derbilerde Alper'e bile ezildi. Eleştirince 10 numarada olmuyor Topal'ın yanında oynatmak lazım diyordu buradaki BJKliler. Sen gidip Topal-Emre'nin önüne koymuşsun birde. Bu işler Alanya'ya şov yapmakla olmuyor. San Marino ile oynarken koyabilirsin ilk 11'e.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 17 Ağustos 2017; 15:32:10 >

• Şampiyonlar Ligi: 8 maç 1 asist

Süper Kupa: -

Şenol Güneş ile son 2 sezonda 13 derbi: 1 asist

Büyük maçlarda yok oluyor hep Oz büyücüsü.

• Deniz Türüç ve Yusuf Yazıcı var ülkede ama kimse milli takıma yazmıyor ikisinide.
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle.Alanyaspora karşı oynamıyoruz o yüzden Oğuzhan'a gerek yok.Kosova maçında falan oynayabilir.Hakan ve Yunus varken Oğuzhan'ın Ne işi var ?

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Oğuzhan koşuyor mu yürüyor mu belli değil o yüzden tercih edilmiyor.
  • babacan
    hak toprak a.sulu sener
    topal emre
    potuk hakan mor
    burak
  • Serdar yerine çağlar.
  • Selçuk, Hasan Ali Kaldırım, Sabri Sarıoğlu'u ve diğer benzeri değerlerimizin olmadığı milli takıma takım demem.

• quote:

Orijinalden alıntı: gecem1903

Selçuk, Hasan Ali Kaldırım, Sabri Sarıoğlu'u ve diğer benzeri değerlerimizin olmadığı milli takıma takım demem.

Seni bu bölümden sınırsız çizmeleri lazım 1 tane mantıklı yorumun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PayneKillers -- 17 Ağustos 2017; 20:7:28 >
  • Cengiz, Yusuf Yazıcı ve Emre Belözoğlu mutlaka olmalı. Emre Mor da bana kalırsa skor alındıktan sonra boş alanları değerlendirmesi için oyuna dahil olmalı.

• Yahu arkadaşlar ne Emre'si Adam eylülde 37 yaşını dolduracak.

Orta alanda top sürerek gitme özelliği olan Alper'i niye kullanmıyoruz hiç anlamıyorum. Fenerbahçe maçlarını pek takip etmem ama bu arkadaş bu tip bir oyuncu idi diye hatırlıyorum. Eskişehir zamanlarında orta alanda oynuyordu ayrıca. Fenerbahçe'de neden kanat oynatılıyor bilmiyorum ki bence bir kanat için yeterli yeteneğe de sahip değil. Koşup pres yapsa, top kapsa, az buçuk pas oyununa katılsa; alın size orta saha ki çok kazma biri de değil. Bir de top sürme yeteneği var ki oyun sıkışırsa top sürerek çıkarır takımı.

Aynı şekilde Fenerbahçe'de de oynayabilir sanki. Topal - Alper ikilisi orta alanda hem Fenerbahçe'de hem milli takımda iyi olmaz mı? Birbirlerinin huyunu suyunu da öğrenmiş olurlar hem devamlı beraber oynayarak. M. Topal'ın da yaşı nedeniyle son milli turnuvası olur sanıyorum ama bu turnuvalık oynarlar sonra da Topal yerine biri monte edilir. Tabii Fenerbahçeli arkadaşlar daha iyi yorumlar durumu, devamlı izledikleri adamlar. Yedekleri de Ozan olabilir başka biri aklıma gelmedi şimdilik.

10 numarada Hakan, Oğuzhan, Yusuf veya Arda; kanatlarda Arda, Cengiz ve Emre Mor tercih edilebilir. Emre Mor'un takım oyununu geliştirmesi gerek gerçi. Töre de iyileşir yakında; o da oynayabilir. Forvet rotasyonu da Burak/Cenk/Enes olur. Defansta ve kalede şu olmasın bu oynasın diyeceğim biri yok açıkçası. Kim oynarsa oynasın; pek kimseyi beğenmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMoE -- 17 Ağustos 2017; 21:51:13 >

• Çöp kadro emre,arda,burak

En iyi kadro bu

Volkan babacan
    Gökhan gönül
    Caner
    Ömer bu gelmezse ahmet,serdar gelir
    Çağlar
    Topal
    Oğuzhan
    Yusuf
    Cengiz
    Emre
    Cenk

Nuri,Hakan , yunus milli takımın fiyaskoları takıma , sisteme uymuyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 17 Ağustos 2017; 21:56:49 >
  • Volkan B/Harun

Şener
    Ömer
    SerdarAziz/Çağlar
    Caner

Topal

Cengiz
    Hakan
    Mallı
    Yazıcı

Burak/Enes/Cenk
  • 3-5-2:

______Cenk___Burak___

_____Hakan___Emre____

Caner____Nuri____Şener

__Çağlar__Toprak__Aziz__

• Sağ bek gökhan gönül yedeği şener olmalı bence, gg'yi sakatlığı var diye eklemedin diye tahmin ediyorum.

Oğuzhan beşiktaşda bile 10 numarada oynayamıyor, milli maçlarda imkansız. Beşiktaşlıyım ama 10 numarayı şu an kaldırabilecek ve hak eden iki oyuncu var. Birisi Hakan çalhanoğlu diğeri Yusuf yazıcı, form durumuna göre birisi oynar. Şahsen ben olsam yusuf yazıcı ile başlarım. Bu çocukta ki oyun olgunluğuna ve soğukkanlılığa hayranım manu boş yere takip etmiyor. Skor ihtiyacına göre yusuf yazıcı yerine çalhanoğluyu dahil ederim ileri dakikalarda firikik vs. den skor üretmek için

Sağ kanattada ilk olarak cengizi koyarım arkadaşların dediği gibi duruma göre emre mor sokulabilir boş alan oluşursa, yardırsın. Sol kanat sakat olmadığı müddetce banko arda. Forvet burak, yedekten enes ünal ve cenk tosun denenebilir belki.

Emre Bölezoğlu bende garanti yazarım yaşı isterse 39 olsun seversiniz sevmezsiniz ama adam gerçek profosyonel yanına maçın zorluk derecesi ve maç seyrine göre defansif ihtiyaç olursa mehmet topalı, ofansif ihtiyaç olursa tolgay ya da oğuzhanı koyarım. Ayrıca Alperde 11 e olmasa bile kulubüye davet edilmeli. Lucescu bu elemanı iyi kullanabilir. Çalışkan olduğunda iyi işler yapıyor

Volkan babacanı beğeniyordum ama bu sene çokta güven vermedi. Belki harun denenebilir.

En çokta edi ile büdü(ozan tufan + volkan şen) den kurtulacağımıza seviniyorum, terim bunlarda ne buluyordu zerre anlam veremiyordum. Lucescu ters köşeye yatırıp çağırmaz inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 21 Ağustos 2017; 20:13:20 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.