Şimdi Ara

Millenicom Zamları hakkında. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
1.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • milleni müşterilerini tokatlayamaya açıkça başlamış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yine sessiz sedasız yapıştırmışar 10 TL zammmı. 100 liralık fatura 110 lira olmuş.
  • Millenicom dan operatör taşıma ile kurtuldum fakat kurtuldun mu Tam bilmiyorum bakalım Sözde Baana taahhüt ettin tuzağı vardı ya ondanmı
    Vazgeçtim diye mi ne yapacaklar?

Millenicom basmakalıp Klişe cevapla ta 5 sene önceki aktivasyon yaptık aboneliği başlattık diye ıvır zıvır yazmıştı beklediğim cevabı sümenaltı ettiler 2-3 şikayet tekrar tekrar delillendirdim evraklar sundum haklı oldum adı dair her şey gözlerine soktum Haziran 2020 Turkcell Fatura detaylarını bile ilettim derken millenicom çok umursamaz ukala şımarık müşteri düşmanı olmuş uzak durun

bilişim teknoloji Kurumu inceliyor BTK kurum incelemede şikayetime cevap mı bekleniyorlar
    yoksa

28 Ağustos'ta millenicom dan kurtuldum son fatura bakalım ne çıkacak Bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 79,90 tl olan paket ücretleri habersiz 89,90 a çıkıyor bunun önceden haber verilmesi gerekmez miydi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilisimci1903

Fiber hocam
    telekom fiber altyapıysa zaten turknet falan alamıyoruz, netspeed, millenicom ve oris var diye biliyorum; illa taşıyacaksanız netspeed deneyin aynı para zaten artık, 6 ay fiyat değişmeme garantisi veririz dediler ben dün aradığımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: xYaKuBux

Son 4 ayda iki kere, hız yükseltme ücreti adı altında 35 tl kitlediler . Sordum bakalım neymiş bunun karşılığı.
    hocam onların kullandığı terim yanlış anlaşılmaya çok müsait olmuş, o 35₺ aslında hat açma kapama bedeli yani siz faturanızı zamanında ödemiyorsunuz o yüzden sürekli ceza yiyorsunuz, bu cezayı hangi servis sağlayıcıdan internet kullanırsanız fatura zamanında ödenmezse yersiniz, bankanız üzerinden otomatik ödeme talimatı vermenizi öneririm
  • Gerçekten ne sinir bozucu.

• quote:

Orijinalden alıntı: FoxAndreii

hocam onların kullandığı terim yanlış anlaşılmaya çok müsait olmuş, o 35₺ aslında hat açma kapama bedeli yani siz faturanızı zamanında ödemiyorsunuz o yüzden sürekli ceza yiyorsunuz, bu cezayı hangi servis sağlayıcıdan internet kullanırsanız fatura zamanında ödenmezse yersiniz, bankanız üzerinden otomatik ödeme talimatı vermenizi öneririm

Alıntıları Göster
    Aynen öyle olmuş... Sonradan öğrendim faturayla ilgili olduğunu . Destek için tşkler
  • Şimdi baktım 110 lira olmuş. Başka oparatör bakma vakti geldi diye düşünüyorum. 69 tl 99 a oradanda 110 a çıkmış.

• 90 liraya internet mi olur ulan? Dunyanin en boktan internetini kullan ustune 90 lira ver. Habersiz zam yapip gecirsinler bilmemne. Yeminle kafayi yememek elde degil. Elveda millenicom.

• Ben de yeni arayislara gectim 100Mbps icin. Var mi tavsiyeniz?
  • Bu ay itibariyle İnternet 35 Mbps'e Kadar Gerçek Sınırsız tarifem 79,90 dan 89,90 TL olarak güncellenmiş, bir önceki faturaya baktım duyurular bölümünde her hangi bir bildirim yok. Ayrıca sözlü veya yazılı olarak da bildirilmedi. Üstelik abonelik olurken her hangi bir abonelik sözleşmesi de imzalamadım. BTK şikayet açıldı, ek önerileriniz varsa alabilirim.
  • aynı sekilde benimde internetim 89.90 olmus gizlice 10tl zam yapmıslar degiştirme vakti geldi demek ki
  • bu fiyat politikalarıyla ne yapmaya çalışıyolar cidden ilginç geçen daha geçeli 1 sene yeni bitti 2 zammı yapıştırdılar buraya kadarmış hadiyin size güle güle millenicom .
  • Arkadaşlar nasıl ayrılıyoruz ben bi muhattap bulamıyorum

• herhangi bir bildirim yapılmadan zam yapılmış.
    Türknet hız sıkıntılı,ilgilenmiyorlar .kendi kafalarına göre yapa'ya geçirip mağdur ediyorlar.
    Ttnet (teknik ekip hepsinin ortakta olsa ) destek kötü .bulunduğum bölgede 1 ay içinde aynı kutudaki arıza için 8-9 kez kayıt açtırıp en sonunda Türknet'e geçmiştim.
  • 6 senelik aralıksız abonesiyim tahattütsüz telefonsuz 67 TL ADSL 16mps tarifeme dün itibari ile 13 TL zam yapıldığını fark ettim

E-Fatura kullanıyorum ve kimse de bunun ile ilgili bir şey söylemedi faturanın tutarını görünce farkettim.

Benim bu faturaya itiraz hakkım var mıdır?Yoksa hiç bir şey yapamaz mıyım?

Yardımcı olursanız sevinirim keza 80 TL beni aşan bir durum olacak.
  • Türk Telekom a geçiş yapmak için aradığımda 10 haneli hizmet numarasına ihtiyaç duyduklarını söylediler. Millenicomdan bu numarayı nasıl öğrenilir tecrübesi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.