Şimdi Ara

Millenicom Fahiş fiyat artışı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

kapatmayı zaten çok zor yapıyorlar öyle birşey olmaz. kapat diyorsunuz arıyorlar. kapat diyorsunzu tekrar arıyorlar onay için. bu arada zaten neden diye soruyorlar orda bu sebeple dedikten sonra zaten size uygun fiyat teklifi yapıcaklardır.

• 312 . kullanıcısına yanıt

önceden fax olayı falan vardı. 1 hafta içinde evrak göndermek gerekiyordu falan kapatmak için. yada tv yayını içinmiydi bu :) neyse bir deneyeyim. korkum çat diye kapatmasınlar. tekrar açtırma parası vermeyelim.

önceden fax olayı falan vardı. 1 hafta içinde evrak göndermek gerekiyordu falan kapatmak için. yada tv yayını içinmiydi bu :) neyse bir deneyeyim. korkum çat diye kapatmasınlar. tekrar açtırma parası vermeyelim.

edit: aradım şimdi 3 ay boyunca 35 tl indirim tanımlayalım dedi. kapatın dedim. 2 gün içinde aranıcakmışım. orda güel birşey derse kapatmam ama sanmıyorum.

170 tl 100 mb fixnet ve 228 tl 100 mb netspeed var aklımda.

ama ttnet 24 mb 209 tl 1 yıl sabit fiyatta aklımı kurcalamıyor değil. 24 mb de yeter bana.

• Musty3535123 M kullanıcısına yanıt

o aramada da pazarlık yaparlar kesin bakın duruma ama kapatma yapmayın kapatırsa yenisi için kurulum ücreti vermeniz gerekir. iyi bir fiyat vermezlerse öyle bırakın taşıma yapın. birkaç kişiyi gibirnet'e geçirdim şuan için memnunlar sorun yok 110 tl 100mbit'lik paketleri

şimdi sms geldi, iptal talebiniz üzerine hizmetinizi şimdilik kullanıma ve faturalandırmaya durdurduk diye. Süreçle ilgili size bilgi vermeye devam edeceğiz diyor.

eve gidince internet olmayacak muhtemelen.

vodafone kampanyası var; 100 mb 1 yıl sabit ortalama ayda 215 tl ye geliyor. ona geçicem.

• Musty3535123 M kullanıcısına yanıt

sanmıyorum interneti kolay kolay kesmezler yalvarmadan

• Superonline altyapısından 100mbit kullanıyorum. 117,19 Tl öderken, faturam 240 a çıkmış.

Superonline ın kendisinden alsam zaten aynı paraya veriyor. Sen de niye durayım. Büyük ihtimal superonline a geçiş yapacağım. FTTB altyapıdayım, bayiden 200mbit hızı zorlayacağım bakalım ne olacak. 200mbit hızı 260 liraya veriyor 12 aylık.

• 219 yazıyor superonline fiber benim fatura 239 + 20 lira modem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bugün Türk telekoma geçtim 24 ay tahüt 50 mbps ilk 6 ay 105 TL sobraki 18 ay 250 TL millenicomu iptal için aradım 1 saat dil döktü ilk 4 ay 159 TL'den verelim sonraki 12 ayı tahütlü yapalım 50 mbps 209 TL diye kabul etmedim turk Telekom bu arada 1 saatte aktif etti interneti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • runeterra kullanıcısına yanıt

E-Devlet üzerinden fesih başvurusu yapıyorsun, başka da bir şey yapmıyorsun.

• Aboneye doydu iyice

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

BTK'da sadece 8 tane iss'nin kaydı var. Gibir net başta olmak üzere onlarca iss'nin adı bile geçmiyor hocam. Ben iyi, ucuz ya da bağlantı ücreti almıyor diye türk telekomdan hat kiralayan ve BTK'da kaydı olmayan bir iss'ye geçersem, yarın sorun yaşadığımda devletin kanalı bu adamları tanımıyor olacak. Neye yaradı ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HanKaĞaN -- 23 Eylül 2023; 4:39:11 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.