Şimdi Ara

Millenicom Davetiye Paylaşım Ana Konu (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.394
Cevap
40
Favori
136.919
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gayet memnunum herkese tavsiye ederim turk telekom altyapısında olanlar tt ile aynı, sol ise aynı hizmet daha uyguna :) yeni başvuruda 1 ay ÜCRETSİZ internet kodum: ED5EC4C9 Kullananlar pm atsın varsa kurulum ücretini 1 ay karşılayabilirim ( sıkışık olmadığım ay )

08503330333 Müşteri hizmetlerinden başvuru yapıldığında 1 ay bedava sağlanıyor hem size hem bana.
  • Kampanya Referans kodu :7C6F6FF0F

ABONE BİLGİLERİ İsmail Bilgin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Referans Kodum : 0143F120

Arkadasinızı Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasınıza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 0143F120 . Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

İsim soyisim : Alper Sevimli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BD6933D2 Kodu ile 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz... Abonelik için Müşteri Hizmetlerini aradığınızda kodu iletin...

isim: Erdi YILDIZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof. Dr. MEZARCI -- 16 Haziran 2019; 20:35:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KAMPANYA KODU: 6346469F

Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 6346469F . Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

Benim kodumu daha kimse kullanmadı kullanan olursa memnun olurum. Teşekkür ederim
    Not: Kodu kullananlara 30 lira gönderebilirim

• F314619C kodu ile beraber 08503330333'u arayarak basvurmanız ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

isim: İsa AKYER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isaac74 -- 17 Haziran 2019; 7:29:50 >
  • Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim!

kampanya indirim kodu 00D058FB

(Sıfır-Sıfır-D-Sıfır-Beş-Sekiz-F-B)

Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

Ad-Soyad : Asım TOPKARCI

1 Ay oldu millenicom a geçeli, 35mbps istedim şu an için 34 ün altına düşmedi gece/gündüz farketmiyor. Tavsiye ederim.

Not: Kullananlar ad-soyad bilgisini iletirlerse internetin bedava olduğu ay kendilerine 30 TL ödeme yapacağım. Tabii Müşteri Hizmetlerinden teyit almak koşulu ile.

Not2 : Şimdiye kadar forumdan 6 arkadaş kullandı, 18 kişi daha limitim var.
  • Merhabalar, Millenicom'dan öncelikle gayet memnun olduğumu bildirmek isterim.

Yeni başvuru yapacak kişilere özel 1 Ay Bedava (Ücretsiz) İnternet Kodum: ED5EC4C9

Kullandıktan sonra pmden durumu ileten bir mesaj atınız lütfen

08503330333 Müşteri hizmetleri üzerinden yapacağınız ilk başvuruda kodumu iletirseniz 1 ay internetten ücretsiz faydalanacaksınız ve kurulum ücretiniz olursa Sıkışık olmadığım ve başkasına yardım etmediğim ay sizin kurulum ücretinizi ödüyorum.

Bu kıyakta benden olsun :)

Herkese iyi kullanımlar
  • Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 3051F0DA Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir. B016

SOL 100 mbit kullanicisiyim memnunum.Onur Gunes

• Arkadaşlar bir kodu toplam 24 kişi kullanabiliyor şuan benim kodumu 11 kişi kullanmış. 13 arkadaşım daha değerlendirebilir. Kodu kullananlara 1 ay internet ücreti ödememiş oluyor.

Kod: C3CBA339
    Abonelik : Mehmet Çiçek

• Başvuru yapacak olanlar SAKIN ola ki bu linki incelemeden başvurmasın.Başınız ağrımadan, sağlıklı ve hızlı bir geçiş/yeni bağlantı işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız lütfen aşağıdaki linkte verilen konuyu okuyun, değerlendirin ve ondan sonra başvurunuzu yapın.

https://forum.donanimhaber.com/millenicom-a-basvurmanin-en-iyi-yolu--138361184

SoL FTTH/FTTB'den geçiş yapacaklar için bir kılavuz da aşağıdaki linkteki gibi :

https://forum.donanimhaber.com/millenicom-yeni-basvuru-asamalari-anlatim-superonline-altyapi--137565277

1 Ay bedava kodu :

50 B6 ED F1 | 50 B6 ED F1 | 50 B6 ED F1

• KAMPANYA KODU: 6346469F
    İsim: Ekrem Sorucuoğlu

Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 6346469F . Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

Not: Kodu kullananlara 30 lira gönderebilirim

Benim kodumu daha kimse kullanmadı kullanan olursa memnun olurum. Teşekkür ederim.

• BD6933D2 Kodu ile 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz... Abonelik için Müşteri Hizmetlerini aradığınızda kodu iletin...

isim: Erdi YILDIZ

• Kampanya Referans kodu :7C6F6FF0F

ABONE BİLGİLERİ İsmail Bilgin

• 1 ay bedava için indirim kodu: 708E4576
    yeni üyelik alırken mutlaka belirtin hem size hem bana 1 ay bedava.
    Anıl Yılmaz
  • Merhabalar, Millenicom'dan öncelikle gayet memnun olduğumu bildirmek isterim.

Yeni başvuru yapacak kişilere özel 1 Ay Bedava (Ücretsiz) İnternet Kodum: ED5EC4C9

Kullandıktan sonra pmden durumu ileten bir mesaj atınız lütfen

08503330333 Müşteri hizmetleri üzerinden yapacağınız ilk başvuruda kodumu iletirseniz 1 ay internetten ücretsiz faydalanacaksınız ve kurulum ücretiniz olursa Sıkışık olmadığım ve başkasına yardım etmediğim ay sizin kurulum ücretinizi ödüyorum.

Bu kıyakta benden olsun :)

Herkese iyi kullanımlar
  • Kampanya Referans Kodu: 24A702BC
    Emre SOYDEMİR
  • eferans Kodum : 0143F120

Arkadasinızı Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasınıza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 0143F120 . Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

İsim soyisim : Alper Sevimli

• Merhaba. Uzun süredir millenicom kullanıyorum ve memnunum. Yeni abone olmak veya geçiş yapmak isteyenlere tavsiye ederim. Hem hizmet iyi hem fiyatlar güzel. Üstelik ilk ay bedava.
    1 ay bedava millenicom kullanmak isteyen yeni üyeler aşağıdaki kodu kullanabilir.
    Not: kodun geçerlilik süresi ve kullanabilecek kişi sayısı sınırlıdır. Tükenmeden kullanın.

"Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 8C1158E3C."
    İsim, Çiğdem Demirbek

Not: bu benim referans kodumdur. Siz de üye olduktan sonra kendi kodunuzla arkadaşlarınızı davet ederek daha fazla bedava kullanmaya devam edebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.